Αετός

Ηχητικά μηνύματα

Χορηγοί - Υποστηρικτές

Ένωση Καμινίων - ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 1 - 2 (Ομάδα Εφήβων) (24/02/2019)

Μία ακόμη νίκη για την ομάδα του αετού μας ,που συνεχίζει αήττητη στον δρόμο για τον μεγάλο τελικό. Ο αγώνα κρίθηκε μέσα σε έξι λεπτά. Στο 50' ο ΓΚΟΥΜΑΣ θα κάνει το 0-1 μετά από λάθος του αντίπαλου τερματοφύλακα. Στο επόμενο λεπτό στο 51' η αντίπαλος θα κάνει το 1-1 μετά από ένα σουτ έξω από την μεγάλη περιοχή. Στο 56' η ομάδα μας θα κερδίσει φάουλ έξω από την μεγάλη περιοχή και δεξιά, το φάουλ εκτελεί ο ΤΑΜΠΟΥΡΑΤΖΗΣ όπου θα πεταχτεί στο δεύτερο δοκάρι ο ΓΚΟΥΜΑΣ και με ωραία κεφαλιά θα κάνει το 1-2. Ένα μεγάλο μπράβο σε όλα τα παιδιά και τον προπονητή τους που κατάφεραν να ξεπεράσουν τις απουσίες άλλων συμπαικτών τους και να δείξουν το μεγάλο βάθος που διαθέτει η ομάδα μας.

ΑΕΤΟΣ: ΚΑΛΑΝΤΙΔΗΣ, ΣΚΕΥΟΦΥΛΑΚΑΣ, ΚΟΚΟΛΑΝΤΩΝΑΚΗΣ, ΚΑΤΣΑΒΡΙΑΣ, ΜΙΚΡΟΠΟΥΛΟΣ, ΚΕΦΗΡΙΔΗΣ, ΜΠΟΥΛΙΑΡΗΣ ΗΛΙΑΣ, ΚΟΜΗΤΑΣ, ΓΚΟΥΜΑΣ 50'(0-1),56'(1-2), ΤΑΜΠΟΥΡΑΤΖΗΣ, ΜΙΣΙΡΛΑΚΗΣ, ΤΖΟΡΜΠΑΤΖΟΓΛΟΥ, ΜΠΟΥΛΙΑΡΗΣ ΦΩΤΗΣ, ΤΣΙΚΑΣ, ΔΙΑΚΑΤΟΣ

ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗ ΠΡΟΠΟΝΗΤΩΝ | Παννεαπολικός - ΑΕΤΟΣ 0 - 3