Τμήματα Υποδομής
 

 
 
Τελευταίος Αγώνας
Α' Κατηγορία - 2ος Όμιλος
26η Αγωνιστική
Αετός
Αμφιάλη
2
2
 
 
 
Επόμενος Αγώνας
 
 

 
 
Ηχητικά μηνύματα
 



 
 

Χορηγοί - Υποστηρικτές

 
 
 
Νέα των Ακαδημιών
 
 

Σελίδες: Προηγούμενη | 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 | Επόμενη

 
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ (31/12/2019)
 
 

Aναβάλλεται ο σημερινός τελικός της Κ-8 ο οποίος θα γίνει το επόμενο Σαββατοκύριακο 4-5 Ιανουαρίου.

 
 
ΑΝΑΒΟΛΗ ΑΓΩΝΩΝ (30/12/2019)
 
 

Οι σημερινοί αγώνες του Χριστουγεννιάτικου τουρνουά αναβάλλονται λόγω δυσμενών καιρικών συνθηκών και θα διεξαχθούν αύριο τις ίδιες ώρες.

 
 
ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ (27 - 30 / 12 / 2019) (27/12/2019)
 
 

2Η ΗΜΕΡΑ (ΣΑΒΒΑΤΟ 28 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2019)

Το πρόγραμμα για την 2η ημέρα του τουρνουά δηλαδή το Σάββατο 28 Δεκεμβρίου 2019 είναι το εξής :

1. Κ - 14 (ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ) (2 ΑΓΩΝΕΣ) Γήπεδο Δ.Α.Κ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ με SOCCERLAND ώρα 10:00 (ώρα συγκέντρωσης 09:30) και Γήπεδο Δ.Α.Κ. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ με ΕΘΝΙΚΟ ώρα 17:15 (ώρα συγκέντρωσης 16:45)

2. Κ - 14 (ΜΠΑΖΙΝΑΣ) (2 ΑΓΩΝΕΣ) Γήπεδο RENTI ARENA με ΕΛΛΑΣ ΠΟΝΤΙΩΝ ώρα 10:00 (ώρα συγκέντρωσης 09:30)

περισσότερα

 
 
ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ (27 – 30 / 12 / 2019) (27/12/2019)
 
 

Την Παρασκευή 27 Δεκεμβρίου 2019 ξεκινάει το Χριστουγεννιάτικο τουρνουά "ACROPOLIS" στο οποίο λαμβάνει μέρος η Ακαδημία μας με τα κάτωθι τμήματα :


Κ - 14 (ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ), Κ - 14 (ΜΠΑΖΙΝΑΣ), Κ - 12 (ΚΑΒΑΣΗΣ), Κ – 10 (ΚΑΒΑΣΗΣ) και Κ - 8 (ΤΖΕΡΕΦΟΥ).

1Η ΗΜΕΡΑ (ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 27 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2019)

Το πρόγραμμα για την 1η ημέρα του τουρνουά δηλαδή την Παρασκευή 27 Δεκεμβρίου 2019 είναι το εξής :

1. Κ - 14 (ΑΓΓ...

περισσότερα

 
 
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑΣ ΓΙΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΚΑΙ ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑ (25/12/2019)
 
 

1. Ενημερώνουμε τους γονείς και κηδεμόνες για το πρόγραμμα της Ακαδημίας
μας κατά την περίοδο των εορτών Χριστουγέννων και Πρωτοχρονιάς:

Την Τετάρτη 25/12/2019 (ανήμερα Χριστουγέννων),
Την Πέμπτη 26/12/2019 (δεύτερη μέρα Χριστουγέννων),
Την Τρίτη 31/12/2019 (παραμονή Πρωτοχρονιάς),
Την Τετάρτη 01/01/2020 (ανήμερα Πρωτοχρονιάς) και
Την Δευτέρα 06/01/2020 (ΦΩΤΩΝ)

Δεν θα γίνουν προπονήσεις των τμημάτων και τα γραφεία της Ακαδημίας θα
...

περισσότερα

 
 
ΑΝΑΒΟΛΗ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗΣ (20/12/2019)
 
 

Η προπόνηση της Κ - 14 του Τάκη Αγγελάκη την Παρασκευή 20 Δεκεμβρίου 2019 δεν θα γίνει, λόγω της εκδήλωσης της ομάδος.

