Τελευταίος Αγώνας
Α' Κατηγορία - 1ος Όμιλος
6η Αγωνιστική

Ερμής
Αετός
0
0
 
 
 
Επόμενος Αγώνας
Α' Κατηγορία - 1ος Όμιλος
7η Αγωνιστική

Αετός
Ατρόμητος Κερ.
 

 
 
Ηχητικά μηνύματα
 

 
 

Χορηγοί - Υποστηρικτές

 
 
 
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΑΚΑΔΗΜΙΑΣ ΓΙΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΑ ΚΑΙ ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑ (Ακαδημίες) (23/12/2018)
 
 

1. Ενημερώνουμε τους γονείς και κηδεμόνες για το πρόγραμμα της Ακαδημίας μας κατά την περίοδο των εορτών Χριστουγέννων και Πρωτοχρονιάς:
την Δευτέρα 24/12/18 (παραμονή Χριστουγέννων)
την Τρίτη 25/12/18 (ανήμερα Χριστουγέννων)
την Τετάρτη 26/12/18 ( δεύτερη μέρα Χριστουγέννων) καθώς και την Δευτέρα 31/12/18 (παραμονή Πρωτοχρονιάς) και
την Τρίτη 1/1/18 (ανήμερα Πρωτοχρονιάς) δεν θα γίνουν προπονήσεις των τμημάτων και τα γραφεία της Ακαδημίας θα είναι κλειστά, λόγω των αργιών των εορτών.

2. Τα Σαββατοκύριακα 22-23/12/18, 29-30/12/18 και 5-6/1/19 δεν θα γίνουν αγώνες στα επίσημα πρωταθλήματα και στα ετήσια τουρνουά, εκτός από τα τουρνουά Χριστουγέννων (27-30/12/18) και Πρωτοχρονιάς (2-5/1/19), στα οποία θα λάβουν μέρος τα τμήματα μας.

3. Τις υπόλοιπες ημέρες των εορτών οι προπονήσεις θα διεξαχθούν ως ακολούθως (για όσους αθλητές δεν λάβουν μέρος στα ανωτέρω τουρνουά (Χριστουγέννων και Πρωτοχρονιάς) :

Α. Πέμπτη 27/12/18 και Πέμπτη 3/1/19

Κ – 18 (ΛΙΘΟΠΟΥΛΟΣ) Γήπεδο Δ.Α.Κ. 12:00΄ – 13:30΄
Κ – 16 (ΨΥΛΟΠΑΤΗΣ) Γήπεδο Δ.Α.Κ. 15:00΄ – 16:15΄
Κ – 12 (ΚΑΒΑΣΗΣ) Γήπεδο ΑΣΥΛΟ (8Χ8) 17:45΄- 19:00΄
Κ – 12 (ΚΟΥΝΕΛΗΣ) Γήπεδο ΑΣΥΛΟ (8Χ8) 17:45΄- 19:00΄
Κ – 12 (ΚΟΖΑΚΟΠΟΥΛΟΣ) Γήπεδο ΑΣΥΛΟ (8Χ8) 17:45΄- 19:00΄
Κ – 10 (ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ) Γήπεδο ΑΣΥΛΟ (5Χ5) 17:15΄- 18:30΄
Κ – 10 (ΜΠΟΥΓΑΣ) Γήπεδο ΑΣΥΛΟ (5Χ5) 17:15΄- 18:30΄

