Τελευταίος Αγώνας
Α' Κατηγορία - 2ος Όμιλος
6η Αγωνιστική

Αετός
AE Χαραυγή
2
0
 
 
 
Επόμενος Αγώνας
Α' Κατηγορία - 2ος Όμιλος
7η Αγωνιστική

Ηρακλής Ν.
Αετός
 

 
 
Ηχητικά μηνύματα
 

 
 

Χορηγοί - Υποστηρικτές

 
 

Σελίδες: Προηγούμενη | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 | Επόμενη

 
ΠΑΣΧΑΛΙΝΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ACROPOLIS 01 - 05 / 05 / 2019 (08/05/2019)
 
 

Ολοκληρώθηκε με επιτυχία και το δεύτερο πασχαλινό τουρνουά "ACROPOLIS" που έλαβε χώρα από 01 – 05 Μαΐου 2019 στα γήπεδα ″CAMPO DE FUTBOL″, "RENTI STAR", ″RENTI ARENA", και ″SOCCER ACTION".

Στο Τουρνουά έλαβαν μέρος από την Ακαδημία μας τα εξής τμήματα : Κ – 14 (Καβάσης), Κ – 12 (Καβάσης), Κ – 10 (2009 - Λαζάρου), Κ – 10 (2010 - Λαζάρου) και Κ – 8 (Μάναλης).

Η Κ – 14 έπαιξ...

περισσότερα

 
 
ΠΑΣΧΑΛΙΝΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ACROPOLIS CUP 2019 - 5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (04/05/2019)
 
 

Το πρόγραμμα για την 5η ημέρα του τουρνουά δηλαδή την Κυριακή 5 Μαΐου 2019 είναι το εξής :

1. Κ - 12 (ΚΑΒΑΣΗΣ) ΑΝΑΜΟΝΗ.
2. Κ - 10 (2009 ΛΑΖΑΡΟΥ) ΤΕΛΙΚΟΣ ΑΝΑΜΟΝΗ.
3. Κ - 10 (2010 ΛΑΖΑΡΟΥ) Γήπεδο CAMPO ώρα 11:00΄ με ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ.
4. Κ - 8 (ΜΑΝΑΛΗΣ) ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ Γήπεδο RENTI STAR ώρα 15:00΄ με ΚΑΡΑΒΑ.

 
 
ΠΑΣΧΑΛΙΝΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ACROPOLIS CUP 2019 - 4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (03/05/2019)
 
 

Το πρόγραμμα για την 4 η ημέρα του τουρνουά δηλαδή το Σάββατο 4 Μαΐου 2019 είναι το εξής:

1. Κ - 14 (ΚΑΒΑΣΗΣ) Γήπεδο SOCCER ACTION ώρα 17:30΄ με ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΤΑΥΡΟΥ.
2. Κ - 12 (ΚΑΒΑΣΗΣ) ΡΕΠΟ
3. Κ - 10 (2009 ΛΑΖΑΡΟΥ) Γήπεδο CAMPO ώρα 15:00΄ με ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
4. Κ - 10 (2010 ΛΑΖΑΡΟΥ) Γήπεδο CAMPO ώρα 16:00΄ με ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ
5. Κ - 8 (ΜΑΝΑΛΗΣ) Γήπεδο RENTI STAR ώρα 11:00΄ με ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ

Για το πρόγραμμα των υπόλοιπων ημερών...

περισσότερα

 
 
ΠΑΣΧΑΛΙΝΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ACROPOLIS CUP 2019 - 3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (02/05/2019)
 
 

Το πρόγραμμα για την 3 η ημέρα του τουρνουά δηλαδή την Παρασκευή 3 Μαΐου 2019 είναι το εξής:

1. Κ - 14 (ΚΑΒΑΣΗΣ) Γήπεδο SOCCER ACTION ώρα 17:00΄ με ΗΦΑΙΣΤΟ.
2. Κ - 12 (ΚΑΒΑΣΗΣ) Γήπεδο ΦΩΣΤΗΡΑ ώρα 19:00΄ με COERVER.
3. Κ - 10 (2009 ΛΑΖΑΡΟΥ) Γήπεδο CAMPO ώρα 17:00΄ με COERVER.
4. Κ - 10 (2010 ΛΑΖΑΡΟΥ) Γήπεδο RENTI ARENA ώρα 22:00΄ με Π.Α.Ο. ΡΟΥΦ.
5. Κ - 8 (ΜΑΝΑΛΗΣ) Γήπεδο RENTI STAR ώρα 16:00΄ με COERVER.

Για το πρόγραμμα των υπόλοιπων...

