Τελευταίος Αγώνας
Α' Κατηγορία - 2ος Όμιλος
20η Αγωνιστική

Αετός
Ηρακλής Ν.
2
1
 
 
 
Επόμενος Αγώνας
Α' Κατηγορία - 2ος Όμιλος
21η Αγωνιστική

Δίας
Αετός
 

 
 
Ηχητικά μηνύματα
 

 
 

Χορηγοί - Υποστηρικτές

 
 

Σελίδες: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 | Επόμενη

 
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ Δ. Σ. ΑΕΤΟΥ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ (22/05/2020)
 
 

Μετά από την συνάντηση που είχαμε με τον Αθλητικό Οργανισμό του Δήμου Κορυδαλλού και την εναρμόνιση μας με τα νέα μέτρα, η ομάδα μας τηρώντας το πρωτόκολλο του Ε.Ο.Δ.Υ. και της Γ.Γ.Α., λαμβάνοντας τα απαραίτητα μέτρα υγειονομικής προστασίας των αθλητών και μετά από αίτημα του μεγαλυτέρου όγκου γονέων και παιδιών για επανεκκίνηση των ακαδημιών, πράττει τις δέουσες ενέργειες ώστε να ξεκινήσουν σταδιακά από την Τρίτη 26 Μαΐου 2020 τα κάτωθι...

περισσότερα

 
 
ΑΝΑΒΟΛΗ ΤΩΝ ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΩΝ (18/05/2020)
 
 

Αναβάλλονται οι προπονήσεις σήμερα Δευτέρα 18 Μαΐου 2020 όλων των τμημάτων κατόπιν αποφάσεως της Δημοτικής Αρχής. Την προσεχή Τετάρτη μετά από συνέλευση της Δημοτικής Αρχής με τα σωματεία θα παρθούν νέες αποφάσεις.

 
 
Επανέναρξη προπονήσεων (16/05/2020)
 
 

Την Δευτέρα 18 Μαΐου 2020 θα ανοίξουν οι αθλητικές εγκαταστάσεις για τα ομαδικά αγωνίσματα, για αθλητές άνω των 13 ετών, κατόπιν ανακοίνωσης του Υφυπουργού Πολιτισμού και Αθλητισμού κ. Λευτέρη Αυγενάκη.
Οι προπονήσεις θα βασίζονται σε εξειδικευμένες ασκήσεις και φυσική κατάσταση. Μετά την ανακοίνωση αυτή, θα ξεκινήσουν οι προπονήσεις των τμημάτων Κ – 16 (Ψυλοπάτης - Μπαζίνας) και Κ – 14 (Αγγελάκης – Μπαζίνας - Μπούγα...

περισσότερα

 
 
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ (11/03/2020)
 
 

Ενημερώνουμε τους γονείς και τους αθλητές της Ακαδημίας μας ότι από σήμερα 11 Μαρτίου 2020 και έως την Τετάρτη 25 Μαρτίου 2020 αναστέλλεται η λειτουργία της, καθώς δεν θα διεξάγονται προπονήσεις και αγώνες στα πλαίσια της προστασίας έναντι του κορωνοϊού.
Για οτιδήποτε νεότερο θα υπάρξει ανάρτηση στο site της ομάδος.

 
 
Το πρόγραμμα των αγώνων του Σαββατοκύριακου 7 & 8 Μαρτίου 2020 (06/03/2020)
 
 

Πατήστε στην εικόνα να δείτε σε μεγαλύτερο μέγεθος το πρόγραμμα των αγώνων των τμημάτων του Αετού για το Σαββατοκύριακου 7 & 8 Μαρτίου 2020.

 
 
ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΙΣ ΤΕΡΜΑΤΟΦΥΛΑΚΩΝ (20/01/2020)
 
 

Λόγω προσωπικού προβλήματος του προπονητή, οι προπονήσεις τερματοφυλάκων της Ακαδημίας, αντί για την Τετάρτη 22 Ιανουαρίου 2020, θα γίνουν την Παρασκευή 24 Ιανουαρίου 2020, τις ίδιες ώρες.

 
 
ΠΟΛΛΕΣ ΕΠΙΤΥΧΙΕΣ ΣΤΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ (ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ & ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑΣ) (09/01/2020)
 
 

Ολοκληρώθηκαν τόσο το Χριστουγεννιάτικο τουρνουά ACROPOLIS (27-30/12/19) όσο και το Πρωτοχρονιάτικο τουρνουά SOCCERLINK (3-6/1/20) στα οποία η Ακαδημία μας έλαβε μέρος με αρκετά τμήματα, μεγάλη συμμετοχή παιδιών και αρκετές επιτυχίες.

