Τελευταίος Αγώνας
Α' Κατηγορία - 2ος Όμιλος
25η Αγωνιστική
Χαραυγή Αστέρας
Αετός
2
2
 
 
 
Επόμενος Αγώνας
Α' Κατηγορία - 2ος Όμιλος
26η Αγωνιστική
Αετός
Αμφιάλη
 
 

 
 
Ηχητικά μηνύματα
 



 
 

Χορηγοί - Υποστηρικτές

 
 

Σελίδες: Προηγούμενη | 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 | Επόμενη

 
ΤΟΥΡΝΟΥΑ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΝΩΝ & ΠΡΩΤΟΧΡΟΝΙΑΣ (04/12/2019)
 
 

Αγαπητοί Γονείς και Κηδεμόνες, σας ενημερώνουμε ότι η Ακαδημία μας προγραμματίζει να συμμετάσχει τόσο σε Χριστουγεννιάτικα (27 – 30/12/19) όσο και σε Πρωτοχρονιάτικα (03 – 06/01/20) τουρνουά, που θα διεξαχθούν στα γήπεδα RENTI ARENA, RENTI STAR, KIFISSOS, ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗ, CAMPO DE FUTBOL (ALLOU) και βοηθητικό ΦΩΣΤΗΡΑ.

Δηλώστε ενδιαφέρον για συμμετοχή, στα γραφεία της Ακαδημίας, έως την Παρασκευή 20/12/19, και αν ναι σε ποια περίοδο ...

περισσότερα

 
 
ΦΩΤΟΓΡΑΦΙΣΗ ΓΙΑ ΤΟ ΗΜΕΡΟΛΟΓΙΟ (04/12/2019)
 
 

Την Κυριακή 8 Δεκεμβρίου 2019 στο Άσυλο θα γίνουν οι φωτογραφίσεις των τμημάτων της Ακαδημίας μας για το ημερολόγιο 20119-2020. Παρακαλούνται οι αθλητές της Ακαδημίας μας τις κατωτέρω ώρες να βρίσκονται στο Άσυλο φορώντας την νέα προπονητική εμφάνιση με μαύρες κάλτσες.

ΤΜΗΜΑ - ΩΡΑ

1. Κ – 18 (ΛΙΘΟΠΟΥΛΟΣ) 12:00
2. Κ – 16 (ΨΥΛΟΠΑΤΗΣ) 15:00
3. Κ – 16 (ΜΠΑΖΙΝΑΣ) 13:15
4. Κ – 14 (ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ) 11:00
5. Κ – 14 (ΜΠ...

περισσότερα

 
 
ΕΡΓΟΜΕΤΡΙΚΑ ΤΕΣΤ (04/12/2019)
 
 

Σας ενημερώνουμε τα ονόματα των αθλητών, που θα λάβουν μέρος στα εργομετρικά τεστ και τις ώρες ανά γκρουπ, που θα διενεργηθούν αυτά, στο ΑΣΥΛΟ (8 Χ 8) την Κυριακή 8 Δεκεμβρίου 2019.

Παρακαλούνται οι αθλητές να βρίσκονται τις συγκεκριμένες ώρες ανά γκρουπ στο Άσυλο, φορώντας τα προπονητικά τους.

 
 
ΑΞΙΟΛΟΓΗΣΕΙΣ ΑΘΛΗΤΩΝ (ΕΡΓΟΜΕΤΡΙΚΑ ΤΕΣΤ) (28/11/2019)
 
 

Σας γνωρίζουμε ότι την Κυριακή 8 Δεκεμβρίου 2019 στο Άσυλο (8 Χ 8), η Ακαδημία μας σκοπεύει να πραγματοποιήσει για πρώτη φορά την φετινή χρονιά, εξειδικευμένες αξιολογήσεις (εργομετρικά τεστ) στις οποίες θα αξιολογηθούν σωματομετρικές, φυσικές, τεχνικές και αντιληπτικές ικανότητες για κάθε παιδί.

Κατόπιν τούτου όσοι από τους γονείς επιθυμούν τα παιδιά τους να συμμετέχουν στις εν λόγω αξιολογήσεις, να το δηλώσουν στη Γραμματεία μας, το αργότ...

