Τελευταίος Αγώνας
Πρωτάθλημα Α' Πειραιά
26η Αγωνιστική

ΑΕ Περάματος
Αετός
1
1
 

 
 
Ηχητικά μηνύματα
 

 
 

Χορηγοί - Υποστηρικτές

 
 

Σελίδες: Προηγούμενη | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 | Επόμενη

 
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ (13/01/2019)
 
 

Ενημερώνουμε τους τερματοφύλακες της Ακαδημίας μας ότι δεν θα πραγματοποιηθούν οι προπονήσεις τερματοφυλάκων την Τετάρτη 16 Ιανουαρίου 2019 και Παρασκευή 18 Ιανουαρίου 2019, λόγω προσωπικού προβλήματος του προπονητή.

Οι προπονήσεις θα συνεχιστούν κανονικά από την Τετάρτη 23 Ιανουαρίου 2019.

 
 
ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑΤΙΚΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ - 3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (03/01/2019)
 
 

Το πρόγραμμα για την 3 η ημέρα του τουρνουά δηλαδή την Παρασκευή 4 Ιανουαρίου 2019 είναι το εξής:

1. Κ - 16 (ΜΠΑΖΙΝΑΣ) Γήπεδο KIFISSOS ώρα 12:15΄ με ΗΦΑΙΣΤΟ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ.
2. Κ - 14 (ΚΑΒΑΣΗΣ) Γήπεδο ΦΩΣΤΗΡΑ ώρα 20:00΄ με ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ.
3. Κ - 12 (ΚΑΒΑΣΗΣ) Γήπεδο KIFISSOS ώρα 18:00΄ με ΖΕΦΥΡΟ.
4. Κ - 12 (ΚΟΥΝΕΛΗΣ) Γήπεδο CAMPO DE FUTBOL ώρα 19:00΄ με LIVORNO.
5. Κ - 10 (ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ) Γήπεδο KIFISSOS ώρα 17:00΄ με ΑΕΚ ROOTS.
6. Κ - 8...

περισσότερα

 
 
ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑΤΙΚΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ - 2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (02/01/2019)
 
 

Το πρόγραμμα για την 2 η ημέρα του τουρνουά δηλαδή την Πέμπτη 3 Ιανουαρίου 2019 είναι το εξής:

1. Κ - 16 (ΜΠΑΖΙΝΑΣ) Γήπεδο ΝΤΑΜΑΡΙ ώρα 15:30΄ με Γ.Σ. ΑΠΟΛΛΩΝ ΣΜΥΡΝΗΣ.
2. Κ - 14 (ΚΑΒΑΣΗΣ) Γήπεδο ΦΩΣΤΗΡΑ ώρα 19:15΄ με ΝΕΟΙ ΕΥΓΕΝΕΙΑΣ.
3. Κ - 12 (ΚΑΒΑΣΗΣ) Γήπεδο KIFISOS ώρα 17:00΄ με ΚΟΡΥΔΑΛΛΟ.
4. Κ - 12 (ΚΟΥΝΕΛΗΣ) Γήπεδο CAMPO DE FUTBOL ώρα 19:00΄ με ΘΡΑΣΥΒΟΥΛΟ.
5. Κ - 10 (ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ) Γήπεδο KIFISOS ώρα 16:00΄ με ΚΕΡΑΥΝΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ.
6...

περισσότερα

 
 
ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑΤΙΚΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ - 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (01/01/2019)
 
 

Το πρόγραμμα για την 1 η ημέρα του τουρνουά δηλαδή την Τετάρτη 2 Ιανουαρίου 2019 είναι το εξής:

1. Κ - 16 (ΜΠΑΖΙΝΑΣ) Γήπεδο KΙFISOS ώρα 14:45΄ με ΣΧΟΛΗ ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΥ ΑΙΓΑΛΕΩ.
2. Κ - 14 (ΚΑΒΑΣΗΣ) Γήπεδο RENTI ARENA ώρα 19:00΄ με ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΑΙΓΑΛΕΩ.
3. Κ - 12 (ΚΑΒΑΣΗΣ) Γήπεδο KIFISOS ώρα 16:00΄ με ΠΕΤΡΑΛΩΝΑ.
4. Κ - 12 (ΚΟΥΝΕΛΗΣ) Γήπεδο CAMPO DE FUTBOL ώρα 19:00΄ με ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ.
5. Κ - 10 (ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ) Γήπεδο KIFISOS ώρα 18:00΄ με ...

περισσότερα

 
 
ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ - 4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (30/12/2018)
 
 

Το πρόγραμμα για την 4 η ημέρα του τουρνουά δηλαδή την Κυριακή 30 Δεκεμβρίου 2018 είναι το εξής:

1. Κ - 14 (ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ) Γήπεδο SOCCER ACTION ώρα 11:00΄ με ΖΕΦΥΡΟ ΑΙΓΑΛΕΩ.
2. Κ - 12 (ΚΑΒΑΣΗΣ) Γήπεδο RENTI ARENA ώρα 11:00΄ με ΕΘΝΙΚΟ.
3. Κ - 12 (ΚΟΖΑΚΟΠΟΥΛΟΣ) Γήπεδο RENTI ARENA ώρα 12:00΄ με ΜΟΣΧΑΤΟ.
4. Κ - 10 (ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ) Γήπεδο CAMPO DE FUTBOL ώρα 10:00΄ με MAJICIANS.
5. Κ - 10 (ΜΠΟΥΓΑΣ) Γήπεδο CAMPO DE FUTBOL ώρα 16:00΄ με ΕΘΝΙΚΟ.
6....

