Τελευταίος Αγώνας
Α' Κατηγορία - 2ος Όμιλος
13η Αγωνιστική

Μαύρος Αετός
Αετός
3
0
 
 
 
Επόμενος Αγώνας
Α' Κατηγορία - 2ος Όμιλος
14η Αγωνιστική

Αετός
ΑΕ Ίκαρος
 

 
 
Ηχητικά μηνύματα
 

 
 

Χορηγοί - Υποστηρικτές

 
 
 
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΩΝ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ META ΤΟ ΠΑΣΧΑ (Ανακοίνωση:: Γενικά) (02/04/2018)
 
 

Σας γνωρίζουμε ότι λόγω της συμμετοχής των τμημάτων της Ακαδημίας μας στα Πασχαλινά Τουρνουά, το πρόγραμμα των προπονήσεων των τμημάτων για την εβδομάδα μετά το Πάσχα διαμορφώνεται ως εξής:

ΑΕΤΑΚΙΑ – ΑΕΤΟΠΟΥΛΑ (ΚΑΒΑΣΗΣ-ΦΛΕΓΓΑΣ)
ΤΡΙΤΗ 10/04 17:00 – 18:00 & ΠΕΜΠΤΗ 12/04 17:00 – 18:00

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ (ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ)

ΤΕΤΑΡΤΗ 11/04 17:30 – 18:30 & ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 13/04 16:30 – 17:45

ΠΡΟΤΖΟΥΝΙΟΡ (ΜΠΟΥΓΑΣ)

ΤΕΤΑΡΤΗ 11/04 17:30 – 18:30 & ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 13/04 16:30 – 17:45

ΤΖΟΥΝΙΟΡ (ΠΑΣΣΑΣ)

ΤΕΤΑΡΤΗ 11/04 19:00 – 20:00 & ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 13/04 16:30 – 17:45

ΤΖΟΥΝΙΟΡ (ΔΡΟΣΟΣ)

ΤΕΤΑΡΤΗ 11/04 19:00 – 20:00 & ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 13/04 16:30 – 17:45

ΤΖΟΥΝΙΟΡ (ΜΑΝΑΛΗΣ)

ΤΕΤΑΡΤΗ 11/04 19:00 – 20:00 & ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 13/04 16:30 – 17:45

ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ (ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ)

ΤΕΤΑΡΤΗ 11/04 20:15 – 21:30 & ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 13/04 20:15 – 21:30

ΠΡΟΠΑΙΔΙΚΟ (ΜΑΝΙΚΙΩΤΗΣ)

ΤΕΤΑΡΤΗ 11/04 20:15 – 21:30 & ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 13/04 20:15 – 21:30

ΠΑΙΔΙΚΟ (ΨΥΛΟΠΑΤΗΣ)

ΤΡΙΤΗ 10/04 18:30 – 20:00 ΤΕΤΑΡΤΗ 11/04 18:30 – 20:00 & ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 13/04 18:30 – 20:00

ΠΑΙΔΙΚΟ (ΣΑΡΡΗΓΙΑΝΝΑΚΗΣ)

ΤΡΙΤΗ 10/04 15:00 – 16:15 ΤΕΤΑΡΤΗ 11/04 19:00 – 20:15
ΠΕΜΠΤΗ 12/04 15:00 – 16:15 & ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 13/04 15:00 – 16:15

ΠΑΙΔΙΚΟ (ΔΡΟΣΟΣ)

ΤΡΙΤΗ 10/04 15:00 – 16:15 ΤΕΤΑΡΤΗ 11/04 19:00 – 20:15
ΠΕΜΠΤΗ 12/04 15:00 – 16:15 & ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 13/04 15:00 – 16:15

ΕΦΗΒΙΚΟ (ΛΙΘΟΠΟΥΛΟΣ)

ΤΡΙΤΗ 10/04 14:45 – 16:15 ΤΕΤΑΡΤΗ 14:45 – 16:15 & ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 13/04 14:45 – 16:15

ΤΕΡΜΑΤΟΦΥΛΑΚΕΣ (ΚΑΤΣΙΚΩΣΤΑΣ)

ΤΡΙΤΗ 10/04 14:45 – 16:15 & ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 13/04 14:45 – 16:15 (ΔΑΚ)

ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 13/04 16:30 – 17:30 (ΑΣΥΛΟ)

Σας ευχόμαστε Καλή Ανάσταση & Καλό Πάσχα

 


ΑΕΤΟΣ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ - Α.Ο. ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ 3-0 | ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΩΝ ΜΕΓΑΛΗΣ ΕΒΔΟΜΑΔΑΣ

 
21/01/2022

 
 
Βαθμολογία
1. Ελλάς Ποντίων 39
2. ΑΕ Μοσχάτου 32
3. Μαύρος Αετός 28
4. ΑΟ Χαλκηδών 24
5. ΑΕ Σαρωνικός 21
6. Αετός 19
7. ΑΠΟ Φίλαθλοι 15
8. ΑΕ Ίκαρος 15
9. Ερμής 11
10. ΑΕ Περάματος 7
11. Ατρόμητος Κερ. 4
12. ΑΣ Δραπετσώνα 1
 

 
 

Μέγας Χορηγός

 
 


 
 

Χορηγοί - Υποστηρικτές