Τελευταίος Αγώνας
Πρωτάθλημα Α' Πειραιά
26η Αγωνιστική

ΑΕ Περάματος
Αετός
1
1
 

 
 
Ηχητικά μηνύματα
 

 
 

Χορηγοί - Υποστηρικτές

 
 

Σελίδες: Προηγούμενη | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 | Επόμενη

 
ΠΑΧΑΛΙΝΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ (24/04/2019)
 
 

Κ - 14
ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ
Μ.ΠΕΜΠΤΗ 25 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2019
ΑΕΤΟΣ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ
ΓΗΠΕΔΟ ΚΗΦΙΣΟΣ
ΩΡΑ 16:00

 
 
ΠΑΧΑΛΙΝΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ (23/04/2019)
 
 

Κ - 12

ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ

Μ.ΤΡΙΤΗ 23 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2019

ΑΕΤΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ

ΓΗΠΕΔΟ ALEO

ΩΡΑ 20:00

 
 
Πρωταθλήτρια και η Κ16 του ΑΕΤΟΥ (21/04/2019)
 
 

Εντυπωσιακή η Κ16 του Αετού μας, κέρδισε με 4-0 την Αναγέννηση Μοσχάτου στον Μεγάλο Τελικό και ανακηρύχθηκε Πρωταθλήτρια Πειραιά! Έτσι ο Αετός κατέκτησε το πρωτάθλημα τόσο στο επίπεδο Κ18 όσο και στο Κ16, επιβεβαιώνοντας για άλλη μια φορά τη σπουδαία δουλειά που γίνεται στις καλύτερες Ακαδημίες του Πειραιά! Συγχαρητήρια στα παιδιά μας, τους προπονητές τους και τη διοίκηση, χάρη στους οποίους πανηγυρίσαμε ακόμη μια μεγάλη επιτυχία!

ΑΕΤΟΣ (Πα...

περισσότερα

 
 
ΠΑΣΧΑΛΙΝΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ SOCCERLINK EASTER CUP 2019 - 3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (21/04/2019)
 
 

Το πρόγραμμα για την 3 η ημέρα του τουρνουά δηλαδή τη Δευτέρα 22 Απριλίου 2019 είναι το εξής :

1. Κ - 12 (ΚΟΖΑΚΟΠΟΥΛΟΣ) Γήπεδο ALEO ώρα 21:00΄ με ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ.
2. Κ - 10 (ΜΠΟΥΓΑΣ) Γήπεδο 7 Χ 7 ώρα 18:00΄ με ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ.
3. Κ - 8 (ΚΑΒΑΣΗΣ) Γήπεδο ΚΛΕΙΣΤΟ ώρα 17:00΄ με ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ.

Για το πρόγραμμα των υπόλοιπων ημερών θα γίνεται ενημέρωση από τους προπονητές των τμημάτων απ΄ ευθείας πριν το τέλος κάθε αγώνα.

 
 
ΠΑΣΧΑΛΙΝΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ SOCCERLINK EASTER CUP 2019 - ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ K14 (21/04/2019)
 
 

Το πρόγραμμα για την Κ - 14 είναι το εξής :
1 η ΗΜΕΡΑ ΔΕΥΤΕΡΑ 22/04/19 ώρα 14:45΄ με ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ.
2 η ΗΜΕΡΑ ΤΡΙΤΗ 23/04/19 ώρα 14:45΄ με COERVER.
3 η ΗΜΕΡΑ ΤΕΤΑΡΤΗ 24/04/19 ώρα 15:00΄ με Α.Ο. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ.

 
 
ΠΑΣΧΑΛΙΝΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ SOCCERLINK EASTER CUP 2019 - 2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (20/04/2019)
 
 

Το πρόγραμμα για την 2 η ημέρα του τουρνουά δηλαδή την Κυριακή 21 Απριλίου 2019 είναι το εξής:

1. Κ - 12 (ΚΟΖΑΚΟΠΟΥΛΟΣ) Γήπεδο ALEO ώρα 14:00΄ με ΚΕΡΑΥΝΟΣ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ.
2. Κ - 10 (ΜΠΟΥΓΑΣ) Γήπεδο 7 Χ 7 ώρα 10:00΄ με ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ.
3. Κ - 8 (ΚΑΒΑΣΗΣ) Γήπεδο ΚΛΕΙΣΤΟ ώρα 12:00΄ με COERVER.

Για το πρόγραμμα των υπόλοιπων ημερών θα γίνεται ενημέρωση από τους προπονητές των τμημάτων απ΄ ευθείας πριν το τέλος κάθε αγώνα.

