Τελευταίος Αγώνας
Α' Κατηγορία - 1ος Όμιλος
6η Αγωνιστική

Ερμής
Αετός
0
0
 
 
 
Επόμενος Αγώνας
Α' Κατηγορία - 1ος Όμιλος
7η Αγωνιστική

Αετός
Ατρόμητος Κερ.
 

 
 
Ηχητικά μηνύματα
 

 
 

Χορηγοί - Υποστηρικτές

 
 

Σελίδες: Προηγούμενη | 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | Επόμενη

 
ΠΑΣΧΑΛΙΝΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ACROPOLIS CUP 2019 - 4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (Ακαδημίες) (03/05/2019)
 
 

Το πρόγραμμα για την 4 η ημέρα του τουρνουά δηλαδή το Σάββατο 4 Μαΐου 2019 είναι το εξής:

1. Κ - 14 (ΚΑΒΑΣΗΣ) Γήπεδο SOCCER ACTION ώρα 17:30΄ με ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΤΑΥΡΟΥ.
2. Κ - 12 (ΚΑΒΑΣΗΣ) ΡΕΠΟ
3. Κ - 10 (2009 ΛΑΖΑΡΟΥ) Γήπεδο CAMPO ώρα 15:00΄ με ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
4. Κ - 10 (2010 ΛΑΖΑΡΟΥ) Γήπεδο CAMPO ώρα 16:00΄ με ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ
5. Κ - 8 (ΜΑΝΑΛΗΣ) Γήπεδο RENTI STAR ώρα 11:00΄ με ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ

Για το πρόγραμμα των υπόλοιπων ημερών...

περισσότερα

 
 
ΠΑΣΧΑΛΙΝΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ACROPOLIS CUP 2019 - 3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (Ακαδημίες) (02/05/2019)
 
 

Το πρόγραμμα για την 3 η ημέρα του τουρνουά δηλαδή την Παρασκευή 3 Μαΐου 2019 είναι το εξής:

1. Κ - 14 (ΚΑΒΑΣΗΣ) Γήπεδο SOCCER ACTION ώρα 17:00΄ με ΗΦΑΙΣΤΟ.
2. Κ - 12 (ΚΑΒΑΣΗΣ) Γήπεδο ΦΩΣΤΗΡΑ ώρα 19:00΄ με COERVER.
3. Κ - 10 (2009 ΛΑΖΑΡΟΥ) Γήπεδο CAMPO ώρα 17:00΄ με COERVER.
4. Κ - 10 (2010 ΛΑΖΑΡΟΥ) Γήπεδο RENTI ARENA ώρα 22:00΄ με Π.Α.Ο. ΡΟΥΦ.
5. Κ - 8 (ΜΑΝΑΛΗΣ) Γήπεδο RENTI STAR ώρα 16:00΄ με COERVER.

Για το πρόγραμμα των υπόλοιπων...

περισσότερα

 
 
ΠΑΣΧΑΛΙΝΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ACROPOLIS CUP 2019 - 2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (Ακαδημίες) (01/05/2019)
 
 

Το πρόγραμμα για την 2 η ημέρα του τουρνουά δηλαδή την Πέμπτη 2 Μαΐου 2019 είναι το εξής:

1. Κ - 14 (ΚΑΒΑΣΗΣ) Γήπεδο RENTI STAR ώρα 15:30΄ με Π.Α.Ο. ΡΟΥΦ.
2. Κ - 12 (ΚΑΒΑΣΗΣ) Γήπεδο ΦΩΣΤΗΡΑ ώρα 18:00΄ με ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΕΓΑΡΩΝ.
3. Κ - 10 (2009 ΛΑΖΑΡΟΥ) Γήπεδο CAMPO ώρα 20:00΄ με Α.Ο. ΙΛΙΟΥ.
4. Κ - 10 (2010 ΛΑΖΑΡΟΥ) Γήπεδο RENTI STAR ώρα 21:00΄ με Π.Α.Ο. ΑΙΓΑΛΕΩ.
5. Κ - 8 (ΜΑΝΑΛΗΣ) Γήπεδο SOCCER ACTION ώρα 17:00΄ με ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ.
6. Κ...

περισσότερα

 
 
ΠΑΣΧΑΛΙΝΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ACROPOLIS CUP 2019 - 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (Ακαδημίες) (30/04/2019)
 
 

Το πρόγραμμα για την 1 η ημέρα του τουρνουά δηλαδή την Τετάρτη 1 Μαΐου 2019 είναι το εξής:

1. Κ - 14 (ΚΑΒΑΣΗΣ) Γήπεδο RENTI STAR ώρα 15:30΄ με M.P.F..
2. Κ - 12 (ΚΑΒΑΣΗΣ) Γήπεδο RENTI ARENA ώρα 17:00΄ με ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ.
3. Κ - 10 (2009 ΛΑΖΑΡΟΥ) Γήπεδο CAMPO ώρα 19:00΄ με Π.Α.Ο. ΑΙΓΑΛΕΩ.
4. Κ - 10 (2010 ΛΑΖΑΡΟΥ) Γήπεδο CAMPO ώρα 20:00΄ με ΘΥΕΛΛΑ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ.
5. Κ - 8 (ΜΑΝΑΛΗΣ) ΡΕΠΟ.

Για το πρόγραμμα των υπόλοιπων ημερών θα γίνεται ενημέρωσ...