περισσότερα

 
 
ΠΑΣΧΑΛΙΝΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ACROPOLIS CUP 2019 - 2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (01/05/2019)
 
 

Το πρόγραμμα για την 2 η ημέρα του τουρνουά δηλαδή την Πέμπτη 2 Μαΐου 2019 είναι το εξής:

1. Κ - 14 (ΚΑΒΑΣΗΣ) Γήπεδο RENTI STAR ώρα 15:30΄ με Π.Α.Ο. ΡΟΥΦ.
2. Κ - 12 (ΚΑΒΑΣΗΣ) Γήπεδο ΦΩΣΤΗΡΑ ώρα 18:00΄ με ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΕΓΑΡΩΝ.
3. Κ - 10 (2009 ΛΑΖΑΡΟΥ) Γήπεδο CAMPO ώρα 20:00΄ με Α.Ο. ΙΛΙΟΥ.
4. Κ - 10 (2010 ΛΑΖΑΡΟΥ) Γήπεδο RENTI STAR ώρα 21:00΄ με Π.Α.Ο. ΑΙΓΑΛΕΩ.
5. Κ - 8 (ΜΑΝΑΛΗΣ) Γήπεδο SOCCER ACTION ώρα 17:00΄ με ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ.
6. Κ...

περισσότερα

 
 
ΠΑΣΧΑΛΙΝΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ACROPOLIS CUP 2019 - 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (30/04/2019)
 
 

Το πρόγραμμα για την 1 η ημέρα του τουρνουά δηλαδή την Τετάρτη 1 Μαΐου 2019 είναι το εξής:

1. Κ - 14 (ΚΑΒΑΣΗΣ) Γήπεδο RENTI STAR ώρα 15:30΄ με M.P.F..
2. Κ - 12 (ΚΑΒΑΣΗΣ) Γήπεδο RENTI ARENA ώρα 17:00΄ με ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ.
3. Κ - 10 (2009 ΛΑΖΑΡΟΥ) Γήπεδο CAMPO ώρα 19:00΄ με Π.Α.Ο. ΑΙΓΑΛΕΩ.
4. Κ - 10 (2010 ΛΑΖΑΡΟΥ) Γήπεδο CAMPO ώρα 20:00΄ με ΘΥΕΛΛΑ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ.
5. Κ - 8 (ΜΑΝΑΛΗΣ) ΡΕΠΟ.

Για το πρόγραμμα των υπόλοιπων ημερών θα γίνεται ενημέρωσ...

περισσότερα

 
 
ΠΑΣΧΑΛΙΝΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ SOCCERLINK 20 - 25 / 04 / 2019 (25/04/2019)
 
 

Ολοκληρώθηκε με επιτυχία το πρώτο πασχαλινό τουρνουά ″SOCCERLINK‟, που έλαβε χώρα από το 20 – 25 Απριλίου 2019 τον Κηφισό.

Στο Τουρνουά έλαβαν μέρος από την Ακαδημία μας τα εξής τμήματα : Κ – 14 (Αγγελάκης), Κ – 12 (Κοζακόπουλος), Κ – 10 (Μπούγας) και Κ – 8 (Καβάσης).

Η Κ – 14 έπαιξε κατά σειρά με Δάφνη Παλαιού Φαλήρου νικήσαμε 2 – 1, με Ακαδημία Coerver νικήσαμε 1 – 0, με Α.Ο...

περισσότερα

 
 
ΠΑΧΑΛΙΝΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ (24/04/2019)
 
 

Κ - 14
ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ
Μ.ΠΕΜΠΤΗ 25 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2019
ΑΕΤΟΣ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ
ΓΗΠΕΔΟ ΚΗΦΙΣΟΣ
ΩΡΑ 16:00

 
 
ΠΑΧΑΛΙΝΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ (23/04/2019)
 
 

Κ - 12

ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ

Μ.ΤΡΙΤΗ 23 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2019

ΑΕΤΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ

ΓΗΠΕΔΟ ALEO

ΩΡΑ 20:00

 
 
Πρωταθλήτρια και η Κ16 του ΑΕΤΟΥ (21/04/2019)
 
 

Εντυπωσιακή η Κ16 του Αετού μας, κέρδισε με 4-0 την Αναγέννηση Μοσχάτου στον Μεγάλο Τελικό και ανακηρύχθηκε Πρωταθλήτρια Πειραιά! Έτσι ο Αετός κατέκτησε το πρωτάθλημα τόσο στο επίπεδο Κ18 όσο και στο Κ16, επιβεβαιώνοντας για άλλη μια φορά τη σπουδαία δουλειά που γίνεται στις καλύτερες Ακαδημίες του Πειραιά! Συγχαρητήρια στα παιδιά μας, τους προπονητές τους και τη διοίκηση, χάρη στους οποίους πανηγυρίσαμε ακόμη μια μεγάλη επιτυχία!

ΑΕΤΟΣ (Πα...

περισσότερα

 

Σελίδες: Προηγούμενη | 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 | Επόμενη

12/11/2019

 
 
Βαθμολογία
1. Καραβάς 18
2. Αίας Σαλαμίνας 16
3. Αμπελακιακός 13
4. Ελλάς Ποντίων 12
5. Αετός 11
6. Νέοι Ευγενείας 10
7. ΑΣ Δραπετσώνα 9
8. AE Χαραυγή 7
9. Δίας 6
10. Ηρακλής Ν. 6
11. ΑΣ Ποντίων 6
12. ΑΟ Χαλκηδών 5
13. Θύελλα Μ. 3
14. ΑΟ Καστέλλας 0
 

 
 

Μέγας Χορηγός

 
 


 
 

Χορηγοί - Υποστηρικτές