 
 
ΠΑΣΧΑΛΙΝΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ SOCCERLINK EASTER CUP 2019 - 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (19/04/2019)
 
 

Το πρόγραμμα για την 1η ημέρα του τουρνουά δηλαδή το Σάββατο 20 Απριλίου 2019 είναι το εξής:

1. Κ - 12 (ΚΟΖΑΚΟΠΟΥΛΟΣ) Γήπεδο ALEO ώρα 11:00΄ με ΒΑΛΕΝΘΙΑ.
2. Κ - 10 (ΜΠΟΥΓΑΣ) Γήπεδο 7 Χ 7 ώρα 11:00΄ με ΔΟΥΡΕΙΟΣ ΚΥΨΕΛΗΣ.
3. Κ - 8 (ΚΑΒΑΣΗΣ) Γήπεδο ΚΛΕΙΣΤΟ ώρα 12:00΄ με ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΑΘΗΝΩΝ.

Για το πρόγραμμα των υπόλοιπων ημερών θα γίνεται ενημέρωση από τους προπονητές των τμημάτων απ΄ ευθείας πριν το τέλος κάθε αγώνα.

 
 
ΑΛΛΑΓΕΣ ΩΡΩΝ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗΣ ΤΜΗΜΑΤΩΝ (19/04/2019)
 
 

Σας γνωρίζουμε ότι λόγω της συμμετοχής των τμημάτων της Ακαδημίας μας στα Πασχαλινά Τουρνουά (20 - 23 / 04 / 19 & 01 - 05 / 05 / 19), τα Σαββατοκύριακα 20 - 21 / 04 / 19 & 04 - 05 / 05 / 19 δεν θα διεξαχθούν οι καθιερωμένοι αγώνες των υπόλοιπων τουρνουά που γίνονται κάθε Σαββατοκύριακο.

Επίσης το πρόγραμμα των προπονήσεων των τμημάτων για τις ημέρες του Πάσχα
διαμορφώνεται ως εξής :

Κ – 8 & Κ – 7 (ΚΑΒΑΣΗΣ - ΜΑΝΑΛΗΣ)

περισσότερα

 
 
ΣΤΟΝ ΜΕΓΑΛΟ ΤΕΛΙΚΟ η Κ-16 του ΑΕΤΟΥ! (17/04/2019)
 
 

ΤΕΛΙΚΟΣ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑΤΟΣ ΕΠΣ ΠΕΙΡΑΙΑ Κ-16

Άλλη μια επιτυχία για την Ακαδημία μας αφού μετά την Κ – 18 και η Κ – 16 με προπονητή τον Παναγιώτη ΨΥΛΟΠΑΤΗ, έφτασε για δεύτερη συνεχόμενη χρονιά σε έναν Τελικό!

Το Σάββατο 20 Απριλίου 2019 και ώρα 13:30΄ στο γήπεδο Π. Νικολαΐδης αντιμετωπίζει την Αναγέννηση Μοσχάτου, στον Μεγάλο Τελικό της Κ – 16 της Ε.Π.Σ.Πειραιά, ενώ στον Mικρό Tελικό αγωνίζονται ο Εθνικός με το Μοσχάτο.
Όλοι ...

περισσότερα

 
 
ΠΑΣΧΑΛΙΝΑ ΤΟΥΡΝΟΥΑ (12/04/2019)
 
 

Αγαπητοί Γονείς και Κηδεμόνες, σας ενημερώνουμε ότι η Ακαδημία μας προγραμματίζει να συμμετάσχει σε Πασχαλινά τουρνουά ποδοσφαίρου που θα διεξαχθούν είτε πριν (20 – 23/04/19 για τα τμήματα Κ – 7 έως Κ - 12 & 22 – 25/04/19 για τα τμήματα Κ – 14 & Κ - 16) είτε μετά το Πάσχα (01 – 05/05/19 για όλα τα τμήματα) που θα διεξαχθούν στα γήπεδα RENTI STAR, KIFISSOS και CAMPO DE FUTBOL (ALLOU)).

 

Σελίδες: Προηγούμενη | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 | Επόμενη

21/07/2019

 
 
Βαθμολογία
1. ΑΕ Μοσχάτου 76
2. Καραβάς 72
3. Μαύρος Αετός 44
4. ΑΟ Χαλκηδών 43
5. ΑΕ Περάματος 42
6. Αετός 39
7. Αστυπάλαια 29
8. Ατρόμητος Κερ. 28
9. Κύπρος 27
10. Παννεαπολικός 27
11. ΑΣ Δραπετσώνα 24
12. Αν. Μοσχάτου 20
13. Δόξα Πειραιά 18
14. Ένωση Ρέντη 16
 

 
 

Μέγας Χορηγός

 
 


 
 

Χορηγοί - Υποστηρικτές