Τελευταίος Αγώνας
Α' Κατηγορία - 1ος Όμιλος
6η Αγωνιστική

Ερμής
Αετός
0
0
 
 
 
Επόμενος Αγώνας
Α' Κατηγορία - 1ος Όμιλος
7η Αγωνιστική

Αετός
Ατρόμητος Κερ.
 

 
 
Ηχητικά μηνύματα
 

 
 

Χορηγοί - Υποστηρικτές

 
 

Σελίδες: Προηγούμενη | 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | Επόμενη

 
ΑΕ Περάματος - ΑΕΤΟΣ 1 - 1 (Πρωτάθλημα) (06/05/2019)
 
 

Σε ένα αδιάφορο βαθμολογικά παιχνίδι η ομάδα μας αναδείχθηκε ισόπαλη με την ΑΕ Περάματος 1-1.

Οι γηπεδούχοι προηγήθηκαν στο 15ο λεπτό με εύστοχη εκτέλεση πέναλτι για να ισοφαρίσει ο 16χρονος Άγγελος ΚΟΜΗΤΑΣ στο 21ο λεπτό.

Η ομάδα μας αγωνίστηκε με 8 μικρούς στην 11άδα της, ενώ συνολικά στην αποστολή συμμετείχαν 12 παιδιά κάτω των 19 ετών.

ΑΕΤΟΣ: Καλαντίδης, Μυσιρλάκης (66' Παπαδόπουλος), Τόπι, Μάναλης (90' Ταμπουρατζής), Καλλέργης, Β...

περισσότερα

 
 
ΠΑΣΧΑΛΙΝΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ACROPOLIS CUP 2019 - 5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (Ακαδημίες) (04/05/2019)
 
 

Το πρόγραμμα για την 5η ημέρα του τουρνουά δηλαδή την Κυριακή 5 Μαΐου 2019 είναι το εξής :

1. Κ - 12 (ΚΑΒΑΣΗΣ) ΑΝΑΜΟΝΗ.
2. Κ - 10 (2009 ΛΑΖΑΡΟΥ) ΤΕΛΙΚΟΣ ΑΝΑΜΟΝΗ.
3. Κ - 10 (2010 ΛΑΖΑΡΟΥ) Γήπεδο CAMPO ώρα 11:00΄ με ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ.
4. Κ - 8 (ΜΑΝΑΛΗΣ) ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ Γήπεδο RENTI STAR ώρα 15:00΄ με ΚΑΡΑΒΑ.

 
 
ΠΑΣΧΑΛΙΝΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ACROPOLIS CUP 2019 - 4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (Ακαδημίες) (03/05/2019)
 
 

Το πρόγραμμα για την 4 η ημέρα του τουρνουά δηλαδή το Σάββατο 4 Μαΐου 2019 είναι το εξής:

1. Κ - 14 (ΚΑΒΑΣΗΣ) Γήπεδο SOCCER ACTION ώρα 17:30΄ με ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΤΑΥΡΟΥ.
2. Κ - 12 (ΚΑΒΑΣΗΣ) ΡΕΠΟ
3. Κ - 10 (2009 ΛΑΖΑΡΟΥ) Γήπεδο CAMPO ώρα 15:00΄ με ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
4. Κ - 10 (2010 ΛΑΖΑΡΟΥ) Γήπεδο CAMPO ώρα 16:00΄ με ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ
5. Κ - 8 (ΜΑΝΑΛΗΣ) Γήπεδο RENTI STAR ώρα 11:00΄ με ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ

Για το πρόγραμμα των υπόλοιπων ημερών...

περισσότερα

 
 
ΠΑΣΧΑΛΙΝΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ACROPOLIS CUP 2019 - 3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (Ακαδημίες) (02/05/2019)
 
 

Το πρόγραμμα για την 3 η ημέρα του τουρνουά δηλαδή την Παρασκευή 3 Μαΐου 2019 είναι το εξής:

1. Κ - 14 (ΚΑΒΑΣΗΣ) Γήπεδο SOCCER ACTION ώρα 17:00΄ με ΗΦΑΙΣΤΟ.
2. Κ - 12 (ΚΑΒΑΣΗΣ) Γήπεδο ΦΩΣΤΗΡΑ ώρα 19:00΄ με COERVER.
3. Κ - 10 (2009 ΛΑΖΑΡΟΥ) Γήπεδο CAMPO ώρα 17:00΄ με COERVER.
4. Κ - 10 (2010 ΛΑΖΑΡΟΥ) Γήπεδο RENTI ARENA ώρα 22:00΄ με Π.Α.Ο. ΡΟΥΦ.
5. Κ - 8 (ΜΑΝΑΛΗΣ) Γήπεδο RENTI STAR ώρα 16:00΄ με COERVER.

Για το πρόγραμμα των υπόλοιπων...

