Τελευταίος Αγώνας
Α' Κατηγορία - 1ος Όμιλος
6η Αγωνιστική

Ερμής
Αετός
0
0
 
 
 
Επόμενος Αγώνας
Α' Κατηγορία - 1ος Όμιλος
7η Αγωνιστική

Αετός
Ατρόμητος Κερ.
 

 
 
Ηχητικά μηνύματα
 

 
 

Χορηγοί - Υποστηρικτές

 
 

Σελίδες: Προηγούμενη | 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 | Επόμενη

 
ΣΟΥΠΕΡ ΤΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΣΤΟ ΒΟΛΟ (Ακαδημίες) (05/07/2019)
 
 

Με τις καλύτερες εντυπώσεις και ένα κύπελλο στις αποσκευές της επέστρεψε η αποστολή του Αετού Κορυδαλλού από το Βόλο, όπου έλαβε μέρος στο τουρνουά ακαδημιών "EPISKYROS CUP 2019", από 25 – 28 Ιουνίου 2019.

Τα τμήματα που συμμετείχαν, ήταν η Κ - 14 με δύο τμήματα, ένα με προπονητή τον ΑΓΓΕΛΑΚΗ Παναγιώτη και ένα με προπονητή τον ΜΑΝΑΛΗ Νίκο, και η Κ – 12 με προπονητή τον ΚΑΒΑΣΗ Γιώργο. Ενώ ως αρχηγός αποστολής ήταν ο τεχνικός διευ...

περισσότερα

 
 
ΕΞΕΙΔΙΚΕΥΜΕΝΕΣ ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΙΣ (Ακαδημίες) (05/07/2019)
 
 

Ξεκίνησαν την Δευτέρα 1 Ιουλίου 2019, οι εξειδικευμένες προπονήσεις οι οποίες διεξάγονται στο Άσυλο (5Χ5) και θα διαρκέσουν για 3 εβδομάδες έως την Παρασκευή 19 Ιουνίου 2019.

Οι ημέρες προπόνησης είναι Δευτέρα, Τρίτη και Πέμπτη ενώ στις προπονήσεις συμμετέχουν περίπου 30 παιδιά, χωρισμένοι σε 4 τμήματα και δουλεύουν κάτω από τις οδηγίες των προπονητών ΛΑΖΑΡΟΥ Κώστα και ΑΓΓΕΛΑΚΗ Παναγιώτη.

 
 
ΣΕ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΣΤΟ ΒΟΛΟ Η ΑΚΑΔΗΜΙΑ ΤΟΥ ΑΕΤΟΥ (Ακαδημίες) (27/06/2019)
 
 

Την Τρίτη 25 Ιουνίου 2019 και ώρα 9:00΄ αναχώρησε για τον Βόλο η Κ – 14 (με δύο τμήματα) και η K – 12 της Ακαδημίας μας, όπου θα λάβει μέρος στο τουρνουά "TOURNAMENT VOLOS 2019" το οποίο διοργανώνεται από την Ε.Π.Σ.Θεσσαλίας σε συνεργασία με το Δήμο Βόλου και την εταιρεία "BOCA SPORT".
Η διαμονή θα γίνει στο ″VALIS RESORT HOTEL″ στην Αγριά Βόλου. Την αποστολή συνοδεύουν ο Τεχνικός Διευθυντής της Ακαδημίας Βασίλης ΤΖΑΝΑ...

περισσότερα

 
 
ΑΛΛΑΓΗ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗΣ (Ακαδημίες) (26/06/2019)
 
 

Η προπόνηση του τμήματος 2010 (ΛΑΖΑΡΟΥ - ΜΠΟΥΓΑΣ) την ΤΕΤΑΡΤΗ 26 ΙΟΥΝΙΟΥ 2019 θα γίνει στο Δ.Α.Κ. 18:45΄ – 20:00΄ αντί για το Άσυλο 19:00΄ – 20:15΄, λόγω έναρξης των έργων στο γήπεδο του 8 Χ 8.

 
 
ΑΛΛΑΓΗ ΠΡΟΠΟΝΗΣΗΣ (Ακαδημίες) (21/06/2019)
 
 

Από την Δευτέρα 24 Ιουνίου 2019 και έως τέλος Ιουνίου το τμήμα 2010 (ΜΠΟΥΓΑΣ) αντί για 17:45΄ – 19:00΄ θα κάνει προπόνηση 19:00΄ – 20:15΄ τις ίδιες ημέρες (Δευτέρα –Τετάρτη – Πέμπτη).

