Τμήματα Υποδομής
 

 
 
Τελευταίος Αγώνας
Α' Κατηγορία - 2ος Όμιλος
20η Αγωνιστική

Αετός
Ηρακλής Ν.
2
1
 
 
 
Επόμενος Αγώνας
Α' Κατηγορία - 2ος Όμιλος
21η Αγωνιστική

Δίας
Αετός
 

 
 
Ηχητικά μηνύματα
 

 
 

Χορηγοί - Υποστηρικτές

 
 
 
Νέα των Ακαδημιών
 
 
 
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑΣ ΓΙΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΚΑΙ ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑ (Ακαδημίες) (23/12/2018)
 
 

1. Ενημερώνουμε τους γονείς και κηδεμόνες για το πρόγραμμα της Ακαδημίας μας κατά την περίοδο των εορτών Χριστουγέννων και Πρωτοχρονιάς:
την Δευτέρα 24/12/18 (παραμονή Χριστουγέννων)
την Τρίτη 25/12/18 (ανήμερα Χριστουγέννων)
την Τετάρτη 26/12/18 ( δεύτερη μέρα Χριστουγέννων) καθώς και την Δευτέρα 31/12/18 (παραμονή Πρωτοχρονιάς) και
την Τρίτη 1/1/18 (ανήμερα Πρωτοχρονιάς) δεν θα γίνουν προπονήσεις των τμημάτων και τα γραφεία της Ακαδημίας θα είναι κλειστά, λόγω των αργιών των εορτών.

2. Τα Σαββατοκύριακα 22-23/12/18, 29-30/12/18 και 5-6/1/19 δεν θα γίνουν αγώνες στα επίσημα πρωταθλήματα και στα ετήσια τουρνουά, εκτός από τα τουρνουά Χριστουγέννων (27-30/12/18) και Πρωτοχρονιάς (2-5/1/19), στα οποία θα λάβουν μέρος τα τμήματα μας.

3. Τις υπόλοιπες ημέρες των εορτών οι προπονήσεις θα διεξαχθούν ως ακολούθως (για όσους αθλητές δεν λάβουν μέρος στα ανωτέρω τουρνουά (Χριστουγέννων και Πρωτοχρονιάς) :

Α. Πέμπτη 27/12/18 και Πέμπτη 3/1/19

Κ – 18 (ΛΙΘΟΠΟΥΛΟΣ) Γήπεδο Δ.Α.Κ. 12:00΄ – 13:30΄
Κ – 16 (ΨΥΛΟΠΑΤΗΣ) Γήπεδο Δ.Α.Κ. 15:00΄ – 16:15΄
Κ – 12 (ΚΑΒΑΣΗΣ) Γήπεδο ΑΣΥΛΟ (8Χ8) 17:45΄- 19:00΄
Κ – 12 (ΚΟΥΝΕΛΗΣ) Γήπεδο ΑΣΥΛΟ (8Χ8) 17:45΄- 19:00΄
Κ – 12 (ΚΟΖΑΚΟΠΟΥΛΟΣ) Γήπεδο ΑΣΥΛΟ (8Χ8) 17:45΄- 19:00΄
Κ – 10 (ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ) Γήπεδο ΑΣΥΛΟ (5Χ5) 17:15΄- 18:30΄
Κ – 10 (ΜΠΟΥΓΑΣ) Γήπεδο ΑΣΥΛΟ (5Χ5) 17:15΄- 18:30΄

