Η Ομάδα
 

 
 
Τελευταίος Αγώνας
Α' Κατηγορία - 2ος Όμιλος
17η Αγωνιστική

Αετός
ΑΟ Χαλκηδών
1
1
 
 
 
Επόμενος Αγώνας
Α' Κατηγορία - 2ος Όμιλος
18η Αγωνιστική

Αετός
Ελλάς Ποντίων
 

 
 
Ηχητικά μηνύματα
 

 
 

Χορηγοί - Υποστηρικτές

 
 
 
Τεχνικό Επιτελείο
 
ΓΕΝΙΚΟΣ ΑΡΧΗΓΟΣ: ΜΠΟΥΓΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΓΕΝΙΚΟΣ ΑΡΧΗΓΟΣ: ΠΗΛΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ
ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ: ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΤΑΚΗΣ
ΒΟΗΘΟΣ ΠΡΟΠΟΝΗΤΗ ΠΟΔΟΣΦΑΙΡΙΚΟΥ ΤΜΗΜΑΤΟΣ: ΙΩΑΚΕΙΜ ΓΕΩΡΓΙΟΣ
ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΤΕΡΜΑΤΟΦΥΛΑΚΩΝ: ΜΠΕΛΙΑΣ ΜΑΡΙΟΣ
IATΡΟΣ ΟΡΘΟΠΕΔΙΚΟΣ: ΒΕΚΙΑΡΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΙΑΤΡΟΣ ΚΑΡΔΙΟΛΟΓΟΣ: ΜΑΚΡΥΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
ΦΥΣΙΚΟΘΕΡΑΠΕΥΤΗΣ: ΓΚΡΕΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ
ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΣ: ΜΟΥΤΑΦΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΠΡΟΠΟΝΗΤΕΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΤΜΗΜΑΤΩΝ ΤΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΑΣ
Κ - 18 ΛΙΘΟΠΟΥΛΟΣ ΑΛΕΚΟΣ
Κ – 16 ΨΥΛΟΠΑΤΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ, ΧΟΤΖΟΓΛΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ
Κ – 16 ΜΠΑΖΙΝΑΣ ΚΩΣΤΑΣ
Κ – 14 ΑΓΓΕΛΑΚΗΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ, ΜΑΝΑΛΗΣ ΝΙΚΟΣ
Κ – 14 ΚΑΒΑΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ
Κ – 12 ΚΑΒΑΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ, ΧΟΤΖΟΓΛΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ
Κ – 12 ΚΟΥΝΕΛΗΣ ΣΠΥΡΟΣ, ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
Κ – 12 ΚΟΖΑΚΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ, ΜΠΟΥΓΑΣ ΚΩΣΤΑ
Κ – 10 ΚΑΝΕΛΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΣ, ΧΟΤΖΟΓΛΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ
Κ – 10 ΜΠΟΥΓΑΣ ΚΩΣΤΑΣ
Κ – 8 ΚΑΒΑΣΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ, ΧΟΤΖΟΓΛΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ
Κ – 7 ΜΑΝΑΛΗΣ ΝΙΚΟΣ, ΧΟΤΖΟΓΛΟΥ ΑΝΔΡΕΑΣ
Κ – 6 ΜΑΝΑΛΗΣ ΝΙΚΟΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ
ΤΕΡΜΑΤΟΦΥΛΑΚΑΣ: ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΜΙΧΑΛΗΣ
ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΣ Κ – 18 & Κ – 16 ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ ΓΙΑΝΝΗΣ
ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΣ Κ – 14 – 12 – 10 – 8 – 7 – 6 ΜΙΚΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΡΑΣΟΣ
ΓΙΑΤΡΟΙ – ΝΟΣΗΛΕΥΤΕΣ ΚΡΕΑΤΣΑΣ ΚΛΕΑΝΘΗΣ & ΜΠΑΡΔΗ ΑΛΕΞΑΝΔΡΑ
ΓΡΑΜΜΑΤΕΙΑ ΚΑΝΕΡΗ ΕΛΕΝΗ & ΤΑΒΟΥΛΑΡΕΑ ΕΥΓΕΝΙΑ
ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ ΤΖΑΝΑΚΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΗΣ
 
ΤΕΧΝΙΚΟΣ ΔΙΕΥΘΥΝΤΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΩΝ: ΤΖΑΝΑΚΑΚΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ
 
ΕΦΟΡΟΣ ΑΚΑΔΗΜΙΩΝ: ΜΑΡΑΓΚΑΚΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ
 
ΙΑΤΡΟΙ ΑΚΑΔΗΜΙΑΣ: ΖΑΧΑΡΑΤΟΥ ΜΥΡΤΩ - ΚΡΕΑΤΣΑΣ ΚΛΕΑΝΘΗΣ
 
ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΣ ΑΚΑΔΗΜΙΩΝ: ΜΙΚΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΡΑΣΟΣ
 
ΠΡΟΠΟΝΗΤΗΣ ΕΠΙΤΡΑΠΕΖΙΑΣ ΑΝΤΙΣΦΑΙΡΙΣΗΣ: ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ

 

17/02/2020

 
 
Βαθμολογία
1. Αίας Σαλαμίνας 45
2. Καραβάς 43
3. Αμπελακιακός 39
4. Αετός 31
5. Δίας 25
6. Ελλάς Ποντίων 25
7. ΑΟ Χαλκηδών 22
8. Νέοι Ευγενείας 22
9. ΑΣ Δραπετσώνα 22
10. ΑΣ Ποντίων 21
11. Ηρακλής Ν. 16
12. AE Χαραυγή 15
13. Θύελλα Μ. 3
14. ΑΟ Καστέλλας 2
 

 
 

Μέγας Χορηγός

 
 


 
 

Χορηγοί - Υποστηρικτές