Τελευταίος Αγώνας
Α' Κατηγορία - 2ος Όμιλος
20η Αγωνιστική

Αετός
Ηρακλής Ν.
2
1
 
 
 
Επόμενος Αγώνας
Α' Κατηγορία - 2ος Όμιλος
21η Αγωνιστική

Δίας
Αετός
 

 
 
Ηχητικά μηνύματα
 

 
 

Χορηγοί - Υποστηρικτές

 
 
 
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑΣ ΓΙΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΚΑΙ ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑ (Ακαδημίες) (25/12/2019)
 
 

1. Ενημερώνουμε τους γονείς και κηδεμόνες για το πρόγραμμα της Ακαδημίας
μας κατά την περίοδο των εορτών Χριστουγέννων και Πρωτοχρονιάς:

Την Τετάρτη 25/12/2019 (ανήμερα Χριστουγέννων),
Την Πέμπτη 26/12/2019 (δεύτερη μέρα Χριστουγέννων),
Την Τρίτη 31/12/2019 (παραμονή Πρωτοχρονιάς),
Την Τετάρτη 01/01/2020 (ανήμερα Πρωτοχρονιάς) και
Την Δευτέρα 06/01/2020 (ΦΩΤΩΝ)

Δεν θα γίνουν προπονήσεις των τμημάτων και τα γραφεία της Ακαδημίας θα
είναι κλειστά, λόγω των αργιών των εορτών,

2. Τα Σαββατοκύριακα 28-29/12/19 και 4-5/01/20 δεν θα γίνουν αγώνες στα
επίσημα πρωταθλήματα και στα ετήσια τουρνουά, εκτός από τα τουρνουά
Χριστουγέννων (27-30/12/19) και Πρωτοχρονιάς (3-5/01/20) στα οποία θα
λάβουν μέρος τα τμήματά μας.

3. Τις υπόλοιπες ημέρες των εορτών οι προπονήσεις θα διεξαχθούν ως
ακολούθως (για όσους αθλητές δεν λάβουν μέρος στα ανωτέρω τουρνουά
Χριστουγέννων και Πρωτοχρονιάς) :

Α. Παρασκευή 27/12/2019 & Παρασκευή 03/01/2020
ΑΝΔΡΙΚΟ (ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ) Γήπεδο Δ.Α.Κ. 18:30΄ – 20:00΄
Κ – 16 (ΨΥΛΟΠΑΤΗΣ) Γήπεδο Δ.Α.Κ. 18:30΄ – 20:00΄
Κ – 16 (ΜΠΑΖΙΝΑΣ) Γήπεδο Δ.Α.Κ. 14:45΄ – 16:00΄
Κ – 14 (ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ) Γήπεδο ΑΣΥΛΟ (8Χ8) 20:15΄ – 21:30΄
Κ – 14 (ΜΠΑΖΙΝΑΣ) Γήπεδο ΑΣΥΛΟ (8Χ8) 20:15΄ – 21:30΄
Κ – 12 (ΣΙΟΖΙΟΣ) Γήπεδο ΑΣΥΛΟ (5Χ5) 18:30΄ – 19:30΄
Κ – 10 (ΚΑΒΑΣΗΣ) Γήπεδο ΑΣΥΛΟ (8Χ8) 16:30΄ – 17:45΄
Κ – 8 & Κ - 6 (ΤΖΕΡΕΦΟΥ) Γήπεδο ΑΣΥΛΟ (8Χ8) 16:30΄ – 17:45΄

Β. Δευτέρα 30/12/2019
ΑΝΔΡΙΚΟ (ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ) Γήπεδο Δ.Α.Κ. 19:00΄ – 20:15΄
Κ – 16 (ΨΥΛΟΠΑΤΗΣ) Γήπεδο Δ.Α.Κ. 16:00΄ – 17:15΄
Κ – 16 (ΜΠΑΖΙΝΑΣ) Γήπεδο Δ.Α.Κ. 14:45΄ – 16:00΄
Κ – 14 (ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ) Γήπεδο ΑΣΥΛΟ (8Χ8) 19:00΄ – 20:15΄
Κ – 14 (ΜΠΑΖΙΝΑΣ) Γήπεδο ΑΣΥΛΟ (8Χ8) 19:00΄ – 20:15΄
Κ – 14 (ΜΠΟΥΓΑΣ) Γήπεδο ΑΣΥΛΟ (8Χ8) 19:00΄ – 20:15΄

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑΣ ΓΙΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΚΑΙ ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑ

Κ – 12 (ΚΑΒΑΣΗΣ) Γήπεδο ΑΣΥΛΟ (8Χ8) 17:45΄ – 19:00΄
Κ – 12 (ΓΑΝΤΖΑΚΗΣ) Γήπεδο ΑΣΥΛΟ (8Χ8) 17:45΄ – 19:00΄
Κ – 10 (ΜΠΟΥΓΑΣ) Γήπεδο ΑΣΥΛΟ (5Χ5) 16:15΄ – 17:15΄
Κ – 8 & Κ - 6 (ΤΖΕΡΕΦΟΥ) Γήπεδο ΑΣΥΛΟ (8Χ8) 16:30΄ – 17:45΄

Γ. Πέμπτη 02/01/2020
ΑΝΔΡΙΚΟ (ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ) Γήπεδο Δ.Α.Κ. 18:30΄ – 20:00΄
Κ – 16 (ΨΥΛΟΠΑΤΗΣ) Γήπεδο Δ.Α.Κ. 16:00΄ – 17:15΄
Κ – 14 (ΜΠΟΥΓΑΣ) Γήπεδο ΑΣΥΛΟ (8Χ8) 19:00΄ – 20:15΄
Κ – 12 (ΚΑΒΑΣΗΣ) Γήπεδο ΑΣΥΛΟ (8Χ8) 17:45΄ – 19:00΄
Κ – 12 (ΓΑΝΤΖΑΚΗΣ) Γήπεδο ΑΣΥΛΟ (8Χ8) 17:45΄ – 19:00
Κ – 10 (ΚΑΒΑΣΗΣ) Γήπεδο ΑΣΥΛΟ (8Χ8) 16:30΄ – 17:45΄
Κ – 10 (ΜΠΟΥΓΑΣ) Γήπεδο ΑΣΥΛΟ (5Χ5) 16:15΄ – 17:15΄

Από Τρίτη 7 Ιανουαρίου 2020 οι προπονήσεις των τμημάτων θα διεξάγονται κανονικά στις ώρες τους.

 


ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ (27 - 30 / 12 / 2019) | ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ

 
15/07/2020

 
 
Βαθμολογία
1. Αίας Σαλαμίνας 54
2. Καραβάς 52
3. Αμπελακιακός 46
4. Αετός 34
5. Δίας 31
6. ΑΟ Χαλκηδών 28
7. Νέοι Ευγενείας 26
8. Ελλάς Ποντίων 26
9. ΑΣ Δραπετσώνα 25
10. ΑΣ Ποντίων 22
11. AE Χαραυγή 21
12. Ηρακλής Ν. 19
13. Θύελλα Μ. 8
14. ΑΟ Καστέλλας 2
 

 
 

Μέγας Χορηγός

 
 


 
 

Χορηγοί - Υποστηρικτές