Τμήματα Υποδομής
 

 
 
Τελευταίος Αγώνας
Α' Κατηγορία - 2ος Όμιλος
18η Αγωνιστική
ΑΕ Μοσχάτου
Αετός
1
2
 
 
 
Επόμενος Αγώνας
Α' Κατηγορία - 2ος Όμιλος
19η Αγωνιστική
Αετός
Δίας Κορυδαλλού
Γηπ: Κορυδαλλού
Σάββατο 24 Φεβρουαρίου
Ώρα: 15.30
 
 

 
 
Ηχητικά μηνύματα
 



 
 

Χορηγοί - Υποστηρικτές

 
 
 
Νέα των Ακαδημιών
 
 
 
ΠΑΣΧΑΛΙΝΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ SOCCERLINK 20 - 25 / 04 / 2019 (Ακαδημίες) (25/04/2019)
 
 

Ολοκληρώθηκε με επιτυχία το πρώτο πασχαλινό τουρνουά ″SOCCERLINK‟, που έλαβε χώρα από το 20 – 25 Απριλίου 2019 τον Κηφισό.

Στο Τουρνουά έλαβαν μέρος από την Ακαδημία μας τα εξής τμήματα : Κ – 14 (Αγγελάκης), Κ – 12 (Κοζακόπουλος), Κ – 10 (Μπούγας) και Κ – 8 (Καβάσης).

Η Κ – 14 έπαιξε κατά σειρά με Δάφνη Παλαιού Φαλήρου νικήσαμε 2 – 1, με Ακαδημία Coerver νικήσαμε 1 – 0, με Α.Ο. Περιστερίου νικήσαμε 3 – 1 και βγήκε πρώτη στον όμιλό της, έτσι ώστε αγωνίστηκε στον Τελικό με την Αγ. Ελεούσα και νικήσαμε 6 – 5 στη διαδικασία των πέναλτι αφού η κανονική διάρκεια έληξε ισόπαλη με 1 – 1, κατακτώντας την 1η θέση και το χρυσό μετάλλιο.

Η Κ – 12 έπαιξε κατά σειρά με Βαλένθια νικήσαμε 5 – 0, με Κεραυνό Πετρούπολης χάσαμε 2 – 3, με Ολυμπιακό Πετρούπολης νικήσαμε 5 – 2 και βγήκε δεύτερη στον όμιλό της, έτσι ώστε αγωνίστηκε στον Μικρό Τελικό με τον
Ολυμπιακό Αιγάλεω όπου χάσαμε με 0 – 4.

Η Κ – 10 έπαιξε κατά σειρά με Δούρειο Κυψέλης χάσαμε 4 – 5, με Αγ. Ελεούσα κερδίσαμε 4 – 3, με Ολυμπιακό Αιγάλεω χάσαμε 2 – 5 και βγήκε τρίτη στον όμιλό της.

Η Κ – 8 έπαιξε κατά σειρά με Ατρόμητο Αθηνών χάσαμε 2 – 7, με Ακαδημία Coerver χάσαμε 3 – 6, με Ολυμπιακό Πετρούπολης νικήσαμε 7 – 2 και βγήκε τρίτη στον όμιλό της.

Την άλλη εβδομάδα ακολουθεί το τουρνουά ″ACROPOLIS‟ από 01 – 05/05/2019 στα γήπεδα CAMPO DE FUTBOL, RENTI STAR και SOCCER ACTION.

ΚΑΛΟ ΠΑΣΧΑ ΚΑΙ ΚΑΛΗ ΑΝΑΣΤΑΣΗ

 


ΠΑΣΧΑΛΙΝΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ACROPOLIS CUP 2019 - 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ | ΠΑΧΑΛΙΝΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ

 
 
24/02/2024

 
 
Βαθμολογία
1. Καραβάς 47
2. Αμφιάλη 44
3. Χαραυγή Αστέρας 34
4. Αετός Κορυδαλλού 34
5. ΑΟ Χαλκηδών 32
6. ΑΣ Δραπετσώνας 29
7. Ήφαιστος 26
8. Σαρωνικός Αίγινας 25
9. Δίας Κορυδαλλού 21
10. Άρης Αμφιάλης 18
11. Ελλάς Ποντίων 16
12. ΑΟΚ Φαλήρου 15
13. ΑΕ Μοσχάτου 9
14. Ηρακλής Νίκαιας 0
 

 
 

Μέγας Χορηγός

 
 


 
 

Χορηγοί - Υποστηρικτές