περισσότερα

 
 
ΠΑΣΧΑΛΙΝΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ACROPOLIS CUP 2019 - 2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (Ακαδημίες) (01/05/2019)
 
 

Το πρόγραμμα για την 2 η ημέρα του τουρνουά δηλαδή την Πέμπτη 2 Μαΐου 2019 είναι το εξής:

1. Κ - 14 (ΚΑΒΑΣΗΣ) Γήπεδο RENTI STAR ώρα 15:30΄ με Π.Α.Ο. ΡΟΥΦ.
2. Κ - 12 (ΚΑΒΑΣΗΣ) Γήπεδο ΦΩΣΤΗΡΑ ώρα 18:00΄ με ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΕΓΑΡΩΝ.
3. Κ - 10 (2009 ΛΑΖΑΡΟΥ) Γήπεδο CAMPO ώρα 20:00΄ με Α.Ο. ΙΛΙΟΥ.
4. Κ - 10 (2010 ΛΑΖΑΡΟΥ) Γήπεδο RENTI STAR ώρα 21:00΄ με Π.Α.Ο. ΑΙΓΑΛΕΩ.
5. Κ - 8 (ΜΑΝΑΛΗΣ) Γήπεδο SOCCER ACTION ώρα 17:00΄ με ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ.
6. Κ...

περισσότερα

 
 
ΠΑΣΧΑΛΙΝΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ACROPOLIS CUP 2019 - 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (Ακαδημίες) (30/04/2019)
 
 

Το πρόγραμμα για την 1 η ημέρα του τουρνουά δηλαδή την Τετάρτη 1 Μαΐου 2019 είναι το εξής:

1. Κ - 14 (ΚΑΒΑΣΗΣ) Γήπεδο RENTI STAR ώρα 15:30΄ με M.P.F..
2. Κ - 12 (ΚΑΒΑΣΗΣ) Γήπεδο RENTI ARENA ώρα 17:00΄ με ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ.
3. Κ - 10 (2009 ΛΑΖΑΡΟΥ) Γήπεδο CAMPO ώρα 19:00΄ με Π.Α.Ο. ΑΙΓΑΛΕΩ.
4. Κ - 10 (2010 ΛΑΖΑΡΟΥ) Γήπεδο CAMPO ώρα 20:00΄ με ΘΥΕΛΛΑ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ.
5. Κ - 8 (ΜΑΝΑΛΗΣ) ΡΕΠΟ.

Για το πρόγραμμα των υπόλοιπων ημερών θα γίνεται ενημέρωσ...

περισσότερα

 
 
ΠΑΣΧΑΛΙΝΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ SOCCERLINK 20 - 25 / 04 / 2019 (Ακαδημίες) (25/04/2019)
 
 

Ολοκληρώθηκε με επιτυχία το πρώτο πασχαλινό τουρνουά ″SOCCERLINK‟, που έλαβε χώρα από το 20 – 25 Απριλίου 2019 τον Κηφισό.

Στο Τουρνουά έλαβαν μέρος από την Ακαδημία μας τα εξής τμήματα : Κ – 14 (Αγγελάκης), Κ – 12 (Κοζακόπουλος), Κ – 10 (Μπούγας) και Κ – 8 (Καβάσης).

Η Κ – 14 έπαιξε κατά σειρά με Δάφνη Παλαιού Φαλήρου νικήσαμε 2 – 1, με Ακαδημία Coerver νικήσαμε 1 – 0, με Α.Ο...

περισσότερα

 
 
ΠΑΧΑΛΙΝΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ (Ακαδημίες) (24/04/2019)
 
 

Κ - 14
ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ
Μ.ΠΕΜΠΤΗ 25 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2019
ΑΕΤΟΣ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ
ΓΗΠΕΔΟ ΚΗΦΙΣΟΣ
ΩΡΑ 16:00

 
 
ΠΑΧΑΛΙΝΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ (Ακαδημίες) (23/04/2019)
 
 

Κ - 12

ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ

Μ.ΤΡΙΤΗ 23 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2019

ΑΕΤΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ

ΓΗΠΕΔΟ ALEO

ΩΡΑ 20:00

 
 
ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ ΕΠΙΣΤΟΛΗ (Γενικά) (23/04/2019)
 
 

Ο Πρόεδρος Δημήτρης Μπούγας και το Δ.Σ. του Αετού Κορυδαλλού εκφράζει τα συγχαρητήριά του, στην συντοπίτισσα ομάδα του Ερμή Κορυδαλλού, για την άνοδο στην Γ΄ Εθνική Κατηγορία και προσωπικά στον Πρόεδρο Κώστα Πρέκα και τους εύχεται καλή πορεία στο νέο πρωτάθλημα.

Επίσης συγχαίρει και το σωματείο της Α.Ε. Μοσχάτου για την άνοδο στην Γ΄ Εθνική Κατηγορία.

 

Σελίδες: Προηγούμενη | 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 | Επόμενη

13/06/2021

 
 
Βαθμολογία
1. Αμπελακιακός 16
2. Φαληρικός 15
3. Περαμαϊκός 14
4. Ήφαιστος 12
5. Ελλάς Ποντίων 10
6. Δίας 10
7. Νίκη Ρέντη 9
8. Αετός 8
9. Ηρακλής Νίκ. 7
10. ΑΣ Δραπετσώνα 7
11. Ίκαρος 7
12. Ερμής 5
13. Ατρόμητος Κερ. 4
14. Παντζιτζιφιακός 4
15. Αστέρας Κερ. 1
16. Δόξα Πειραιά 0
17. ΑΟ Καστέλλας 0
 

 
 

Μέγας Χορηγός

 
 


 
 

Χορηγοί - Υποστηρικτές