περισσότερα

 
 
ΠΑΣΧΑΛΙΝΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ SOCCERLINK 20 - 25 / 04 / 2019 (Ακαδημίες) (25/04/2019)
 
 

Ολοκληρώθηκε με επιτυχία το πρώτο πασχαλινό τουρνουά ″SOCCERLINK‟, που έλαβε χώρα από το 20 – 25 Απριλίου 2019 τον Κηφισό.

Στο Τουρνουά έλαβαν μέρος από την Ακαδημία μας τα εξής τμήματα : Κ – 14 (Αγγελάκης), Κ – 12 (Κοζακόπουλος), Κ – 10 (Μπούγας) και Κ – 8 (Καβάσης).

Η Κ – 14 έπαιξε κατά σειρά με Δάφνη Παλαιού Φαλήρου νικήσαμε 2 – 1, με Ακαδημία Coerver νικήσαμε 1 – 0, με Α.Ο...

περισσότερα

 
 
ΠΑΧΑΛΙΝΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ (Ακαδημίες) (24/04/2019)
 
 

Κ - 14
ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ
Μ.ΠΕΜΠΤΗ 25 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2019
ΑΕΤΟΣ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ
ΓΗΠΕΔΟ ΚΗΦΙΣΟΣ
ΩΡΑ 16:00

 
 
ΠΑΧΑΛΙΝΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ (Ακαδημίες) (23/04/2019)
 
 

Κ - 12

ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ

Μ.ΤΡΙΤΗ 23 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2019

ΑΕΤΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ

ΓΗΠΕΔΟ ALEO

ΩΡΑ 20:00

 
 
ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΕΠΙΣΤΟΛΗ (Γενικά) (23/04/2019)
 
 

Ο Πρόεδρος Δημήτρης Μπούγας και το Δ.Σ. του Αετού Κορυδαλλού εκφράζει τα συγχαρητήριά του, στην συντοπίτισσα ομάδα του Ερμή Κορυδαλλού, για την άνοδο στην Γ΄ Εθνική Κατηγορία και προσωπικά στον Πρόεδρο Κώστα Πρέκα και τους εύχεται καλή πορεία στο νέο πρωτάθλημα.

Επίσης συγχαίρει και το σωματείο της Α.Ε. Μοσχάτου για την άνοδο στην Γ΄ Εθνική Κατηγορία.

 
 
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ (Δραστηριότητες) (22/04/2019)
 
 

Ο ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ ΣΤΑ ΠΛΑΙΣΙΑ ΤΗΣ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΤΟΥ ΔΡΑΣΗΣ, ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΝΕΙ ΤΡΟΦΙΜΑ ΓΙΑ ΟΙΚΟΓΕΝΕΙΕΣ ΤΗΣ ΠΟΛΗΣ ΜΑΣ ΠΟΥ ΑΝΤΙΜΕΤΩΠΙΖΟΥΝ ΜΕΓΑΛΟ ΠΡΟΒΛΗΜΑ. Η ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ ΤΩΝ ΤΡΟΦΙΜΩΝ ΘΑ ΓΙΝΕΤΑΙ ΣΤΑ ΓΡΑΦΕΙΑ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΜΑΣ ΚΑΘΗΜΕΡΙΝΑ ΑΠΟ ΤΙΣ 17:00 ΕΩΣ ΤΙΣ 21:00, ΚΑΘΩΣ ΕΠΙΣΗΣ ΚΑΙ ΣΤΟΝ ΑΓΩΝΑ ΠΑΛΑΙΜΑΧΩΝ ΤΗΝ Μ. ΤΕΤΑΡΤΗ 24 ΑΠΡΙΛΙΟΥ ΣΤΙΣ 18:00΄ ΣΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΤΟΥ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ !!!
 
ΑΝΑΜΕΝΟΥΜΕ ΤΗΝ ΑΝΤΑΠΟΚΡΙΣΗ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΦΙΛΩΝ ΤΗΣ ΟΜΑΔ...

περισσότερα

 
 
Πρωταθλήτρια και η Κ16 του ΑΕΤΟΥ (Ακαδημίες) (21/04/2019)
 
 

Εντυπωσιακή η Κ16 του Αετού μας, κέρδισε με 4-0 την Αναγέννηση Μοσχάτου στον Μεγάλο Τελικό και ανακηρύχθηκε Πρωταθλήτρια Πειραιά! Έτσι ο Αετός κατέκτησε το πρωτάθλημα τόσο στο επίπεδο Κ18 όσο και στο Κ16, επιβεβαιώνοντας για άλλη μια φορά τη σπουδαία δουλειά που γίνεται στις καλύτερες Ακαδημίες του Πειραιά! Συγχαρητήρια στα παιδιά μας, τους προπονητές τους και τη διοίκηση, χάρη στους οποίους πανηγυρίσαμε ακόμη μια μεγάλη επιτυχία!

ΑΕΤΟΣ (Πα...

περισσότερα

 

Σελίδες: Προηγούμενη | 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | Επόμενη

29/11/2020

 
 
Βαθμολογία
1. Αμπελακιακός 16
2. Φαληρικός 15
3. Περαμαϊκός 14
4. Ήφαιστος 12
5. Ελλάς Ποντίων 10
6. Δίας 10
7. Νίκη Ρέντη 9
8. Αετός 8
9. Ηρακλής Νίκ. 7
10. ΑΣ Δραπετσώνα 7
11. Ίκαρος 7
12. Ερμής 5
13. Ατρόμητος Κερ. 4
14. Παντζιτζιφιακός 4
15. Αστέρας Κερ. 1
16. Δόξα Πειραιά 0
17. ΑΟ Καστέλλας 0
 

 
 

Μέγας Χορηγός

 
 


 
 

Χορηγοί - Υποστηρικτές