Χορηγοί - Υποστηρικτές

ΑΤΡOΜΗΤΟΣ ΚΕΡΑΤΣΙΝΙΟΥ- ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟY 0-5
(Ομάδα Εφήβων)
(11/11/2018)

Μία ακόμη νίκη για την ομάδα μας,απέναντι σε ένα αντίπαλο που δεν απείλησε την εστία μας.Το σημαντικό είναι ότι τα νέα παιδιά που μπαίνουν στη ομάδα αρχίζουν να προσαρμόζονται στα δεδομένα της Κ18,και μαζί με τα μεγαλύτερα να δημιουργούν υποσχέσεις για το μέλλον.

(10/11/2018)

Επιστροφή στις νίκες για τον Αετό που επικράτησε με 4-2 του Παννεαπολικού στο γήπεδο της Νίκαιας.

Η ομάδα μας ήταν καλύτερη στο μεγαλύτερο διάστημα του αγώνα, με αποκορύφωμα το τελευταίο 10λεπτο του Α' ημιχρόνου. Στο διάστημα αυτό οι παίκτες μας σκόραραν 3 φορές, βάζοντας τα θεμέλια για τη νίκη τους.

Το 1-0 πέτυχε ο Νίκος ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΣ στο 38ο λεπτό, καθώς εκμεταλλεύτηκε μπροστινή πάσα του Νίκου ΜΑΝΑΛΗ, πήρε όμορφα την μπάλα, μπήκε στην περιοχή και με δυνατό σουτ άνοιξε το σκορ. Το 2-0 π...

περισσότερα

ΑO Καραβά - ΑΕΤΟΣ 2 - 0
(
Πρωτάθλημα)
(04/11/2018)

Τρίτη συνεχόμενη ήττα για την ομάδα μας, αυτή τη φορά από τον ΑΟ Καραβά με 2-0.

Ο Αετός στάθηκε αρκετά καλά στον αγωνιστικό χώρο έχοντας ως φιλοσοφία να διαφυλάξει την άμυνά του και να χτυπήσει τον αντίπαλο στις αντεπιθέσεις.

Δυστυχώς ένα αμυντικό λάθος στοίχισε στο 63ο λεπτό και ο Καραβάς άνοιξε το σκορ.

Το τελικό 2-0 έγινε στις καθυστερήσεις του αγώνα.

ΑΕΤΟΣ: Καλογεράς, Παπαδόπουλος Δ. (74' Τόπι), Φειδάς (79' Σεβάι), Καλαμάρας, Μάναλης, Σύρμας, Νούχο, Λοϊζίδης, Μπερίσα (87' Λερ...

περισσότερα

Το πρόγραμμα των αγώνων του Σαββατοκύριακου 10 & 11 Νοεμβρίου 2018
(Γενικά)
(09/11/2018)

Πατήστε στην εικόνα να δείτε σε μεγαλύτερο μέγεθος το πρόγραμμα των αγώνων των τμημάτων του Αετού για το Σαββατοκύριακο 10 & 11 Νοεμβρίου 2018.

ΑΟΚ ΦΑΛΗΡΟΥ - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 1-3
(
Ομάδα Εφήβων)
(03/11/2018)

Μια δύσκολη νίκη για την ομάδα μας.Το παιχνίδι ήταν δυνατό με πολλά φάουλ και δύο σοβαρούς τραυματισμούς για την ομάδα μας. Ο Μισιρλακης και ο Γκουμας δέχτηκαν σκληρά μαρκαρίσματα με την ανοχή της διαιτησίας με αποτέλεσμα να βγουν εκτός παιχνιδιού και η ομάδα να παίζει τα τελευταία 10 λεπτά με 10 παίκτες .Παρ' όλα αυτά η ομάδα προσπάθησε έδειξε πολύ σκληρή και δυνατή.