Τμήματα Υποδομής
 

 
 
Τελευταίος Αγώνας
Α' Κατηγορία - 2ος Όμιλος
25η Αγωνιστική
Χαραυγή Αστέρας
Αετός
2
2
 
 
 
Επόμενος Αγώνας
Α' Κατηγορία - 2ος Όμιλος
26η Αγωνιστική
Αετός
Αμφιάλη
 
 

 
 
Ηχητικά μηνύματα
 



 
 

Χορηγοί - Υποστηρικτές

 
 
 
Νέα των Ακαδημιών
 
 
 
ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ ΠΡΟΠΟΝΗΤΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑΣ (Ακαδημίες) (12/10/2018)
 
 

Την Τρίτη 2 Οκτωβρίου 2018 και ώρα 20:30΄ έγινε στα γραφεία της ομάδος η πρώτη συγκέντρωση προπονητών της Ακαδημίας για τη νέα χρονιά. Στους προπονητές μίλησαν τόσο ο Πρόεδρος Δημήτρης Μπούγας, για τη φιλοσοφία και τους στόχους γενικά της Ακαδημίας όσο και ο Τεχνικός Διευθυντής Βασίλης Τζανακάκης, για τεχνικά και άλλα θέματα που έχουν να κάνουν με οργάνωση των προπονήσεων, συμμετοχή σε αγώνες επίσημους και τουρνουά, συμπεριφορά προς αθλητές και γονείς, έγκαιρη ενημέρωση τυχόν συμβάντων και διάφορα άλλα.

Στη συγκέντρωση παραβρέθηκαν όλοι οι προπονητές, λέγοντας και αυτοί με τη σειρά τους τη γνώμη τους για τα θέματα που συζητήθηκαν.

Για τη φετινή χρονιά 2018 – 2019 οι προπονητές και οι βοηθοί ανά τμήμα αλλά και το υπόλοιπο προσωπικό της Ακαδημίας είναι οι κάτωθι :

Κ – 18 ΛΙΘΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΚΟΣ
Κ – 16 ΨΥΛΟΠΑΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΧΟΤΖΟΓΛΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ
Κ – 16 ΜΠΑΖΙΝΑΣ ΚΩΣΤΑΣ
Κ – 14 ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΑΝΑΛΗΣ ΝΙΚΟΣ
Κ – 14 ΚΑΒΑΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
Κ – 12 ΚΑΒΑΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΧΟΤΖΟΓΛΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ
Κ – 12 ΚΟΥΝΕΛΗΣ ΣΠΥΡΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
Κ – 12 ΚΟΖΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ ΜΠΟΥΓΑΣ ΚΩΣΤΑ
Κ – 10 ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ ΧΟΤΖΟΓΛΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ
Κ – 10 ΜΠΟΥΓΑΣ ΚΩΣΤΑΣ
Κ – 10 ΜΠΟΥΓΑΣ ΚΩΣΤΑΣ
Κ – 8 ΚΑΒΑΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΧΟΤΖΟΓΛΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ
Κ – 7 ΜΑΝΑΛΗΣ ΝΙΚΟΣ ΧΟΤΖΟΓΛΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ
Κ – 6 ΜΑΝΑΛΗΣ ΝΙΚΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΤΕΡΜΑΤΟΦΥΛΑΚΕΣ ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΣ Κ – 18 & Κ – 16 ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΣ Κ – 14 – 12 – 10 – 8 – 7 – 6 ΜΙΚΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΡΑΣΟΣ
ΓΙΑΤΡΟΙ – ΝΟΣΗΛΕΥΤΕΣ ΚΡΕΑΤΣΑΣ ΚΛΕΑΝΘΗΣ & ΜΠΑΡΔΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΚΑΝΕΡΗ ΕΛΕΝΗ & ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑ ΕΥΓΕΝΙΑ

ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ ΤΖΑΝΑΚΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ

 


K-10 ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ | ΙΑΤΡΙΚΕΣ ΒΕΒΑΙΩΣΕΙΣ ΑΘΛΗΤΩΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑΣ

 
 
18/04/2024

 
 
Βαθμολογία
1. Καραβάς 68
2. Αμφιάλη 65
3. Χαραυγή Αστέρας 50
4. Αετός Κορυδαλλού 46
5. ΑΣ Δραπετσώνας 44
6. ΑΟ Χαλκηδών 42
7. Σαρωνικός Αίγινας 34
8. Ήφαιστος 31
9. ΑΟΚ Φαλήρου 28
10. Δίας Κορυδαλλού 27
11. Άρης Αμφιάλης 25
12. Ελλάς Ποντίων 17
13. ΑΕ Μοσχάτου 15
14. Ηρακλής Νίκαιας 0
 

 
 

Μέγας Χορηγός

 
 


 
 

Χορηγοί - Υποστηρικτές