Τελευταίος Αγώνας
 
 
 
 
Επόμενος Αγώνας
Α' Κατηγορία - 1ος Όμιλος
1η Αγωνιστική

Περαμαϊκός
Αετός
 

 
 
Ηχητικά μηνύματα
 

 
 

Χορηγοί - Υποστηρικτές

 
 

Σελίδες: Προηγούμενη | 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 | Επόμενη

 
ΠΑΣΧΑΛΙΝΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ SOCCERLINK EASTER CUP 2019 - ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ K14 (21/04/2019)
 
 

Το πρόγραμμα για την Κ - 14 είναι το εξής :
1 η ΗΜΕΡΑ ΔΕΥΤΕΡΑ 22/04/19 ώρα 14:45΄ με ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ.
2 η ΗΜΕΡΑ ΤΡΙΤΗ 23/04/19 ώρα 14:45΄ με COERVER.
3 η ΗΜΕΡΑ ΤΕΤΑΡΤΗ 24/04/19 ώρα 15:00΄ με Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ.

 
 
ΠΑΣΧΑΛΙΝΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ SOCCERLINK EASTER CUP 2019 - 2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (20/04/2019)
 
 

Το πρόγραμμα για την 2 η ημέρα του τουρνουά δηλαδή την Κυριακή 21 Απριλίου 2019 είναι το εξής:

1. Κ - 12 (ΚΟΖΑΚΟΠΟΥΛΟΣ) Γήπεδο ALEO ώρα 14:00΄ με ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ.
2. Κ - 10 (ΜΠΟΥΓΑΣ) Γήπεδο 7 Χ 7 ώρα 10:00΄ με ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ.
3. Κ - 8 (ΚΑΒΑΣΗΣ) Γήπεδο ΚΛΕΙΣΤΟ ώρα 12:00΄ με COERVER.

Για το πρόγραμμα των υπόλοιπων ημερών θα γίνεται ενημέρωση από τους προπονητές των τμημάτων απ΄ ευθείας πριν το τέλος κάθε αγώνα.

 
 
ΠΑΣΧΑΛΙΝΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ SOCCERLINK EASTER CUP 2019 - 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (19/04/2019)
 
 

Το πρόγραμμα για την 1η ημέρα του τουρνουά δηλαδή το Σάββατο 20 Απριλίου 2019 είναι το εξής:

1. Κ - 12 (ΚΟΖΑΚΟΠΟΥΛΟΣ) Γήπεδο ALEO ώρα 11:00΄ με ΒΑΛΕΝΘΙΑ.
2. Κ - 10 (ΜΠΟΥΓΑΣ) Γήπεδο 7 Χ 7 ώρα 11:00΄ με ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ.
3. Κ - 8 (ΚΑΒΑΣΗΣ) Γήπεδο ΚΛΕΙΣΤΟ ώρα 12:00΄ με ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ.

Για το πρόγραμμα των υπόλοιπων ημερών θα γίνεται ενημέρωση από τους προπονητές των τμημάτων απ΄ ευθείας πριν το τέλος κάθε αγώνα.

 
 
ΑΛΛΑΓΕΣ ΩΡΩΝ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗΣ ΤΜΗΜΑΤΩΝ (19/04/2019)
 
 

Σας γνωρίζουμε ότι λόγω της συμμετοχής των τμημάτων της Ακαδημίας μας στα Πασχαλινά Τουρνουά (20 - 23 / 04 / 19 & 01 - 05 / 05 / 19), τα Σαββατοκύριακα 20 - 21 / 04 / 19 & 04 - 05 / 05 / 19 δεν θα διεξαχθούν οι καθιερωμένοι αγώνες των υπόλοιπων τουρνουά που γίνονται κάθε Σαββατοκύριακο.

Επίσης το πρόγραμμα των προπονήσεων των τμημάτων για τις ημέρες του Πάσχα
διαμορφώνεται ως εξής :

Κ – 8 & Κ – 7 (ΚΑΒΑΣΗΣ - ΜΑΝΑΛΗΣ)

περισσότερα

 
 
ΣΤΟΝ ΜΕΓΑΛΟ ΤΕΛΙΚΟ η Κ-16 του ΑΕΤΟΥ! (17/04/2019)
 
 

ΤΕΛΙΚΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΕΠΣ ΠΕΙΡΑΙΑ Κ-16

Άλλη μια επιτυχία για την Ακαδημία μας αφού μετά την Κ – 18 και η Κ – 16 με προπονητή τον Παναγιώτη ΨΥΛΟΠΑΤΗ, έφτασε για δεύτερη συνεχόμενη χρονιά σε έναν Τελικό!

