Χορηγοί - Υποστηρικτές

Α.Σ. ΔΡΑΠΕΤΣΩΝΑ 0-4 ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ
(Ακαδημίες)
(25/04/2018)

Νικηφόρα συνέχισε η ομάδα του Αετού για την 6η αγωνιστική της ΕΠΣ Πειραιά, κάνοντας 5 νίκες σε 5 αγώνες (ένα ρεπό). Σε έναν πολύ εύκολο όμιλο, η ομάδα δεν βρίσκει αντίπαλο να την κοντράρει και όλα τα παιχνίδια τα καθαρίζει εύκολα. Με 4 γκολ από τους Κόρπη (4` & 51`), Πατάνι (20`) και Μπουγά (33`), η ομάδα μας, χωρίς να αποδώσει καλό ποδόσφαιρο, κέρδισε πολύ πιο εύκολα και από όσα δηλώνει το τελικό 0-4. Δύο τελικές έκανε ο αντίπαλος και αυτά από δικά μας λάθη, ενώ ο Αετός είχε πέρα από τα γ...

περισσότερα

ΧΑΛΚΗΔΟΝΑ - ΑΕΤΟΣ 0 - 1
(Ομάδα Εφήβων)
(23/04/2018)

Μία ακόμη νίκη για την ομάδα μας, που την έφερε αήττητη στη πρώτη θέση του ομίλου. Ο στόχος επιτεύχθηκε και η συμμετοχή στον Tελικό της 5ης Μαΐου είναι γεγονός.

Πολλά συγχαρητήρια σ'όλα τα παιδιά και τους προπονητές.

Ο τελικός θα γίνει Σάββατο 5 Μαΐου και ώρα 18:30 με αντίπαλο κατά μεγάλη πιθανότητα τον Εθνικό Πειραιά.

Το γήπεδο θα γίνει γνωστό τις επόμενες ημέρες.

Για μία ακόμη φορά ένα τμήμα των ακαδημιών του ΑΕΤΟY μας συμμετέχει σένα με...

περισσότερα

Το πρόγραμμα των αγώνων του Σαββατοκύριακου 21 & 22 Απριλίου 2018
(
Γενικά)
(20/04/2018)

Πατήστε στην εικόνα να δείτε σε μεγαλύτερο μέγεθος το πρόγραμμα των αγώνων των τμημάτων του Αετού για το Σαββατοκύριακο 21 & 22 Απριλίου 2018.

Παννεαπολικός - ΑΕΤΟΣ 1 - 2
(Πρωτάθλημα)

Νικητής έφυγε ο Αετός από την έδρα του Παννεαπολικού για την 29η αγωνιστική του Πρωταθλήματος πετυχαίνοντας την 5η σερί νίκη.

Το σκορ για την ομάδα μας άνοιξε ο Βασίλης ΧΑΤΖΑΚΗΣ στο 10ο λεπτό, για να κάνει το 2-0 ο Κώστας ΠΑΠΑΘΑΝΑΣΙΟΥ στο 17'.

Στο 71ο λεπτό ο Παναγιώτης ΝΟΥΧΟ είχε δοκάρι, ενώ ντεμπούτο με τη φανέλα της ανδρικής ομάδας έκανε και ο 17χρονος Σταύρος ΜΟΥΤΑΦΗΣ.

ΑΕΤΟΣ: Καλογερ...

περισσότερα

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ
(
Γενικά)

Την Παρασκευή 27 Απριλίου 2018 και ώρα 21:30 καλούνται οι προπονητές των τμημάτων της Ακαδημίας μας σε συγκέντρωση στα γραφεία της ομάδος, προκειμένου να ενημερωθούν για τρέχοντα ζητήματα της Ακαδημίας.