Τελευταίος Αγώνας
Α' Κατηγορία - 2ος Όμιλος
20η Αγωνιστική

Αετός
Ηρακλής Ν.
2
1
 
 
 
Επόμενος Αγώνας
Α' Κατηγορία - 2ος Όμιλος
21η Αγωνιστική

Δίας
Αετός
 

 
 
Ηχητικά μηνύματα
 

 
 

Χορηγοί - Υποστηρικτές

 
 
 
ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑΤΙΚΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ (3 – 6 / 1 / 2020) (Ακαδημίες) (03/01/2020)
 
 

Την Παρασκευή 3 Ιανουαρίου 2020 ξεκινάει το Πρωτοχρονιάτικο τουρνουά "SOCCERLINK" στο οποίο λαμβάνει μέρος η Ακαδημία μας με τα κάτωθι τμήματα:

Κ - 16 (ΨΥΛΟΠΑΤΗΣ), Κ - 14 (ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ), Κ - 12 (ΚΑΒΑΣΗΣ), Κ – 10 (ΚΑΒΑΣΗΣ) και Κ - 8 (ΚΑΒΑΣΗΣ)

1Η ΗΜΕΡΑ (ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 3 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2020)


Το πρόγραμμα για την 1η ημέρα του τουρνουά δηλαδή την Παρασκευή 3 Ιανουαρίου 2020 είναι το εξής:

1. Κ - 16 (ΨΥΛΟΠΑΤΗΣ) (11 Χ 11) Γήπεδο Θ. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ (Π. ΦΑΛΗΡΟ) με ΔΑΦΝΗ Π. ΦΑΛΗΡΟΥ ώρα 21:00  (ώρα συγκέντρωσης 19:30) στο ΑΣΥΛΟ (ΓΡΑΦΕΙΑ)

(ΑΥΓΕΡΗΣ – ΒΑΡΩΝΟΣ Γ. – ΒΑΡΩΝΟΣ Κ. − ΖΙΩΓΑΣ – ΚΟΥΡΜΟΥΛΑΚΗΣ – ΚΡΗΤΙΚΟΣ – ΜΑΛΛΟΥΧΟΣ – ΜΑΝΙΚΙΩΤΗΣ – ΜΟΥΧΛΑΣ − ΜΠΟΥΓΑΣ – ΠΑΛΛΗΣ – ΠΕΛΙΒΑΝΙ − ΣΤΕΦΑΝΙΩΡΟΣ – ΧΡΙΣΤΑΚΟΣ)

2. Κ - 14 (ΑΓΓΕΛΑΚΗ−Σ) (11 Χ 11) Γήπεδο ΡΟΥΦ με Π.Α.Ο. ΡΟΥΦ  ώρα 11:00 (ώρα συγκέντρωσης 10:00) στο ΑΣΥΛΟ (ΓΡΑΦΕΙΑ)

(ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ − ΓΕΡΟΛΥΜΑΤΟΣ – ΚΑΖΑΝΙΑΤΟΡΑΣ − ΚΙΟΡΙ – ΚΟΥΤΟΥΖΙΔΗΣ – ΜΙΛΙΩΡΗΣ – ΜΠΟΝΗΣ – ΜΠΡΕΚΗΣ − ΝΙΚΟΥ – ΠΑΠΑΪΩΣΗΦ − ΣΕΡΕΜΕΤΗΣ − ΤΣΕΛΕΝΤΗΣ – ΧΥΚΑ − ΧΥΣΑ)

3. Κ - 12 (ΚΑΒΑΣΗΣ) (9 Χ 9) Γήπεδο ΚΗΦΙΣΣΟΣ (ALEO) έναντι ΙΚΕΑ με Α.Ο. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ώρα 18:00 (ώρα συγκέντρωσης 17:45)

(ΑΝΤΩΝΙΟΥ − ΑΝΤΩΝΟΠΟΥΛΟΣ – ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ − ΔΑΜΑΝΑΚΗΣ – ΚΑΜΑΚΑΡΗΣ – ΚΟΚΟΥΛΟΣ − ΚΩΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ – ΜΑΤΕΝΤΖΟΓΛΟΥ – ΝΙΤΣΙΚΑΣ − ΠΑΠΑΧΡΗΣΤΟΥ – ΣΑΜΠΑΝΙ – ΣΙΓΑΛΑΣ − ΣΙΔΕΡΗΣ)

4. Κ - 10 (ΚΑΒΑΣΗΣ) (7 Χ 7) Γήπεδο ΚΗΦΙΣΣΟΣ έναντι ΙΚΕΑ με Α.Ο.Κ. ΦΑΛΗΡΟΥ ώρα 17:00 (ώρα συγκέντρωσης 16:45)

(ΑΝΤΩΝΙΑΔΗΣ – ΑΡΓΥΡΗΣ – ΒΑΛΣΑΜΗΣ – ΚΑΡΑΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΟΥ − ΚΑΡΡΑΣ − ΚΙΤΣΟΠΟΥΛΟΣ − ΜΠΑΛΤΑΣ − ΞΥΝΗΣ − ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ – ΣΑΝΤΡΕ − ΣΤΑΜΟΥΛΗΣ − ΤΖΑΒΑΡΑΣ)

5. Κ - 8 (ΚΑΒΑΣΗΣ) (6 Χ 6) Γήπεδο ΚΗΦΙΣΣΟΣ (ΚΛΕΙΣΤΟ) έναντι ΙΚΕΑ με ΘΡΙΑΜΒΟ ΧΑΪΔΑΡΙΟΥ ώρα 19:00 (ώρα συγκέντρωσης 18:45)

(ΔΙΔΥΜΙΩΤΗΣ – ΗΡΕΙΩΤΗΣ − ΘΕΟΛΟΓΟΣ − ΚΟΚΟΥΛΟΣ − ΣΑΚΑΚΟΣ − ΧΑΛΑΚΑΤΕΒΑΚΗΣ)

Για το πρόγραμμα των υπόλοιπων ημερών θα γίνεται ενημέρωση από τους προπονητές των τμημάτων απ΄ ευθείας πριν το τέλος κάθε αγώνα αλλά και από το site της ομάδος.

Αν κάποιος αθλητής έχει δηλώσει για το Πρωτοχρονιάτικο τουρνουά και δεν είναι γραμμένος στις παραπάνω ομάδες ή επιθυμεί να λάβει μέρος αν και δεν έχει δηλώσει συμμετοχή, να επικοινωνήσει με τον Τεχνικό Διευθυντή Βασίλη ΤΖΑΝΑΚΑΚΗ (6977691016) ή με τους προπονητές.

 


ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑΤΙΚΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ (3 - 6 / 1 / 2020) | ΤΕΛΙΚΟΣ Κ - 8

 
15/07/2020

 
 
Βαθμολογία
1. Αίας Σαλαμίνας 54
2. Καραβάς 52
3. Αμπελακιακός 46
4. Αετός 34
5. Δίας 31
6. ΑΟ Χαλκηδών 28
7. Νέοι Ευγενείας 26
8. Ελλάς Ποντίων 26
9. ΑΣ Δραπετσώνα 25
10. ΑΣ Ποντίων 22
11. AE Χαραυγή 21
12. Ηρακλής Ν. 19
13. Θύελλα Μ. 8
14. ΑΟ Καστέλλας 2
 

 
 

Μέγας Χορηγός

 
 


 
 

Χορηγοί - Υποστηρικτές