Το Σάββατο 20 Απριλίου 2019 και ώρα 13:30΄ στο γήπεδο Π. Νικολαΐδης αντιμετωπίζει την Αναγέννηση Μοσχάτου, στον Μεγάλο Τελικό της Κ – 16 της Ε.Π.Σ.Πειραιά, ενώ στον Mικρό Tελικό αγωνίζονται ο Εθνικός με το Μοσχάτο.
Όλοι ...

περισσότερα

 
 
ΠΑΣΧΑΛΙΝΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ (12/04/2019)
 
 

Αγαπητοί Γονείς και Κηδεμόνες, σας ενημερώνουμε ότι η Ακαδημία μας προγραμματίζει να συμμετάσχει σε Πασχαλινά τουρνουά ποδοσφαίρου που θα διεξαχθούν είτε πριν (20 – 23/04/19 για τα τμήματα Κ – 7 έως Κ - 12 & 22 – 25/04/19 για τα τμήματα Κ – 14 & Κ - 16) είτε μετά το Πάσχα (01 – 05/05/19 για όλα τα τμήματα) που θα διεξαχθούν στα γήπεδα RENTI STAR, KIFISSOS και CAMPO DE FUTBOL (ALLOU)).

 
 
ΑΝΑΒΟΛΗ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗΣ ΤΕΡΜΑΤΟΦΥΛΑΚΩΝ (04/04/2019)
 
 

Οι προπονήσεις τερματοφυλάκων, τόσο στο Δ.Α.Κ. όσο και στο CAMPO DE FUTBOL (ALLOU), την Παρασκευή 5 Απριλίου 2019, δεν θα διεξαχθούν, λόγω ασθενείας του προπονητή.

 
 
ΑΛΛΑΓΗ ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΩΝ ΔΑΚ (04/04/2019)
 
 

Tην Παρασκευή 5 Απριλίου 2019, οι προπονήσεις των τμημάτων Κ – 18 (ΛΙΘΟΠΟΥΛΟΣ) και K – 16 (ΜΠΑΖΙΝΑΣ), θα διεξαχθούν στο Άσυλο (8Χ8), λόγω εργασιών (διαγράμμιση στίβου) στο Δ.Α.Κ. Κορυδαλλού .

 
 
ANAΒΟΛΗ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗΣ (15/03/2019)
 
 

Ενημερώνουμε τους τερματοφύλακες της Ακαδημίας μας ότι δεν θα πραγματοποιηθούν οι προπονήσεις τερματοφυλάκων την Τετάρτη 20 Mαρτίου 2019 και Παρασκευή 22 Mαρτίου 2019, λόγω κάποιου προσωπικού προβλήματος του προπονητή.

Οι προπονήσεις θα συνεχιστούν κανονικά από την Τετάρτη 27 Mαρτίου 2019.

 
 
ΕΓΙΝΑΝ ΟΙ ΔΕΥΤΕΡΕΣ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΕΙΣ ΓΟΝΕΩΝ ΣΤΗΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ (13/03/2019)
 
 

Πραγματοποιήθηκαν οι δεύτερες ενημερωτικές συγκεντρώσεις γονέων ανά τμήμα για τη φετινή χρονιά.
Στους γονείς μίλησαν τόσο ο Πρόεδρος της ομάδος Δημήτρης Μπούγας και ο Τεχνικός Διευθυντής της Ακαδημίας Βασίλης Τζανακάκης, για θέματα που αφορούν γενικότερα τη φιλοσοφία της Ακαδημίας, την λειτουργία των τμημάτων της και τις επόμενες εκδηλώσεις της ομάδος όσο και οι προπονητές των τμημάτων για θέματα σχετικά με την πρόοδο των παιδιών. Τρίτες και ...

περισσότερα

 

Σελίδες: Προηγούμενη | 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 | Επόμενη

22/09/2020

 
 
Βαθμολογία
1. Αετός 0
2. Αμπελακιακός 0
3. ΑΟ Καστέλλας 0
4. ΑΣ Δραπετσώνα 0
5. Αστέρας Κερ. 0
6. Ατρόμητος Κερ. 0
7. Δίας 0
8. Δόξα Πειραιά 0
9. Ελλάς Ποντίων 0
10. Ερμής 0
11. Ηρακλής Νίκ. 0
12. Ήφαιστος 0
13. Ίκαρος 0
14. Νίκη Ρέντη 0
15. Παντζιτζιφιακός 0
16. Περαμαϊκός 0
17. Φαληρικός 0
 

 
 

Μέγας Χορηγός

 
 


 
 

Χορηγοί - Υποστηρικτές