Τελευταίος Αγώνας
Α' Κατηγορία - 2ος Όμιλος
9η Αγωνιστική

Αετός
ΑΣ Δραπετσώνα
3
0
 
 
 
Επόμενος Αγώνας
Α' Κατηγορία - 2ος Όμιλος
10η Αγωνιστική

Αετός
Ατρόμητος Κερατσινίου
 

 
 
Ηχητικά μηνύματα
 

 
 

Χορηγοί - Υποστηρικτές

 
 
 
ΑΛΛΑΓΕΣ ΩΡΩΝ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗΣ ΤΜΗΜΑΤΩΝ (Ακαδημίες) (19/04/2019)
 
 

Σας γνωρίζουμε ότι λόγω της συμμετοχής των τμημάτων της Ακαδημίας μας στα Πασχαλινά Τουρνουά (20 - 23 / 04 / 19 & 01 - 05 / 05 / 19), τα Σαββατοκύριακα 20 - 21 / 04 / 19 & 04 - 05 / 05 / 19 δεν θα διεξαχθούν οι καθιερωμένοι αγώνες των υπόλοιπων τουρνουά που γίνονται κάθε Σαββατοκύριακο.

Επίσης το πρόγραμμα των προπονήσεων των τμημάτων για τις ημέρες του Πάσχα
διαμορφώνεται ως εξής :

Κ – 8 & Κ – 7 (ΚΑΒΑΣΗΣ - ΜΑΝΑΛΗΣ)
Μ.ΔΕΥΤΕΡΑ 22/04 16:30 – 17:30
Μ.ΤΕΤΑΡΤΗ 24/04 16:30 – 17:30
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 03/05 16:30 – 17:30

Κ – 10 (ΛΑΖΑΡΟΥ)
Μ.ΤΡΙΤΗ 23/04 16:45 – 18:00 (ALLOU)
Μ.ΤΕΤΑΡΤΗ 24/04 16:30 – 17:30 (ALLOU)
ΤΡΙΤΗ 30/04 16:45 – 18:00 (ALLOU)
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 03/05 18:30 – 19:30 (ΑΣΥΛΟ)

Κ – 10 (ΜΠΟΥΓΑΣ)
Μ.ΔΕΥΤΕΡΑ 22/04 16:15 – 17:15
Μ.ΤΕΤΑΡΤΗ 24/04 17:15 – 18:30
Μ.ΠΕΜΠΤΗ 24/04 17:15 – 18:30
ΤΡΙΤΗ 30/04 17:15 – 18:30
ΠΕΜΠΤΗ 02/05 17:15 – 18:30
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 03/05 18:30 – 19:30

Κ – 12 (ΚΑΒΑΣΗΣ)
Μ.ΤΡΙΤΗ 23/04 16:45 – 18:00 (ALLOU)
Μ.ΠΕΜΠΤΗ 24/04 16:45 – 18:00 (ALLOU)
ΤΡΙΤΗ 30/04 16:45 – 18:00 (ALLOU)
ΠΕΜΠΤΗ 02/05 19:00 – 20:15 (ΑΣΥΛΟ)
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 03/05 19:00 – 20:15 (ΑΣΥΛΟ)

Κ – 12 (ΚΟΥΝΕΛΗΣ & ΚΟΖΑΚΟΠΟΥΛΟΣ)
Μ.ΔΕΥΤΕΡΑ 22/04 17:45 – 19:00
Μ.ΤΕΤΑΡΤΗ 24/04 17:45 – 19:00
Μ.ΠΕΜΠΤΗ 24/04 17:45 – 19:00
ΠΕΜΠΤΗ 02/05 19:00 – 20:15

Κ – 14 (ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ & ΚΑΒΑΣΗΣ)
Μ.ΔΕΥΤΕΡΑ 22/04 20:15 – 21:30
Μ.ΤΕΤΑΡΤΗ 24/04 20:15 – 21:30
ΠΕΜΠΤΗ 02/05 17:45 – 19:00
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 03/05 20:15 – 21:30

Κ – 16 (ΨΥΛΟΠΑΤΗΣ & ΜΠΑΖΙΝΑΣ)
ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ Μ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ,ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ ΚΑΙ ΤΕΤΑΡΤΗ

01/ 05/19
Κ – 18 (ΛΙΘΟΠΟΥΛΟΣ)

ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ Μ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ,ΔΕΥΤΕΡΑ ΤΟΥ ΠΑΣΧΑ ΚΑΙ ΤΕΤΑΡΤΗ

01/ 05/19

ΤΕΡΜΑΤΟΦΥΛΑΚΕΣ (ΜΑΚΡΟΠΟΥΛΟΣ)
ΚΑΝΟΝΙΚΑ ΤΟ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΚΤΟΣ ΑΠΟ Μ. ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ ΚΑΙ ΤΕΤΑΡΤΗ 01/ 05/19.

ΤΗΝ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 03/05 ΟΙ ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΙΣ ΘΑ ΓΙΝΟΥΝ ΣΤΟ ΑΣΥΛΟ.

Σας ευχόμαστε Καλή Ανάσταση & Καλό Πάσχα.

 


Δόξα Πειραιά - ΑΕΤΟΣ 0 - 2 | ΔΕΛΤΙΟ ΤΥΠΟΥ

 
02/12/2021

 
 
Βαθμολογία
1. Ελλάς Ποντίων 27
2. ΑΕ Μοσχάτου 22
3. Μαύρος Αετός 18
4. Αετός 16
5. ΑΕ Σαρωνικός 14
6. ΑΟ Χαλκηδών 14
7. ΑΕ Ίκαρος 12
8. ΑΠΟ Φίλαθλοι 9
9. Ερμής 8
10. ΑΕ Περάματος 7
11. Ατρόμητος Κερ. 4
12. ΑΣ Δραπετσώνα 1
 

 
 

Μέγας Χορηγός

 
 


 
 

Χορηγοί - Υποστηρικτές