περισσότερα

 
 
ΠΡΟΠΟΝΗΣΗ ΤΕΡΜΑΤΟΦΥΛΑΚΩΝ (20/11/2019)
 
 

Η προπόνηση των τερματοφυλάκων αντί για την Τετάρτη 20 Νοεμβρίου θα γίνει την Παρασκευή 22 Νοεμβρίου ίδιες ώρες.

 
 
ΕΓΙΝΑΝ ΟΙ ΠΡΩΤΕΣ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΕΙΣ ΓΟΝΕΩΝ ΣΤΗΝ ΑΚΑΔΗΜΙΑ (16/11/2019)
 
 

Πραγματοποιήθηκαν οι πρώτες ενημερωτικές συγκεντρώσεις γονέων ανά τμήμα για τη φετινή χρονιά.

Στους γονείς μίλησαν τόσο ο Τεχνικός Διευθυντής της Ακαδημίας Βασίλης Τζανακάκης για θέματα που αφορούν γενικότερα τη φιλοσοφία της Ακαδημίας αλλά και την λειτουργία των τμημάτων της όσο και οι προπονητές των τμημάτων που ανέλυσαν τον τρόπο προπόνησης.

Επίσης οι γονείς ενημερώθηκαν για τις επόμενες εκδηλώσεις της Ακαδημίας και συζητήθηκαν διάφορ...

περισσότερα

 
 
ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ (13/11/2019)
 
 

Στην Αίγινα ταξιδεύει το Σάββατο 16 Νοεμβρίου 2019 η Κ – 14 (Αγγελάκης) του ΑΕΤΟΥ Κορυδαλλού για να παίξει αγώνα πρωταθλήματος με τον Σαρωνικό Αίγινας. Η αναχώρηση της αποστολής θα γίνει το πρωί του Σαββάτου στις 9:00΄ και η επιστροφή περίπου στις 15:00΄ της ίδιας μέρας. Όσοι από τους γονείς επιθυμούν να συνοδεύσουν τα παιδιά τους να το δηλώσουν έγκαιρα στη γραμματεία της ομάδας ώστε να λάβουν την έκπτωση του ομαδικού εισιτηρίου.

 
 
ΑΝΑΒΟΛΗ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΗΣ (12/11/2019)
 
 

Η συγκέντρωση γονέων του τμήματος Κ - 10 του κ. Καβάση από Τετάρτη μετατίθεται για την Παρασκευή 15 Νοεμβρίου 2019 και ώρα 16:45΄ στο CAMPO την ώρα της προπόνησης.

 
 
ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΣΥΓΚΕΝΤΡΩΣΕΩΝ (30/10/2019)
 
 

Οι πρώτες ενημερωτικές συγκεντρώσεις γονέων ανά τμήμα για τη φετινή χρονιά (2019 - 2020), θα πραγματοποιηθούν όπως φαίνεται αναλυτικά στον παρακάτω πίνακα.

 
 
Χωρίς προπονήσεις την Δευτέρα 28/8 (26/10/2019)
 
 

Την Δευτέρα 28 Οκτωβρίου 2019 δεν θα γίνουν προπονήσεις των τμημάτων της Ακαδημίας λόγω της αργίας της Εθνικής Επετείου. 

 

Σελίδες: Προηγούμενη | 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 | Επόμενη

18/04/2024

 
 
Βαθμολογία
1. Καραβάς 68
2. Αμφιάλη 65
3. Χαραυγή Αστέρας 50
4. Αετός Κορυδαλλού 46
5. ΑΣ Δραπετσώνας 44
6. ΑΟ Χαλκηδών 42
7. Σαρωνικός Αίγινας 34
8. Ήφαιστος 31
9. ΑΟΚ Φαλήρου 28
10. Δίας Κορυδαλλού 27
11. Άρης Αμφιάλης 25
12. Ελλάς Ποντίων 17
13. ΑΕ Μοσχάτου 15
14. Ηρακλής Νίκαιας 0
 

 
 

Μέγας Χορηγός

 
 


 
 

Χορηγοί - Υποστηρικτές