Τελευταίος Αγώνας
Πρωτάθλημα Α' Πειραιά
26η Αγωνιστική

ΑΕ Περάματος
Αετός
1
1
 

 
 
Ηχητικά μηνύματα
 

 
 

Χορηγοί - Υποστηρικτές

 
 

Σελίδες: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 | Επόμενη

 
ΩΡΕΣ ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΙΣ ΑΓΙΟΥ ΠΝΕΥΜΑΤΟΣ (17/06/2019)
 
 

Τη Δευτέρα του Αγίου Πνεύματος έχουν προπόνηση όλα τα τμήματα του Αετού.

2010 - 2011 (5Χ5) 19:00 - 20:15
2008 - 2009 (8Χ8) 19:00 - 20:15
2006 - 2007 (8Χ8) 20:15 - 21:30
2004 - 2005 (8Χ8) 17:45 - 19:00

 
 
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΩΝ ΙΟΥΝΙΟΥ (10/06/2019)
 
 

Πατήστε στην εικόνα για να δείτε δε μεγαλύτερο μέγεθος το Πρόγραμμα προπονήσεων των τμημάτων του Αετού για τον Ιούνιο.

 
 
ΤΕΛΕΤΗ ΛΗΞΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑΣ (07/06/2019)
 
 

Η τελετή λήξης για τη φετινή χρονιά, θα πραγματοποιηθεί την Δευτέρα 10 Ιουνίου 2019 στο Δ.Α.Κ. Κορυδαλλού από 19:00΄ – 21:00΄ και θα περιλαμβάνει αγώνες επίδειξης των μικρών αθλητών μας, απονομές κυπέλλων και μεταλλίων και πολλά άλλα χάπενινγκ.

Δοκιμαστικές προπονήσεις θα γίνουν μέσα στον Ιούνιο για όσους μικρούς αθλητές (γεν. 2002 - 2012) θέλουν να παίξουν στα αγωνιστικά μας τμήματα και θα αφορούν όλα τα ηλικιακά τμήματα της Ακαδημί...

περισσότερα

 
 
ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΙΣ ΙΟΥΝΙΟΥ (04/06/2019)
 
 

Οι προπονήσεις των τμημάτων θα συνεχιστούν κανονικά έως το τέλος Ιουνίου ενώ η έναρξη της νέας αγωνιστικής χρονιάς και το ξεκίνημα των προπονήσεων, θα πραγματοποιηθούν την πρώτη εβδομάδα του Σεπτεμβρίου (Δευτέρα 2/9/19).
Οι προπονήσεις των τερματοφυλάκων θα συνεχιστούν μέχρι και την Παρασκευή 7 Ιουνίου 2019.

 
 
ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ (31/05/2019)
 
 

Αγαπητοί γονείς και κηδεμόνες, σας ενημερώνουμε ότι η Ακαδημία μας προγραμματίζει να συμμετάσχει στο καλοκαιρινό τουρνουά ποδοσφαίρου (BOCCA SPORT TOURNAMENT 2019) που θα διεξαχθεί στον Βόλο το τετραήμερο 25 – 28 Ιουνίου 2019.

Η διαμονή θα γίνει στο VALIS RESORT HOTEL (5*) στην Αγριά, λίγο έξω από τον Βόλο.

Αναχώρηση την Τρίτη 25 Ιουνίου 2019 (πρωί) και επιστροφή την Παρασκευή 28 Ιουνίου (βράδυ). Το κόστος συμμετοχής για κάθε παιδί...

περισσότερα

 
 
ΤΕΛΕΤΗ ΛΗΞΗΣ ΤΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑΣ ΜΑΣ (31/05/2019)
 
 

Αγαπητοί αθλητές και γονείς, σας ενημερώνουμε ότι την Δευτέρα 10 Ιουνίου 2019 και από ώρας 19:00 – 21:00 στο Δ.Α.Κ. Κορυδαλλού, θα πραγματοποιηθεί η τελετή λήξης της Ακαδημίας μας για την φετινή ποδοσφαιρική χρονιά, που λήγει τέλος Ιουνίου.

Η γιορτή θα περιλαμβάνει αγώνες επίδειξης των τμημάτων μας, χορευτικά, βραβεύσεις αθλητών και πολλά άλλα χάπενινγκ.