 
 
Πρωταθλήτριες ΠΑΝΤΟΥ οι Ακαδημίες του ΑΕΤΟΥ! (Δελτία Τύπου) (20/06/2019)
 
 

Κάτι πρωτόγνωρο στα ποδοσφαιρικά χρονικά κατάφεραν φέτος οι ομάδες υποδομών του Αετού Κορυδαλλού, αφού η Κ – 18, η Κ – 16, η Κ – 14 και η Κ – 12 βγήκαν πρωταθλήτριες στα αντίστοιχα πρωταθλήματα της Ε.Π.Σ.Πειραιά!

Αρχικά η Κ – 18 με προπονητή τον Αλέκο Λιθόπουλο βγήκε πρωταθλήτρια στο πρωτάθλημα αφού νίκησε στον τελικό την Αναγέννηση Μοσχάτου με 2 – 1.

Ακολούθως η Κ – 16 με προπονητή τον Παναγιώτ...

περισσότερα

 
 
ΤΕΛΕΤΗ ΛΗΞΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑΣ ΑΕΤΟΥ ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΥ (Ακαδημίες) (19/06/2019)
 
 

Τεράστια επιτυχία σημείωσε η τελετή λήξης των Ακαδημιών του Αετού Κορυδαλλού η οποία έγινε παρουσία αρκετού κόσμου, πολλών φίλων της ομάδος και γονέων αθλητών.
Μια γιορτή θεσμός για τον σύλλογο που και στο παρελθόν έχει σημειώσει ανάλογες επιτυχίες.
Έγιναν παιχνίδια επίδειξης τόσο μεταξύ των τμημάτων της Ακαδημίας όσο και μεταξύ των γονέων των αθλητών και ακολούθησε παρέλαση και παρουσίαση όλων των τμημάτων και των προπονητών ενώ απονεμήθηκα...

περισσότερα

 
 
ΩΡΕΣ ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΙΣ ΑΓΙΟΥ ΠΝΕΥΜΑΤΟΣ (Ακαδημίες) (17/06/2019)
 
 

Τη Δευτέρα του Αγίου Πνεύματος έχουν προπόνηση όλα τα τμήματα του Αετού.

2010 - 2011 (5Χ5) 19:00 - 20:15
2008 - 2009 (8Χ8) 19:00 - 20:15
2006 - 2007 (8Χ8) 20:15 - 21:30
2004 - 2005 (8Χ8) 17:45 - 19:00

 
 
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΠΡΟΠΟΝΗΣΕΩΝ ΙΟΥΝΙΟΥ (Ακαδημίες) (10/06/2019)
 
 

Πατήστε στην εικόνα για να δείτε δε μεγαλύτερο μέγεθος το Πρόγραμμα προπονήσεων των τμημάτων του Αετού για τον Ιούνιο.

 
 
ΤΕΛΕΤΗ ΛΗΞΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑΣ (Ακαδημίες) (07/06/2019)
 
 

Η τελετή λήξης για τη φετινή χρονιά, θα πραγματοποιηθεί την Δευτέρα 10 Ιουνίου 2019 στο Δ.Α.Κ. Κορυδαλλού από 19:00΄ – 21:00΄ και θα περιλαμβάνει αγώνες επίδειξης των μικρών αθλητών μας, απονομές κυπέλλων και μεταλλίων και πολλά άλλα χάπενινγκ.

Δοκιμαστικές προπονήσεις θα γίνουν μέσα στον Ιούνιο για όσους μικρούς αθλητές (γεν. 2002 - 2012) θέλουν να παίξουν στα αγωνιστικά μας τμήματα και θα αφορούν όλα τα ηλικιακά τμήματα της Ακαδημί...

περισσότερα

 

Σελίδες: Προηγούμενη | 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 | Επόμενη

13/06/2021

 
 
Βαθμολογία
1. Αμπελακιακός 16
2. Φαληρικός 15
3. Περαμαϊκός 14
4. Ήφαιστος 12
5. Ελλάς Ποντίων 10
6. Δίας 10
7. Νίκη Ρέντη 9
8. Αετός 8
9. Ηρακλής Νίκ. 7
10. ΑΣ Δραπετσώνα 7
11. Ίκαρος 7
12. Ερμής 5
13. Ατρόμητος Κερ. 4
14. Παντζιτζιφιακός 4
15. Αστέρας Κερ. 1
16. Δόξα Πειραιά 0
17. ΑΟ Καστέλλας 0
 

 
 

Μέγας Χορηγός

 
 


 
 

Χορηγοί - Υποστηρικτές