περισσότερα

 
 
ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ - 3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (28/12/2018)
 
 

Το πρόγραμμα για την 3 η ημέρα του τουρνουά δηλαδή το Σάββατο 29 Δεκεμβρίου 2018 είναι το εξής:

1. Κ - 14 (ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ) Γήπεδο RENTI ARENA ώρα 10:00΄ με ΠΑΝΙΩΝΙΟ ΡΕΝΤΗ.
2. Κ - 12 (ΚΑΒΑΣΗΣ) Γήπεδο RENTI ARENA ώρα 14:00΄ με ΑΜΦΙΑΛΗ.
3. Κ - 12 (ΚΟΖΑΚΟΠΟΥΛΟΣ) Γήπεδο CAMPO DE FUTBOL ώρα 13:00΄ με ΘΡΙΑΜΒΟ ΑΘΗΝΩΝ.
4. Κ - 10 (ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ) Γήπεδο CAMPO DE FUTBOL ώρα 11:00΄ με Π.Α.Ο. ΑΙΓΑΛΕΩ.
5. Κ - 10 (ΜΠΟΥΓΑΣ) Γήπεδο CAMPO DE FUTBOL ώρα 11:00΄ ...

περισσότερα

 
 
ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ - 2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (27/12/2018)
 
 

Το πρόγραμμα για την 2 η ημέρα του τουρνουά δηλαδή την Παρασκευή 28 Δεκεμβρίου 2018 είναι το εξής :

1. Κ - 14 (ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ) Γήπεδο RENTI ARENA ώρα 20:00΄ με Π.Α.Ο. ΚΑΛΛΙΘΕΑΣ.
2. Κ - 12 (ΚΑΒΑΣΗΣ) Γήπεδο RENTI ARENA ώρα 21:00΄ με ΚΑΡΑΒΑ.
3. Κ - 12 (ΚΟΖΑΚΟΠΟΥΛΟΣ) Γήπεδο RENTI ARENA ώρα 19:00΄ με ΑΜΦΙΑΛΗ.
4. Κ - 10 (ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ) Γήπεδο CAMPO DE FUTBOL ώρα 20:00΄ με SOCCERLAND.
5. Κ - 10 (ΜΠΟΥΓΑΣ) Γήπεδο CAMPO DE FUTBOL ώρα 19:00΄ με ΟΛΥΜΠΙΑ...

περισσότερα

 
 
ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ (25/12/2018)
 
 

1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ

Το πρόγραμμα για την 1η ημέρα του τουρνουά δηλαδή την Πέμπτη 27 Δεκεμβρίου 2018 είναι το εξής:

1. Κ - 14 (ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ) Γήπεδο RENTI STAR ώρα 14:45΄ με SOCCERLAND.
2. Κ - 12 (ΚΑΒΑΣΗΣ) Γήπεδο ΦΩΣΤΗΡΑ ώρα 16:00΄ με ΠΑΝΙΩΝΙΟ ΡΕΝΤΗ.
3. Κ - 12 (ΚΟΖΑΚΟΠΟΥΛΟΣ) Γήπεδο RENTI ARENA ώρα 17:00΄ με ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΕΛΕΥΣΙΝΑΣ.
4. Κ - 10 (ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ) Γήπεδο CAMPO DE FUTBOL ώρα 21:00΄ με LIVORNO.
5. Κ - 10 (ΜΠΟΥΓΑΣ) Γήπεδο CAMPO DE FUT...

περισσότερα

 
 
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑΣ ΓΙΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΚΑΙ ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑ (23/12/2018)
 
 

1. Ενημερώνουμε τους γονείς και κηδεμόνες για το πρόγραμμα της Ακαδημίας μας κατά την περίοδο των εορτών Χριστουγέννων και Πρωτοχρονιάς:
την Δευτέρα 24/12/18 (παραμονή Χριστουγέννων)
την Τρίτη 25/12/18 (ανήμερα Χριστουγέννων)
την Τετάρτη 26/12/18 ( δεύτερη μέρα Χριστουγέννων) καθώς και την Δευτέρα 31/12/18 (παραμονή Πρωτοχρονιάς) και
την Τρίτη 1/1/18 (ανήμερα Πρωτοχρονιάς) δεν θα γίνουν προπονήσεις των τμημάτων και τα γραφεία της Ακαδημίας...

περισσότερα

 
 
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ & ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑΣ (12/12/2018)
 
 

Αγαπητοί Γονείς και Κηδεμόνες, σας ενημερώνουμε ότι η Ακαδημία μας προγραμματίζει να συμμετάσχει τόσο σε Χριστουγεννιάτικα (27 – 30/12/18) όσο και σε Πρωτοχρονιάτικα τουρνουά (02 – 05/01/19) που θα διεξαχθούν στα γήπεδα RENTI ARENA, RENTI STAR, KIFISSOS και CAMPO DE FUTBOL (ALLOU) ). Το κόστος συμμετοχής για το κάθε παιδί υπολογίζεται στα 15 €.

Δηλώστε ενδιαφέρον για συμμετοχή, στα γραφεία της Ακαδημίας, έως...

περισσότερα

 

Σελίδες: Προηγούμενη | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 | Επόμενη

21/07/2019

 
 
Βαθμολογία
1. ΑΕ Μοσχάτου 76
2. Καραβάς 72
3. Μαύρος Αετός 44
4. ΑΟ Χαλκηδών 43
5. ΑΕ Περάματος 42
6. Αετός 39
7. Αστυπάλαια 29
8. Ατρόμητος Κερ. 28
9. Κύπρος 27
10. Παννεαπολικός 27
11. ΑΣ Δραπετσώνα 24
12. Αν. Μοσχάτου 20
13. Δόξα Πειραιά 18
14. Ένωση Ρέντη 16
 

 
 

Μέγας Χορηγός

 
 


 
 

Χορηγοί - Υποστηρικτές