Όλοι οι αθλητές μας θα πρέπει να φοράνε την κίτρινη εμφάνιση των αγώνων.

Η ...

περισσότερα

 
 
Το πρόγραμμα των αγώνων του Σαββατοκύριακου 18 & 19 Μαΐου 2019 - ΟΡΘΗ ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ (17/05/2019)
 
 

Πατήστε στην εικόνα να δείτε σε μεγαλύτερο μέγεθος το πρόγραμμα των αγώνων των τμημάτων του Αετού για το Σαββατοκύριακο 18 & 19 Μαΐου 2019.

 
 
ΠΑΣΧΑΛΙΝΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ACROPOLIS 01 - 05 / 05 / 2019 (08/05/2019)
 
 

Ολοκληρώθηκε με επιτυχία και το δεύτερο πασχαλινό τουρνουά "ACROPOLIS" που έλαβε χώρα από 01 – 05 Μαΐου 2019 στα γήπεδα ″CAMPO DE FUTBOL″, "RENTI STAR", ″RENTI ARENA", και ″SOCCER ACTION".

Στο Τουρνουά έλαβαν μέρος από την Ακαδημία μας τα εξής τμήματα : Κ – 14 (Καβάσης), Κ – 12 (Καβάσης), Κ – 10 (2009 - Λαζάρου), Κ – 10 (2010 - Λαζάρου) και Κ – 8 (Μάναλης).

Η Κ – 14 έπαιξ...

περισσότερα

 
 
ΠΑΣΧΑΛΙΝΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ACROPOLIS CUP 2019 - 5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (04/05/2019)
 
 

Το πρόγραμμα για την 5η ημέρα του τουρνουά δηλαδή την Κυριακή 5 Μαΐου 2019 είναι το εξής :

1. Κ - 12 (ΚΑΒΑΣΗΣ) ΑΝΑΜΟΝΗ.
2. Κ - 10 (2009 ΛΑΖΑΡΟΥ) ΤΕΛΙΚΟΣ ΑΝΑΜΟΝΗ.
3. Κ - 10 (2010 ΛΑΖΑΡΟΥ) Γήπεδο CAMPO ώρα 11:00΄ με ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ.
4. Κ - 8 (ΜΑΝΑΛΗΣ) ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ Γήπεδο RENTI STAR ώρα 15:00΄ με ΚΑΡΑΒΑ.

 
 
ΠΑΣΧΑΛΙΝΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ACROPOLIS CUP 2019 - 4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (03/05/2019)
 
 

Το πρόγραμμα για την 4 η ημέρα του τουρνουά δηλαδή το Σάββατο 4 Μαΐου 2019 είναι το εξής:

1. Κ - 14 (ΚΑΒΑΣΗΣ) Γήπεδο SOCCER ACTION ώρα 17:30΄ με ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΤΑΥΡΟΥ.
2. Κ - 12 (ΚΑΒΑΣΗΣ) ΡΕΠΟ
3. Κ - 10 (2009 ΛΑΖΑΡΟΥ) Γήπεδο CAMPO ώρα 15:00΄ με ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
4. Κ - 10 (2010 ΛΑΖΑΡΟΥ) Γήπεδο CAMPO ώρα 16:00΄ με ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ
5. Κ - 8 (ΜΑΝΑΛΗΣ) Γήπεδο RENTI STAR ώρα 11:00΄ με ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ

Για το πρόγραμμα των υπόλοιπων ημερών...

περισσότερα

 

Σελίδες: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 | Επόμενη

17/06/2019

 
 
Βαθμολογία
1. ΑΕ Μοσχάτου 76
2. Καραβάς 72
3. Μαύρος Αετός 44
4. ΑΟ Χαλκηδών 43
5. ΑΕ Περάματος 42
6. Αετός 39
7. Αστυπάλαια 29
8. Ατρόμητος Κερ. 28
9. Κύπρος 27
10. Παννεαπολικός 27
11. ΑΣ Δραπετσώνα 24
12. Αν. Μοσχάτου 20
13. Δόξα Πειραιά 18
14. Ένωση Ρέντη 16
 

 
 

Μέγας Χορηγός

 
 


 
 

Χορηγοί - Υποστηρικτές