Τμήματα Υποδομής
 

 
 
Τελευταίος Αγώνας
Α' Κατηγορία - 2ος Όμιλος
25η Αγωνιστική
Χαραυγή Αστέρας
Αετός
2
2
 
 
 
Επόμενος Αγώνας
Α' Κατηγορία - 2ος Όμιλος
26η Αγωνιστική
Αετός
Αμφιάλη
 
 

 
 
Ηχητικά μηνύματα
 



 
 

Χορηγοί - Υποστηρικτές

 
 
 
Νέα των Ακαδημιών
 
 

Σελίδες: Προηγούμενη | 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | Επόμενη

 
ΑΛΛΑΓΗ ΩΡΑΣ (05/07/2018)
 
 

Στις προπονήσεις δεξιοτεχνίας έχουμε αλλαγή στην ώρα της Πέμπτης αντί για 19:00 - 20:15 σε 20:15 - 21:30.

 
 
ΕΝΑΡΞΗ ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΩΝ ΔΕΞΙΟΤΕΧΝΙΑΣ (01/07/2018)
 
 

Την Δευτέρα 2 Ιουλίου 2018 και ώρα 20:15΄ ξεκινούν οι προπονήσεις δεξιοτεχνίας, οι οποίες θα διεξάγονται στο Άσυλο (8Χ8), κάθε Δευτέρα (20:15΄- 21:30΄) – Τετάρτη (20:15΄- 21:30΄) και Πέμπτη (19:00΄- 20:15΄).

Οι προπονήσεις θα διαρκέσουν έως την Πέμπτη 19 Ιουλίου 2018.

Τις προπονήσεις δεξιοτεχνίας θα τις υποστηρίξουν οι προπονητές Τάκης ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ και Κώστας ΛΑΖΆΡΟΥ

 
 
ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΕΣ ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΙΣ ΔΕΞΙΟΤΕΧΝΙΑΣ (26/06/2018)
 
 

Ενημερώνουμε τους γονείς της ακαδημίας μας ότι για όσους επιθυμούν, θα διεξαχθούν εκπαιδευτικές προπονήσεις δεξιοτεχνίας για τους αθλητές, κατά το χρονικό διάστημα από 2 – 20 Ιουλίου 2018.

Για δηλώσεις συμμετοχής και για περισσότερες πληροφορίες απευθυνθείτε στη γραμματεία της ακαδημίας μας.

 
 
ΕΠΙΤΥΧΗΜΕΝΟ ΤΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΣΤΗΝ ΠΑΤΡΑ (23/06/2018)
 
 

Με τις καλύτερες εντυπώσεις επέστρεψε η αποστολή του Αετού Κορυδαλλού από την Πάτρα, όπου έλαβε μέρος στο τουρνουά ακαδημιών PRIMAVERA YOUTH TOYRNAMENT 2018.

Τα τμήματα που συμμετείχαν, ήταν το παιδικό με δύο τμήματα και το παμπαιδικό με προπονητές αντίστοιχα τους Κανελλόπουλο Νίκο, Δρόσο Ρένο και Αγγελάκη Παναγιώτη ενώ ως συνοδός ήταν ο Μικρόπουλος Θράσος και ως αρχηγός αποστολής ο τεχνικός διευθυντής της ακαδημίας Τζανακάκης Βασίλης.

Τ...

περισσότερα

 
 
ΕΡΓΟΜΕΤΡΙΚΑ (16/06/2018)
 
 

Την Πέμπτη 7 Ιουνίου 2018 στο Δ.Α.Κ. πέρασαν από εξειδικευμένες αξιολογήσεις (εργομετρικά τεστ) για δεύτερη φορά φέτος, οι αθλητές της Ακαδημίας μας. Στα συγκεκριμένα τεστ οι αθλητές μας αξιολογήθηκαν σε σωματομετρικές, φυσικές, τεχνικές και αντιληπτικές ικανότητες.

 
 
ΣΕ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΣΤΗΝ ΠΑΤΡΑ Ο ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ (16/06/2018)
 
 

Στο τουρνουά "PRIMAVERA YOUTH 2018" που θα διεξαχθεί στην Πάτρα από 16 – 18 Ιουνίου 2018 θα λάβει μέρος η Ακαδημία του Αετού Κορυδαλλού.

Η αποστολή η οποία αποτελείται από τρία (3) τμήματα (δύο (2) παιδικά (U15) και ένα (1) προπαιδικό (U13)) και συνολικά σαράντα οκτώ (48) αθλητές θα αναχωρήσει το Σάββατο 16 Ιουνίου 2018 και ώρα 09:00΄ από τα γραφεία του συλλόγου στο Άσυλο και
η επιστροφή αναμένεται για το βράδυ της Δευτέρας 18 Ιουνί...

