Τελευταίος Αγώνας
Α' Κατηγορία - 2ος Όμιλος
20η Αγωνιστική

Αετός
Ηρακλής Ν.
2
1
 
 
 
Επόμενος Αγώνας
Α' Κατηγορία - 2ος Όμιλος
21η Αγωνιστική

Δίας
Αετός
 

 
 
Ηχητικά μηνύματα
 

 
 

Χορηγοί - Υποστηρικτές

 
 
 
ΑΛΛΑΓΕΣ ΩΡΩΝ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗΣ ΤΜΗΜΑΤΩΝ (Ακαδημίες) (19/04/2019)
 
 

Σας γνωρίζουμε ότι λόγω της συμμετοχής των τμημάτων της Ακαδημίας μας στα Πασχαλινά Τουρνουά (20 - 23 / 04 / 19 & 01 - 05 / 05 / 19), τα Σαββατοκύριακα 20 - 21 / 04 / 19 & 04 - 05 / 05 / 19 δεν θα διεξαχθούν οι καθιερωμένοι αγώνες των υπόλοιπων τουρνουά που γίνονται κάθε Σαββατοκύριακο.

Επίσης το πρόγραμμα των προπονήσεων των τμημάτων για τις ημέρες του Πάσχα
διαμορφώνεται ως εξής :

Κ – 8 & Κ – 7 (ΚΑΒΑΣΗΣ - ΜΑΝΑΛΗΣ)
Μ.ΔΕΥΤΕΡΑ 22/04 16:30 – 17:30
Μ.ΤΕΤΑΡΤΗ 24/04 16:30 – 17:30
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 03/05 16:30 – 17:30

Κ – 10 (ΛΑΖΑΡΟΥ)
Μ.ΤΡΙΤΗ 23/04 16:45 – 18:00 (ALLOU)
Μ.ΤΕΤΑΡΤΗ 24/04 16:30 – 17:30 (ALLOU)
ΤΡΙΤΗ 30/04 16:45 – 18:00 (ALLOU)
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 03/05 18:30 – 19:30 (ΑΣΥΛΟ)

Κ – 10 (ΜΠΟΥΓΑΣ)
Μ.ΔΕΥΤΕΡΑ 22/04 16:15 – 17:15
Μ.ΤΕΤΑΡΤΗ 24/04 17:15 – 18:30
Μ.ΠΕΜΠΤΗ 24/04 17:15 – 18:30
ΤΡΙΤΗ 30/04 17:15 – 18:30
ΠΕΜΠΤΗ 02/05 17:15 – 18:30
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 03/05 18:30 – 19:30

Κ – 12 (ΚΑΒΑΣΗΣ)
Μ.ΤΡΙΤΗ 23/04 16:45 – 18:00 (ALLOU)
Μ.ΠΕΜΠΤΗ 24/04 16:45 – 18:00 (ALLOU)
ΤΡΙΤΗ 30/04 16:45 – 18:00 (ALLOU)
ΠΕΜΠΤΗ 02/05 19:00 – 20:15 (ΑΣΥΛΟ)
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 03/05 19:00 – 20:15 (ΑΣΥΛΟ)

Κ – 12 (ΚΟΥΝΕΛΗΣ & ΚΟΖΑΚΟΠΟΥΛΟΣ)
Μ.ΔΕΥΤΕΡΑ 22/04 17:45 – 19:00
Μ.ΤΕΤΑΡΤΗ 24/04 17:45 – 19:00
Μ.ΠΕΜΠΤΗ 24/04 17:45 – 19:00
ΠΕΜΠΤΗ 02/05 19:00 – 20:15

Κ – 14 (ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ & ΚΑΒΑΣΗΣ)
Μ.ΔΕΥΤΕΡΑ 22/04 20:15 – 21:30
Μ.ΤΕΤΑΡΤΗ 24/04 20:15 – 21:30
ΠΕΜΠΤΗ 02/05 17:45 – 19:00
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 03/05 20:15 – 21:30

Κ – 16 (ΨΥΛΟΠΑΤΗΣ & ΜΠΑΖΙΝΑΣ)
ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ Μ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ,ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ ΚΑΙ ΤΕΤΑΡΤΗ

01/ 05/19
Κ – 18 (ΛΙΘΟΠΟΥΛΟΣ)

ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ Μ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ,ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ ΚΑΙ ΤΕΤΑΡΤΗ

01/ 05/19

ΤΕΡΜΑΤΟΦΥΛΑΚΕΣ (ΜΑΚΡΟΠΟΥΛΟΣ)
ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ Μ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΤΕΤΑΡΤΗ 01/ 05/19.

ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 03/05 ΟΙ ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΙΣ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΣΤΟ ΑΣΥΛΟ.

Σας ευχόμαστε Καλή Ανάσταση & Καλό Πάσχα.

 


Δόξα Πειραιά - ΑΕΤΟΣ 0 - 2 | ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ

 
10/04/2020

 
 
Βαθμολογία
1. Αίας Σαλαμίνας 54
2. Καραβάς 52
3. Αμπελακιακός 46
4. Αετός 34
5. Δίας 31
6. ΑΟ Χαλκηδών 28
7. Νέοι Ευγενείας 26
8. Ελλάς Ποντίων 26
9. ΑΣ Δραπετσώνα 25
10. ΑΣ Ποντίων 22
11. AE Χαραυγή 21
12. Ηρακλής Ν. 19
13. Θύελλα Μ. 8
14. ΑΟ Καστέλλας 2
 

 
 

Μέγας Χορηγός

 
 


 
 

Χορηγοί - Υποστηρικτές