Τελευταίος Αγώνας
Α' Κατηγορία - 2ος Όμιλος
14η Αγωνιστική

ΑΟ Καστέλλας
Αετός
1
1
 
 
 
Επόμενος Αγώνας
Α' Κατηγορία - 2ος Όμιλος
15η Αγωνιστική

Αετός
Αίας Σαλαμίνας
 

 
 
Ηχητικά μηνύματα
 

 
 

Χορηγοί - Υποστηρικτές

 
 

Σελίδες: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 | Επόμενη

 
Το πρόγραμμα των αγώνων του Σαββατοκύριακου 25 & 26 Ιανουαρίου 2020 (24/01/2020)
 
 

Πατήστε στην εικόνα να δείτε σε μεγαλύτερο μέγεθος το πρόγραμμα των αγώνων των τμημάτων του Αετού για το Σαββατοκύριακου 25 & 26 Ιανουαρίου 2020.

 
 
ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΙΣ ΤΕΡΜΑΤΟΦΥΛΑΚΩΝ (20/01/2020)
 
 

Λόγω προσωπικού προβλήματος του προπονητή, οι προπονήσεις τερματοφυλάκων της Ακαδημίας, αντί για την Τετάρτη 22 Ιανουαρίου 2020, θα γίνουν την Παρασκευή 24 Ιανουαρίου 2020, τις ίδιες ώρες.

 
 
ΠΟΛΛΕΣ ΕΠΙΤΥΧΙΕΣ ΣΤΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ (ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ & ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑΣ) (09/01/2020)
 
 

Ολοκληρώθηκαν τόσο το Χριστουγεννιάτικο τουρνουά ACROPOLIS (27-30/12/19) όσο και το Πρωτοχρονιάτικο τουρνουά SOCCERLINK (3-6/1/20) στα οποία η Ακαδημία μας έλαβε μέρος με αρκετά τμήματα, μεγάλη συμμετοχή παιδιών και αρκετές επιτυχίες.

Στο Χριστουγεννιάτικο τουρνουά ACROPOLIS, έλαβαν μέρος η Κ – 14 (Αγγελάκης) που κατέλαβε την 1 η θέση νικώντας στον τελικό το Μοσχάτο σε διπλούς αγώνες με 3 – 0 και 1 – 0, η Κ – 14 (Μπα...

περισσότερα

 
 
ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑΤΙΚΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ (3 - 6 / 1 / 2020) (03/01/2020)
 
 

3η ΗΜΕΡΑ (ΚΥΡΙΑΚΗ 5 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2020)


Το πρόγραμμα για την 2η ημέρα του τουρνουά δηλαδή την Κυριακή 5 Ιανουαρίου 2020 είναι το εξής:

1. Κ - 16 (ΨΥΛΟΠΑΤΗΣ) Γήπεδο ΧΡΥΣΟΥΠΟΛΗΣ με ΚΗΠΟΥΠΟΛΗ ώρα 18:15
(ώρα συγκέντρωσης 16:45) στο ΑΣΥΛΟ (ΓΡΑΦΕΙΑ)

2. Κ - 14 (ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ) Γήπεδο ΚΗΦΙΣΟΣ με ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ώρα 19:45
(ώρα συγκέντρωσης 19:15) στον ΚΗΦΙΣΟ

3. Κ - 12 (ΚΑΒΑΣΗΣ) Γήπεδο ALEO με VALENCIA ώρα 15...

περισσότερα

 
 
ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑΤΙΚΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ (3 - 6 / 1 / 2020) (03/01/2020)
 
 

2Η ΗΜΕΡΑ (ΣΑΒΒΑΤΟ 4 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2020)


Το πρόγραμμα για την 2η ημέρα του τουρνουά δηλαδή το Σάββατο 4 Ιανουαρίου 2020 είναι το εξής:

1. Κ - 16 (ΨΥΛΟΠΑΤΗΣ) Γήπεδο ΡΟΥΦ με ΣΧΟΛΗ ΟΛΥΜΠΑΚΟΥ ΤΑΥΡΟΥ ώρα 19:15
(ώρα συγκέντρωσης 18:00) στο ΑΣΥΛΟ (ΓΡΑΦΕΙΑ)

2. Κ - 14 (ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ) Γήπεδο ΚΗΦΙΣΟΣ με ΖΕΦΥΡΟΣ ώρα 18:45
(ώρα συγκέντρωσης 18:15) στον ΚΗΦΙΣΟ

3. Κ - 12 (ΚΑΒΑΣΗΣ) Γήπεδο ΑLEO με ΖΕΦΥΡΟ ώρα 14:00
(...