Στο Χριστουγεννιάτικο τουρνουά ACROPOLIS, έλαβαν μέρος η Κ – 14 (Αγγελάκης) που κατέλαβε την 1 η θέση νικώντας στον τελικό το Μοσχάτο σε διπλούς αγώνες με 3 – 0 και 1 – 0, η Κ – 14 (Μπα...

περισσότερα

 
 
ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑΤΙΚΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ (3 - 6 / 1 / 2020) (03/01/2020)
 
 

3η ΗΜΕΡΑ (ΚΥΡΙΑΚΗ 5 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2020)


Το πρόγραμμα για την 2η ημέρα του τουρνουά δηλαδή την Κυριακή 5 Ιανουαρίου 2020 είναι το εξής:

1. Κ - 16 (ΨΥΛΟΠΑΤΗΣ) Γήπεδο ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ με ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ώρα 18:15
(ώρα συγκέντρωσης 16:45) στο ΑΣΥΛΟ (ΓΡΑΦΕΙΑ)

2. Κ - 14 (ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ) Γήπεδο ΚΗΦΙΣΟΣ με ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ώρα 19:45
(ώρα συγκέντρωσης 19:15) στον ΚΗΦΙΣΟ

3. Κ - 12 (ΚΑΒΑΣΗΣ) Γήπεδο ALEO με VALENCIA ώρα 15...

περισσότερα

 
 
ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑΤΙΚΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ (3 - 6 / 1 / 2020) (03/01/2020)
 
 

2Η ΗΜΕΡΑ (ΣΑΒΒΑΤΟ 4 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2020)


Το πρόγραμμα για την 2η ημέρα του τουρνουά δηλαδή το Σάββατο 4 Ιανουαρίου 2020 είναι το εξής:

1. Κ - 16 (ΨΥΛΟΠΑΤΗΣ) Γήπεδο ΡΟΥΦ με ΣΧΟΛΗ ΟΛΥΜΠΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ ώρα 19:15
(ώρα συγκέντρωσης 18:00) στο ΑΣΥΛΟ (ΓΡΑΦΕΙΑ)

2. Κ - 14 (ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ) Γήπεδο ΚΗΦΙΣΟΣ με ΖΕΦΥΡΟΣ ώρα 18:45
(ώρα συγκέντρωσης 18:15) στον ΚΗΦΙΣΟ

3. Κ - 12 (ΚΑΒΑΣΗΣ) Γήπεδο ΑLEO με ΖΕΦΥΡΟ ώρα 14:00
(...

περισσότερα

 
 
ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑΤΙΚΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ (3 – 6 / 1 / 2020) (03/01/2020)
 
 

Την Παρασκευή 3 Ιανουαρίου 2020 ξεκινάει το Πρωτοχρονιάτικο τουρνουά "SOCCERLINK" στο οποίο λαμβάνει μέρος η Ακαδημία μας με τα κάτωθι τμήματα:

Κ - 16 (ΨΥΛΟΠΑΤΗΣ), Κ - 14 (ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ), Κ - 12 (ΚΑΒΑΣΗΣ), Κ – 10 (ΚΑΒΑΣΗΣ) και Κ - 8 (ΚΑΒΑΣΗΣ)

1Η ΗΜΕΡΑ (ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 3 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2020)


Το πρόγραμμα για την 1η ημέρα του τουρνουά δηλαδή την Παρασκευή 3 Ιανουαρίου 2020 είναι το εξής:

1. Κ - 16 (ΨΥΛΟΠΑΤΗΣ) (11 Χ 11...

περισσότερα

 

Σελίδες: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 | Επόμενη

28/05/2020

 
 
Βαθμολογία
1. Αίας Σαλαμίνας 54
2. Καραβάς 52
3. Αμπελακιακός 46
4. Αετός 34
5. Δίας 31
6. ΑΟ Χαλκηδών 28
7. Νέοι Ευγενείας 26
8. Ελλάς Ποντίων 26
9. ΑΣ Δραπετσώνα 25
10. ΑΣ Ποντίων 22
11. AE Χαραυγή 21
12. Ηρακλής Ν. 19
13. Θύελλα Μ. 8
14. ΑΟ Καστέλλας 2
 

 
 

Μέγας Χορηγός

 
 


 
 

Χορηγοί - Υποστηρικτές