 
 
Πρώτες οι ομάδες του Αετού Κορυδαλλού (10/12/2019)
 
 

Ικανοποίηση επικρατεί στον Αετό Κορυδαλλού για τις πρώτες θέσεις που έχουν έως τώρα οι ομάδες της Ακαδημίας που συμμετέχουν στα πρωταθλήματα της Ε.Π.Σ.Π. και είναι η Κ – 16 (Ψυλοπάτης), η Κ – 14 (Αγγελάκης) και η Κ – 12 (Καβάσης), ενώ και τα υπόλοιπα τμήματα της Ακαδημίας πρωταγωνιστούν στα τουρνουά που συμμετέχουν.



 
 
ΔΩΡΕΑΝ ΔΙΑΡΚΕΙΑΣ ΣΤΟΥΣ ΓΟΝΕΙΣ ΤΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑΣ (06/12/2019)
 
 

Το Δ.Σ. του Αετού Κορυδαλλού αποφάσισε να κάνει δώρο από ένα εισιτήριο διαρκείας σε κάθε γονέα αθλητή της Ακαδημίας, προκειμένου να παρακολουθήσουν δωρεάν μαζί με τα παιδιά τους, τους υπόλοιπους εντός έδρας αγώνες για το πρωτάθλημα της Ε.Π.Σ.Π., της ανδρικής ομάδος, που ως επί το πλείστον απαρτίζεται από παιδιά της Ακαδημίας μας.

Μπορείτε να παραλάβετε τα διαρκείας από την γραμματεία της ομάδας ή αύριο 14:30 – 15:00 στο γήπεδο Κορυδαλ...

περισσότερα

 
 
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ & ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑΣ (04/12/2019)
 
 

Αγαπητοί Γονείς και Κηδεμόνες, σας ενημερώνουμε ότι η Ακαδημία μας προγραμματίζει να συμμετάσχει τόσο σε Χριστουγεννιάτικα (27 – 30/12/19) όσο και σε Πρωτοχρονιάτικα (03 – 06/01/20) τουρνουά, που θα διεξαχθούν στα γήπεδα RENTI ARENA, RENTI STAR, KIFISSOS, ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ, CAMPO DE FUTBOL (ALLOU) και βοηθητικό ΦΩΣΤΗΡΑ.

Δηλώστε ενδιαφέρον για συμμετοχή, στα γραφεία της Ακαδημίας, έως την Παρασκευή 20/12/19, και αν ναι σε ποια περίοδο ...

περισσότερα

 
 
ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ (04/12/2019)
 
 

Την Κυριακή 8 Δεκεμβρίου 2019 στο Άσυλο θα γίνουν οι φωτογραφίσεις των τμημάτων της Ακαδημίας μας για το ημερολόγιο 20119-2020. Παρακαλούνται οι αθλητές της Ακαδημίας μας τις κατωτέρω ώρες να βρίσκονται στο Άσυλο φορώντας την νέα προπονητική εμφάνιση με μαύρες κάλτσες.

ΤΜΗΜΑ - ΩΡΑ

1. Κ – 18 (ΛΙΘΟΠΟΥΛΟΣ) 12:00
2. Κ – 16 (ΨΥΛΟΠΑΤΗΣ) 15:00
3. Κ – 16 (ΜΠΑΖΙΝΑΣ) 13:15
4. Κ – 14 (ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ) 11:00
5. Κ – 14 (ΜΠ...

περισσότερα

 
 
19/06/2024

 
 
Βαθμολογία
1. Καραβάς 71
2. Αμφιάλη 66
3. Χαραυγή Αστέρας 50
4. Αετός Κορυδαλλού 47
5. ΑΣ Δραπετσώνας 47
6. ΑΟ Χαλκηδών 42
7. Σαρωνικός Αίγινας 37
8. Ήφαιστος 31
9. ΑΟΚ Φαλήρου 31
10. Άρης Αμφιάλης 28
11. Δίας Κορυδαλλού 27
12. Ελλάς Ποντίων 20
13. ΑΕ Μοσχάτου 15
14. Ηρακλής Νίκαιας 0
 

 
 

Μέγας Χορηγός

 
 


 
 

Χορηγοί - Υποστηρικτές