περισσότερα

 
 
ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑΤΙΚΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ (3 – 6 / 1 / 2020) (03/01/2020)
 
 

Την Παρασκευή 3 Ιανουαρίου 2020 ξεκινάει το Πρωτοχρονιάτικο τουρνουά "SOCCERLINK" στο οποίο λαμβάνει μέρος η Ακαδημία μας με τα κάτωθι τμήματα:

Κ - 16 (ΨΥΛΟΠΑΤΗΣ), Κ - 14 (ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ), Κ - 12 (ΚΑΒΑΣΗΣ), Κ – 10 (ΚΑΒΑΣΗΣ) και Κ - 8 (ΚΑΒΑΣΗΣ)

1Η ΗΜΕΡΑ (ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 3 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2020)


Το πρόγραμμα για την 1η ημέρα του τουρνουά δηλαδή την Παρασκευή 3 Ιανουαρίου 2020 είναι το εξής:

1. Κ - 16 (ΨΥΛΟΠΑΤΗΣ) (11 Χ 11...

περισσότερα

 
 
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ (31/12/2019)
 
 

Aναβάλλεται ο σημερινός τελικός της Κ-8 ο οποίος θα γίνει το επόμενο Σαββατοκύριακο 4-5 Ιανουαρίου.

 
 
ΑΝΑΒΟΛΗ ΑΓΩΝΩΝ (30/12/2019)
 
 

Οι σημερινοί αγώνες του Χριστουγεννιάτικου τουρνουά αναβάλλονται λόγω δυσμενών καιρικών συνθηκών και θα διεξαχθούν αύριο τις ίδιες ώρες.

 
 
ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ (27 - 30 / 12 / 2019) (27/12/2019)
 
 

2Η ΗΜΕΡΑ (ΣΑΒΒΑΤΟ 28 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2019)

Το πρόγραμμα για την 2η ημέρα του τουρνουά δηλαδή το Σάββατο 28 Δεκεμβρίου 2019 είναι το εξής :

1. Κ - 14 (ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ) (2 ΑΓΩΝΕΣ) Γήπεδο Δ.Α.Κ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ με SOCCERLAND ώρα 10:00 (ώρα συγκέντρωσης 09:30) και Γήπεδο Δ.Α.Κ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ με ΕΘΝΙΚΟ ώρα 17:15 (ώρα συγκέντρωσης 16:45)

2. Κ - 14 (ΜΠΑΖΙΝΑΣ) (2 ΑΓΩΝΕΣ) Γήπεδο RENTI ARENA με ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ ώρα 10:00 (ώρα συγκέντρωσης 09:30)

περισσότερα

 
 
ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ (27 – 30 / 12 / 2019) (27/12/2019)
 
 

Την Παρασκευή 27 Δεκεμβρίου 2019 ξεκινάει το Χριστουγεννιάτικο τουρνουά "ACROPOLIS" στο οποίο λαμβάνει μέρος η Ακαδημία μας με τα κάτωθι τμήματα :


Κ - 14 (ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ), Κ - 14 (ΜΠΑΖΙΝΑΣ), Κ - 12 (ΚΑΒΑΣΗΣ), Κ – 10 (ΚΑΒΑΣΗΣ) και Κ - 8 (ΤΖΕΡΕΦΟΥ).

1Η ΗΜΕΡΑ (ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 27 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2019)

Το πρόγραμμα για την 1η ημέρα του τουρνουά δηλαδή την Παρασκευή 27 Δεκεμβρίου 2019 είναι το εξής :

1. Κ - 14 (ΑΓΓ...

περισσότερα

 

Σελίδες: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 | Επόμενη

28/01/2020

 
 
Βαθμολογία
1. Αίας Σαλαμίνας 38
2. Καραβάς 34
3. Αμπελακιακός 30
4. Αετός 28
5. Ελλάς Ποντίων 24
6. Νέοι Ευγενείας 22
7. Δίας 19
8. ΑΣ Δραπετσώνα 17
9. ΑΟ Χαλκηδών 15
10. ΑΣ Ποντίων 15
11. AE Χαραυγή 14
12. Ηρακλής Ν. 12
13. Θύελλα Μ. 3
14. ΑΟ Καστέλλας 2
 

 
 

Μέγας Χορηγός

 
 


 
 

Χορηγοί - Υποστηρικτές