Τελευταίος Αγώνας
Α' Κατηγορία - 2ος Όμιλος
20η Αγωνιστική

Αετός
Ηρακλής Ν.
2
1
 
 
 
Επόμενος Αγώνας
Α' Κατηγορία - 2ος Όμιλος
21η Αγωνιστική

Δίας
Αετός
 

 
 
Ηχητικά μηνύματα
 

 
 

Χορηγοί - Υποστηρικτές

 
 
 
ΠΑΣΧΑΛΙΝΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ACROPOLIS 01 - 05 / 05 / 2019 (Ακαδημίες) (08/05/2019)
 
 

Ολοκληρώθηκε με επιτυχία και το δεύτερο πασχαλινό τουρνουά "ACROPOLIS" που έλαβε χώρα από 01 – 05 Μαΐου 2019 στα γήπεδα ″CAMPO DE FUTBOL″, "RENTI STAR", ″RENTI ARENA", και ″SOCCER ACTION".

Στο Τουρνουά έλαβαν μέρος από την Ακαδημία μας τα εξής τμήματα : Κ – 14 (Καβάσης), Κ – 12 (Καβάσης), Κ – 10 (2009 - Λαζάρου), Κ – 10 (2010 - Λαζάρου) και Κ – 8 (Μάναλης).

Η Κ – 14 έπαιξε κατά σειρά με M.P.F. έχασε 1 – 2, με ΠΑΟ Ρουφ έχασε 0 – 2, με Ήφαιστο ισοπαλία 1 – 1 και στα PLAY OFF έχασε με 2 – 6 από τον Ολυμπιακό Ταύρου.

Η Κ – 12 έπαιξε κατά σειρά με Α.Ο. Κορυδαλλού νίκησε 5 – 2, με Ολυμπιακό Μεγάρων έχασε 1 – 2, με Coerver νίκησε 3 – 2 και σε αγώνα κατάταξης νίκησε 9 – 1 τον Ολυμπιακό Ταύρου.

Η Κ – 10 (2009) έπαιξε κατά σειρά με ΠΑΟ Αιγάλεω νίκησε 10 – 1, με ΑΟ Ιλίου νίκησε 8 – 2, με Coerver νίκησε 12 – 2, με Αναγέννηση Πετρούπολης νίκησε 3 – 1 και έπαιξε στον ΤΕΛΙΚΟ με ΠΑΟΚ Πυρρίχιο όπου νίκησε και βγήκε 1η.

Η Κ – 10 (2010) έπαιξε κατά σειρά με Θύελλα Αγ. Δημητρίου νίκησε 7 – 2, με ΠΑΟ Αιγάλεω νίκησε 5 – 2, με ΠΑΟ Ρουφ έχασε 2 – 5, με Νέο Ικόνιο νίκησε 6 – 2, με Άμιλλα Περιστερίου νίκησε 4 - 2 και έπαιξε στον ΤΕΛΙΚΟ με Αναγέννηση Πετρούπολης όπου έφερε 2 – 2 και έχασε στα πέναλτι 4 - 5 και βγήκε 2η.

Η Κ – 8 έπαιξε κατά σειρά με Άμιλλα Περιστερίου έχασε 3 – 8, με Αναγέννηση Πετρούπολης έφερε 4 – 4, με Coerver νίκησε 7 – 2, με Κεραυνό Πετρούπολης νίκησε 8 – 3 και έπαιξε στο Μικρό Τελικό με τον Καραβά και έχασε 5 – 8 και βγήκε 3η.

Συγχαρητήρια σε όλους τους αθλητές και προπονητές που έλαβαν μέρος.

 


ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ | ΑΕ Περάματος - ΑΕΤΟΣ 1 - 1

 
28/05/2020

 
 
Βαθμολογία
1. Αίας Σαλαμίνας 54
2. Καραβάς 52
3. Αμπελακιακός 46
4. Αετός 34
5. Δίας 31
6. ΑΟ Χαλκηδών 28
7. Νέοι Ευγενείας 26
8. Ελλάς Ποντίων 26
9. ΑΣ Δραπετσώνα 25
10. ΑΣ Ποντίων 22
11. AE Χαραυγή 21
12. Ηρακλής Ν. 19
13. Θύελλα Μ. 8
14. ΑΟ Καστέλλας 2
 

 
 

Μέγας Χορηγός

 
 


 
 

Χορηγοί - Υποστηρικτές