Τελευταίος Αγώνας
 
 
 
 
Επόμενος Αγώνας
Α' Κατηγορία - 1ος Όμιλος
1η Αγωνιστική

Περαμαϊκός
Αετός
 

 
 
Ηχητικά μηνύματα
 

 
 

Χορηγοί - Υποστηρικτές

 
 

Σελίδες: Προηγούμενη | 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 | Επόμενη

 
ΑΛΛΑΓΗ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗΣ (26/06/2019)
 
 

Η προπόνηση του τμήματος 2010 (ΛΑΖΑΡΟΥ - ΜΠΟΥΓΑΣ) την ΤΕΤΑΡΤΗ 26 ΙΟΥΝΙΟΥ 2019 θα γίνει στο Δ.Α.Κ. 18:45΄ – 20:00΄ αντί για το Άσυλο 19:00΄ – 20:15΄, λόγω έναρξης των έργων στο γήπεδο του 8 Χ 8.

 
 
ΑΛΛΑΓΗ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗΣ (21/06/2019)
 
 

Από την Δευτέρα 24 Ιουνίου 2019 και έως τέλος Ιουνίου το τμήμα 2010 (ΜΠΟΥΓΑΣ) αντί για 17:45΄ – 19:00΄ θα κάνει προπόνηση 19:00΄ – 20:15΄ τις ίδιες ημέρες (Δευτέρα –Τετάρτη – Πέμπτη).

 
 
ΤΕΛΕΤΗ ΛΗΞΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑΣ ΑΕΤΟΥ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ (19/06/2019)
 
 

Τεράστια επιτυχία σημείωσε η τελετή λήξης των Ακαδημιών του Αετού Κορυδαλλού η οποία έγινε παρουσία αρκετού κόσμου, πολλών φίλων της ομάδος και γονέων αθλητών.
Μια γιορτή θεσμός για τον σύλλογο που και στο παρελθόν έχει σημειώσει ανάλογες επιτυχίες.
Έγιναν παιχνίδια επίδειξης τόσο μεταξύ των τμημάτων της Ακαδημίας όσο και μεταξύ των γονέων των αθλητών και ακολούθησε παρέλαση και παρουσίαση όλων των τμημάτων και των προπονητών ενώ απονεμήθηκα...

περισσότερα

 
 
ΩΡΕΣ ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΙΣ ΑΓΙΟΥ ΠΝΕΥΜΑΤΟΣ (17/06/2019)
 
 

Τη Δευτέρα του Αγίου Πνεύματος έχουν προπόνηση όλα τα τμήματα του Αετού.

2010 - 2011 (5Χ5) 19:00 - 20:15
2008 - 2009 (8Χ8) 19:00 - 20:15
2006 - 2007 (8Χ8) 20:15 - 21:30
2004 - 2005 (8Χ8) 17:45 - 19:00

 
 
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΩΝ ΙΟΥΝΙΟΥ (10/06/2019)
 
 

Πατήστε στην εικόνα για να δείτε δε μεγαλύτερο μέγεθος το Πρόγραμμα προπονήσεων των τμημάτων του Αετού για τον Ιούνιο.

 
 
ΤΕΛΕΤΗ ΛΗΞΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑΣ (07/06/2019)
 
 

Η τελετή λήξης για τη φετινή χρονιά, θα πραγματοποιηθεί την Δευτέρα 10 Ιουνίου 2019 στο Δ.Α.Κ. Κορυδαλλού από 19:00΄ – 21:00΄ και θα περιλαμβάνει αγώνες επίδειξης των μικρών αθλητών μας, απονομές κυπέλλων και μεταλλίων και πολλά άλλα χάπενινγκ.

Δοκιμαστικές προπονήσεις θα γίνουν μέσα στον Ιούνιο για όσους μικρούς αθλητές (γεν. 2002 - 2012) θέλουν να παίξουν στα αγωνιστικά μας τμήματα και θα αφορούν όλα τα ηλικιακά τμήματα της Ακαδημί...

