Ατρόμητος Κερατσινίου

Ηχητικά μηνύματα

Χορηγοί - Υποστηρικτές

Αμφιάλη - ΑΕΤΟΣ 2 - 2 (Πρωτάθλημα) (08/01/2018)

Δύο πολύτιμους βαθμούς άφησε η ομάδα μας στις "Σιταποθήκες" καθώς αναδείχθηκε ισόπαλη 2 - 2 με την Αμφιάλη.

Οι γηπεδούχοι προηγήθηκαν στο 32' με απ' ευθείας εκτέλεση φάουλ.

Ο Βασίλης ΧΑΤΖΑΚΗΣ στο 42' με κεφαλιά ισοφάρισε για τον Αετό, ο οποίος στο Α' Ημίχρονο είχε ήδη απολέσει τουλάχιστον 3 καθαρές ευκαιρίες για γκολ.

Στο Β' ημίχρονο η ομάδα μας πήρε το προβάδισμα στο 77ο λεπτό και πάλι με το Βασίλη ΧΑΤΖΑΚΗ με κοντινό πλασέ αλλά δεν κατάφερε αν το διατηρήσει καθώς η Αμφιάλη ισοφάρισε στο 85' σε 2-2.

Από το 80ο λεπτό και μετά ο βοηθός Γιαννικάκης σταμάτησε αρκετές φορές τους παίκτες μας με τις υποδείξεις του που όπως φαίνεται και από το video του αγώνα δεν ήταν όλες σωστές.

ΑΕΤΟΣ: Δρίβας, Σταύρου, Ξενιτόπουλος, Μηλιώνης, Μάναλης, Σιδηρόπουλος, Παπαθανασίου (82' Αναγνωστάκης), Βύρης (67' Παναγιωτίδης), Μπερίσα (58' Ukonu), Χατζάκης, Φλέγγας (73' Τσιμιλιώτης)

Ο Παύλος Βύρης στον ΑΕΤΟ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ | ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑΤΙΚΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ SOCCERLINK - ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