Χορηγοί - Υποστηρικτές

Το πρόγραμμα των αγώνων του Σαββατοκύριακου 19 & 20 Ιανουαρίου 2019
(Γενικά)
(18/01/2019)

Πατήστε στην εικόνα να δείτε σε μεγαλύτερο μέγεθος το πρόγραμμα των αγώνων των τμημάτων του Αετού για το Σαββατοκύριακο 19 & 20 Ιανουαρίου 2019.

ΑΕΤΟΣ - Δόξα Πειραιά 3 - 0
(Γενικά)
(14/01/2019)

Με νίκη και καλή εμφάνιση έκανε ποδαρικό στις υποχρεώσεις του ο Αετός, ο οποίος με τις 2 σπουδαίες μεταγραφές στην 11άδα, τον Στέλιο Βογιατζή στον πάγκο αλλά και την υπόλοιπη ομάδα σε πολύ καλή κατάσταση επικράτησε της αξιόμαχης Δόξας Πειραιά με 3-0.

Το σκορ για την ομάδα μας άνοιξε ο πολύ καλός στην 1η του εμφάνιση με τα κιτρινόμαυρα Λεωνίδας Γκορόγιας με ωραίο διαγώνιο σουτ στο 33ο λεπτό.

Στο 38ο λεπτό ο Αετός διπλασίασε τα τέρματά του με εύστοχη εκτέλεση πέναλτι του Μίλτου Καλαϊτζίδη...

περισσότερα

ΟΔΗΓΗΤΡΙΑ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 1-1
(
Ομάδα Εφήβων)
(13/01/2019)

Ένα δυνατό παιχνίδι μέσα σε ποδοσφαιρικά πλαίσια,όπου βρήκε ισόπαλες τις δύο ομάδες. Η ομάδα του αετού είχε δύο πρόσωπα ένα σε κάθε ημίχρονο. Στο πρώτο δέν είχαμε πάθος και ένταση και καθαρό μυαλό με αποτέλεσμα, ο αντίπαλος να μην μας αφήνει να δημιουργήσουμε φάσεις,και σαν μην έφτανε αυτό στο 35' σε μια αδράνεια στην αμυντική λειτουργία δεχτήκαμε και γκολ. Στο δεύτερο ημίχρονο τα παιδιά μπήκαν με αποφασιστικότητα και πάθος για ανατρέψουν την κατάσταση,και το κατάφεραν στο 70'με σουτ του Κεφη...

περισσότερα

ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ
(Ακαδημίες)

Ενημερώνουμε τους τερματοφύλακες της Ακαδημίας μας ότι δεν θα πραγματοποιηθούν οι προπονήσεις τερματοφυλάκων την Τετάρτη 16 Ιανουαρίου 2019 και Παρασκευή 18 Ιανουαρίου 2019, λόγω προσωπικού προβλήματος του προπονητή.

Οι προπονήσεις θα συνεχιστούν κανονικά από την Τετάρτη 23 Ιανουαρίου 2019.