Β. Παρασκευή 28/12/18 και Παρασκευή 4/1/19

Κ – 18 (ΛΙΘΟΠΟΥΛΟΣ) Γήπεδο Δ.Α.Κ. 12:00΄ – 13:30΄
Κ – 16 (ΨΥΛΟΠΑΤΗΣ) Γήπεδο Δ.Α.Κ. 18:30΄ – 20:00΄
Κ – 16 (ΜΠΑΖΙΝΑΣ) Γήπεδο Δ.Α.Κ. 15:00΄ – 16:15΄
Κ – 14 (ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ) Γήπεδο ΑΣΥΛΟ (8Χ8) 20:15΄- 21:30΄
Κ – 14 (ΚΑΒΑΣΗΣ) Γήπεδο ΑΣΥΛΟ (8Χ8) 20:15΄- 21:30΄
Κ – 10 (ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ) Γήπεδο ΑΣΥΛΟ (5Χ5) 18:30΄- 19:30΄
Κ – 10 (ΜΠΟΥΓΑΣ) Γήπεδο ΑΣΥΛΟ (5Χ5) 18:30΄- 19:30΄
Κ – 8 (ΚΑΒΑΣΗΣ) Γήπεδο ΑΣΥΛΟ (8Χ8) 17:00΄- 18:00΄
Κ – 6 (ΜΑΝΑΛΗΣ) Γήπεδο ΑΣΥΛΟ (8Χ8) 17:00΄- 18:00΄

ΤΕΡΜΑΤΟΦΥΛΑΚΕΣ (ΜΕΓΑΛΟΙ) Γήπεδο Δ.Α.Κ. 14:30΄- 15:30΄
ΤΕΡΜΑΤΟΦΥΛΑΚΕΣ (ΜΙΚΡΟΙ) Γήπεδο ΑΣΥΛΟ (8Χ8) 16:00΄- 17:00΄

Γ. Τετάρτη 2/1/19

Κ – 18 (ΛΙΘΟΠΟΥΛΟΣ) Γήπεδο Δ.Α.Κ. 12:00΄ – 13:30΄
Κ – 16 (ΜΠΑΖΙΝΑΣ) Γήπεδο Δ.Α.Κ. 15:00΄ – 16:15΄
Κ – 14 (ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ) Γήπεδο ΑΣΥΛΟ (8Χ8) 20:15΄- 21:30΄
Κ – 14 (ΚΑΒΑΣΗΣ) Γήπεδο ΑΣΥΛΟ (8Χ8) 20:15΄- 21:30΄
Κ – 12 (ΚΑΒΑΣΗΣ) Γήπεδο ΑΣΥΛΟ (8Χ8) 17:45΄- 19:00΄
Κ – 12 (ΚΟΥΝΕΛΗΣ) Γήπεδο ΑΣΥΛΟ (8Χ8) 17:45΄- 19:00΄
Κ – 12 (ΚΟΖΑΚΟΠΟΥΛΟΣ) Γήπεδο ΑΣΥΛΟ (8Χ8) 17:45΄- 19:00΄
Κ – 10 (ΜΠΟΥΓΑΣ) Γήπεδο ΑΣΥΛΟ (5Χ5) 17:15΄- 18:30΄
Κ – 8 (ΚΑΒΑΣΗΣ) Γήπεδο ΑΣΥΛΟ (8Χ8) 17:00΄- 18:00΄
Κ – 6 (ΜΑΝΑΛΗΣ) Γήπεδο ΑΣΥΛΟ (8Χ8) 17:00΄- 18:00΄

ΤΕΡΜΑΤΟΦΥΛΑΚΕΣ (ΜΕΓΑΛΟΙ) Γήπεδο Δ.Α.Κ. 14:30΄- 15:30΄
ΤΕΡΜΑΤΟΦΥΛΑΚΕΣ (ΜΙΚΡΟΙ) Γήπεδο ΑΣΥΛΟ (8Χ8) 16:00΄- 17:00΄

 


ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΙΑΤΙΚΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ | Π Ρ Ο Σ Κ Λ Η Σ Η

 
19/09/2021

 
 
Βαθμολογία
1. Αμπελακιακός 16
2. Φαληρικός 15
3. Περαμαϊκός 14
4. Ήφαιστος 12
5. Ελλάς Ποντίων 10
6. Δίας 10
7. Νίκη Ρέντη 9
8. Αετός 8
9. Ηρακλής Νίκ. 7
10. ΑΣ Δραπετσώνα 7
11. Ίκαρος 7
12. Ερμής 5
13. Ατρόμητος Κερ. 4
14. Παντζιτζιφιακός 4
15. Αστέρας Κερ. 1
16. Δόξα Πειραιά 0
17. ΑΟ Καστέλλας 0
 

 
 

Μέγας Χορηγός

 
 


 
 

Χορηγοί - Υποστηρικτές