Πατήστε στην εικόνα για να δείτε το πρόγραμμα των Συγκεντρώσεων των Τμημάτων των Ακαδημιών μας.

ΑΣ Ποντίων - Αετός 0 - 4
(Πρωτάθλημα)
(27/03/2017)

Ένα ημίχρονο έφτανε για την ομάδα μας ώστε να επιβληθεί του ΑΣ Ποντίων στη Δραπετσώνα με το ευρύ 4 – 0, δείχνοντας πολύ καλό αγωνιστικό πρόσωπο για 2ο συνεχόμενο παιχνίδι.
Το σκορ άνοιξε μόλις στο 5ο λεπτό ο Ματέο Κράσι, για να κάνει το 2-0 πριν συμπληρωθεί το 10λεπτο και συγκεκριμένα στο 9’ ο Μάριος Μπερίσα.

To 3-0 έγινε στο 23’ από τον Παναγιώτη Δρυμούση, ενώ λίγο πριν εκπνεύσει το Α’ ημίχρονο ο Ματέο Κράσι στο 44ο λεπτό, πέτυχε το 2ο προσωπικό του τέρμα ανεβάζοντας τον δείκτη του...

περισσότερα

ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΠΑΙΔΙΚΟΥ ΜΑΝΙΚΙΩΤΗ
(
Γενικά)
(24/03/2017)

Το παιδικό τμήμα του κου Μανικιώτη θα έχει προπόνηση την ΔΕΥΤΕΡΑ 27 ΜΑΡΤΙΟΥ στο ΔΑΚ στις 17:15.

Το πρόγραμμα των αγώνων του Σαββατοκύριακου 25 & 26 Μαρτίου 2017
(Γενικά)

Πατήστε στην εικόνα να δείτε σε μεγαλύτερο μέγεθος το πρόγραμμα των αγώνων των τμημάτων του Αετού για το Σαββατοκύριακο 25 & 26 Μαρτίου 2017.

Αετός - ΑΕ Περάματος 7 - 0
(
Πρωτάθλημα)
(23/03/2017)

Με το εντυπωσιακό 7-0 διέσυρε την ΑΕ Περάματος ο Αετός ξεσπώντας για τις 2 απανωτές ήττες του από το Κερατσίνι, δείχνοντας στο γήπεδο το ποδόσφαιρο που μπορεί να παίξει η ομάδα όταν την αφήνουν.
Χωρίς τον τιμωρημένο αρχηγό μας από τον Τελικό Κυπέλλου, Γιώργο Μούτσα, ο Αετός βρήκε άλλους πρωταγωνιστές και δεν άφησε περιθώρια αντίδρασης στους Περαματιώτες.

Για την ομάδα μας 3 γκολ πέτυχε ο Ματέο Κράσι (25’, 31’, 54’), 2 γκολ ο 18χρονος Χρήστος Παναγιωτίδης στην 1η του συμμετοχή με τα χρώμ...