περισσότερα

 
 
ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΙΣ ΙΟΥΝΙΟΥ (04/06/2019)
 
 

Οι προπονήσεις των τμημάτων θα συνεχιστούν κανονικά έως το τέλος Ιουνίου ενώ η έναρξη της νέας αγωνιστικής χρονιάς και το ξεκίνημα των προπονήσεων, θα πραγματοποιηθούν την πρώτη εβδομάδα του Σεπτεμβρίου (Δευτέρα 2/9/19).
Οι προπονήσεις των τερματοφυλάκων θα συνεχιστούν μέχρι και την Παρασκευή 7 Ιουνίου 2019.

 
 
ΚΑΛΟΚΑΙΡΙΝΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ (31/05/2019)
 
 

Αγαπητοί γονείς και κηδεμόνες, σας ενημερώνουμε ότι η Ακαδημία μας προγραμματίζει να συμμετάσχει στο καλοκαιρινό τουρνουά ποδοσφαίρου (BOCCA SPORT TOURNAMENT 2019) που θα διεξαχθεί στον Βόλο το τετραήμερο 25 – 28 Ιουνίου 2019.

Η διαμονή θα γίνει στο VALIS RESORT HOTEL (5*) στην Αγριά, λίγο έξω από τον Βόλο.

Αναχώρηση την Τρίτη 25 Ιουνίου 2019 (πρωί) και επιστροφή την Παρασκευή 28 Ιουνίου (βράδυ). Το κόστος συμμετοχής για κάθε παιδί...

περισσότερα

 
 
ΤΕΛΕΤΗ ΛΗΞΗΣ ΤΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑΣ ΜΑΣ (31/05/2019)
 
 

Αγαπητοί αθλητές και γονείς, σας ενημερώνουμε ότι την Δευτέρα 10 Ιουνίου 2019 και από ώρας 19:00 – 21:00 στο Δ.Α.Κ. Κορυδαλλού, θα πραγματοποιηθεί η τελετή λήξης της Ακαδημίας μας για την φετινή ποδοσφαιρική χρονιά, που λήγει τέλος Ιουνίου.

Η γιορτή θα περιλαμβάνει αγώνες επίδειξης των τμημάτων μας, χορευτικά, βραβεύσεις αθλητών και πολλά άλλα χάπενινγκ.

Όλοι οι αθλητές μας θα πρέπει να φοράνε την κίτρινη εμφάνιση των αγώνων.

Η ...

περισσότερα

 
 
ΠΑΣΧΑΛΙΝΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ACROPOLIS 01 - 05 / 05 / 2019 (08/05/2019)
 
 

Ολοκληρώθηκε με επιτυχία και το δεύτερο πασχαλινό τουρνουά "ACROPOLIS" που έλαβε χώρα από 01 – 05 Μαΐου 2019 στα γήπεδα ″CAMPO DE FUTBOL″, "RENTI STAR", ″RENTI ARENA", και ″SOCCER ACTION".

Στο Τουρνουά έλαβαν μέρος από την Ακαδημία μας τα εξής τμήματα : Κ – 14 (Καβάσης), Κ – 12 (Καβάσης), Κ – 10 (2009 - Λαζάρου), Κ – 10 (2010 - Λαζάρου) και Κ – 8 (Μάναλης).

Η Κ – 14 έπαιξ...

περισσότερα

 

Σελίδες: Προηγούμενη | 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 | Επόμενη

22/09/2020

 
 
Βαθμολογία
1. Αετός 0
2. Αμπελακιακός 0
3. ΑΟ Καστέλλας 0
4. ΑΣ Δραπετσώνα 0
5. Αστέρας Κερ. 0
6. Ατρόμητος Κερ. 0
7. Δίας 0
8. Δόξα Πειραιά 0
9. Ελλάς Ποντίων 0
10. Ερμής 0
11. Ηρακλής Νίκ. 0
12. Ήφαιστος 0
13. Ίκαρος 0
14. Νίκη Ρέντη 0
15. Παντζιτζιφιακός 0
16. Περαμαϊκός 0
17. Φαληρικός 0
 

 
 

Μέγας Χορηγός

 
 


 
 

Χορηγοί - Υποστηρικτές