Β. Παρασκευή 28/12/18 και Παρασκευή 4/1/19

Κ – 18 (ΛΙΘΟΠΟΥΛΟΣ) Γήπεδο Δ.Α.Κ. 12:00΄ – 13:30΄
Κ – 16 (ΨΥΛΟΠΑΤΗΣ) Γήπεδο Δ.Α.Κ. 18:30΄ – 20:00΄
Κ – 16 (ΜΠΑΖΙΝΑΣ) Γήπεδο Δ.Α.Κ. 15:00΄ – 16:15΄
Κ – 14 (ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ) Γήπεδο ΑΣΥΛΟ (8Χ8) 20:15΄- 21:30΄
Κ – 14 (ΚΑΒΑΣΗΣ) Γήπεδο ΑΣΥΛΟ (8Χ8) 20:15΄- 21:30΄
Κ – 10 (ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ) Γήπεδο ΑΣΥΛΟ (5Χ5) 18:30΄- 19:30΄
Κ – 10 (ΜΠΟΥΓΑΣ) Γήπεδο ΑΣΥΛΟ (5Χ5) 18:30΄- 19:30΄
Κ – 8 (ΚΑΒΑΣΗΣ) Γήπεδο ΑΣΥΛΟ (8Χ8) 17:00΄- 18:00΄
Κ – 6 (ΜΑΝΑΛΗΣ) Γήπεδο ΑΣΥΛΟ (8Χ8) 17:00΄- 18:00΄

ΤΕΡΜΑΤΟΦΥΛΑΚΕΣ (ΜΕΓΑΛΟΙ) Γήπεδο Δ.Α.Κ. 14:30΄- 15:30΄
ΤΕΡΜΑΤΟΦΥΛΑΚΕΣ (ΜΙΚΡΟΙ) Γήπεδο ΑΣΥΛΟ (8Χ8) 16:00΄- 17:00΄

Γ. Τετάρτη 2/1/19

Κ – 18 (ΛΙΘΟΠΟΥΛΟΣ) Γήπεδο Δ.Α.Κ. 12:00΄ – 13:30΄
Κ – 16 (ΜΠΑΖΙΝΑΣ) Γήπεδο Δ.Α.Κ. 15:00΄ – 16:15΄
Κ – 14 (ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ) Γήπεδο ΑΣΥΛΟ (8Χ8) 20:15΄- 21:30΄
Κ – 14 (ΚΑΒΑΣΗΣ) Γήπεδο ΑΣΥΛΟ (8Χ8) 20:15΄- 21:30΄
Κ – 12 (ΚΑΒΑΣΗΣ) Γήπεδο ΑΣΥΛΟ (8Χ8) 17:45΄- 19:00΄
Κ – 12 (ΚΟΥΝΕΛΗΣ) Γήπεδο ΑΣΥΛΟ (8Χ8) 17:45΄- 19:00΄
Κ – 12 (ΚΟΖΑΚΟΠΟΥΛΟΣ) Γήπεδο ΑΣΥΛΟ (8Χ8) 17:45΄- 19:00΄
Κ – 10 (ΜΠΟΥΓΑΣ) Γήπεδο ΑΣΥΛΟ (5Χ5) 17:15΄- 18:30΄
Κ – 8 (ΚΑΒΑΣΗΣ) Γήπεδο ΑΣΥΛΟ (8Χ8) 17:00΄- 18:00΄
Κ – 6 (ΜΑΝΑΛΗΣ) Γήπεδο ΑΣΥΛΟ (8Χ8) 17:00΄- 18:00΄

ΤΕΡΜΑΤΟΦΥΛΑΚΕΣ (ΜΕΓΑΛΟΙ) Γήπεδο Δ.Α.Κ. 14:30΄- 15:30΄
ΤΕΡΜΑΤΟΦΥΛΑΚΕΣ (ΜΙΚΡΟΙ) Γήπεδο ΑΣΥΛΟ (8Χ8) 16:00΄- 17:00΄

 


ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ | Π Ρ Ο Σ Κ Λ Η Σ Η

 
 
04/08/2020

 
 
Βαθμολογία
1. Αίας Σαλαμίνας 54
2. Καραβάς 52
3. Αμπελακιακός 46
4. Αετός 34
5. Δίας 31
6. ΑΟ Χαλκηδών 28
7. Νέοι Ευγενείας 26
8. Ελλάς Ποντίων 26
9. ΑΣ Δραπετσώνα 25
10. ΑΣ Ποντίων 22
11. AE Χαραυγή 21
12. Ηρακλής Ν. 19
13. Θύελλα Μ. 8
14. ΑΟ Καστέλλας 2
 

 
 

Μέγας Χορηγός

 
 


 
 

Χορηγοί - Υποστηρικτές