περισσότερα

 
 
ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΙΣ ΙΟΥΝΙΟΥ (15/06/2018)
 
 

ΑΕΤΑΚΙΑ - ΑΕΤΟΠΟΥΛΑ (ΚΑΒΑΣΗΣ Γ. – ΜΑΝΑΛΗΣ Γ. & Ν.) (2012 – 2013 - 2014) ΑΣΥΛΟ

ΔΕΥΤΕΡΑ : 18:30 – 19:30
ΤΕΤΑΡΤΗ : 18:30 – 19:30
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ : 18:30 – 19:30

 
 
ΤΕΛΕΤΗ ΛΗΞΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑΣ ΑΕΤΟΥ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ (14/06/2018)
 
 

Τεράστια επιτυχία σημείωσε η τελετή λήξης των Ακαδημιών του Αετού Κορυδαλλού.

Μια γιορτή θεσμός για τον σύλλογο που και στο παρελθόν έχει σημειώσει μεγάλες επιτυχίες.

Έγιναν παιχνίδια επίδειξης τόσο μεταξύ των τμημάτων της Ακαδημίας όσο και μεταξύ των γονέων των αθλητών.

Απονεμήθηκαν κύπελλα σε όλα τα τμήματα της Ακαδημίας, μετάλλια και έπαινοι σε όλους τους αθλητές.

Η εκδήλωση έκλεισε με πυροτεχνήματα και βεγγαλικά που έκαναν φαντ...

περισσότερα

 
 
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΩΝ ΑΝΑ ΤΜΗΜΑ ΕΩΣ ΤΕΛΟΣ ΙΟΥΝΙΟΥ (12/06/2018)
 
 

1. ΕΦΗΒΙΚΟ (ΨΥΛΟΠΑΤΗΣ) (2001 – 2002 – 2003) Δ.Α.Κ.

ΔΕΥΤΕΡΑ : 18:45 – 20:00
ΤΕΤΑΡΤΗ : 18:45 – 20:00
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ : 18:45 – 20:00

2. ΠΑΙΔΙΚΟ (ΔΡΟΣΟΣ) (2004 – 2005) Δ.Α.Κ.

ΔΕΥΤΕΡΑ : 18:45 – 20:00
ΤΕΤΑΡΤΗ : 18:45 – 20:00
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ : 18:45 – 20:00

3. ΠΑΜΠΑΙΔΙΚΟ (ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ - ΜΑΝΙΚΙΩΤΗΣ) (2006 – 2007) Δ.Α.Κ.

ΔΕΥΤΕΡΑ : 20:00 – 21:15
ΤΕΤΑΡΤΗ : 20:00 – 21:15
ΠΑΡΑΣΚ...

περισσότερα

 
 
ΤΕΛΕΤΗ ΛΗΞΗΣ ΤΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑΣ ΜΑΣ (05/06/2018)
 
 

Αγαπητοί αθλητές και γονείς, σας ενημερώνουμε ότι την Δευτέρα 11 Ιουνίου 2018 και από ώρας 19:00 – 21:00 στο Δ.Α.Κ. Κορυδαλλού, θα πραγματοποιηθεί η τελετή λήξης της Ακαδημίας μας για την φετινή ποδοσφαιρική χρονιά, που λήγει τέλος Ιουνίου.

Η γιορτή θα περιλαμβάνει αγώνες επίδειξης των τμημάτων μας, χορευτικά, βραβεύσεις αθλητών και πολλά άλλα χάπενινγκ.

Όλοι οι αθλητές μας θα πρέπει να φοράνε την κίτρινη εμ...

περισσότερα

 
 
18/04/2024

 
 
Βαθμολογία
1. Καραβάς 68
2. Αμφιάλη 65
3. Χαραυγή Αστέρας 50
4. Αετός Κορυδαλλού 46
5. ΑΣ Δραπετσώνας 44
6. ΑΟ Χαλκηδών 42
7. Σαρωνικός Αίγινας 34
8. Ήφαιστος 31
9. ΑΟΚ Φαλήρου 28
10. Δίας Κορυδαλλού 27
11. Άρης Αμφιάλης 25
12. Ελλάς Ποντίων 17
13. ΑΕ Μοσχάτου 15
14. Ηρακλής Νίκαιας 0
 

 
 

Μέγας Χορηγός

 
 


 
 

Χορηγοί - Υποστηρικτές