Τμήματα Υποδομής
 

 
 
Τελευταίος Αγώνας
Πρωτάθλημα Α' Πειραιά
26η Αγωνιστική

ΑΕ Περάματος
Αετός
1
1
 

 
 
Ηχητικά μηνύματα
 

 
 

Χορηγοί - Υποστηρικτές

 
 
 
Νέα των Ακαδημιών
 
 

Σελίδες: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 | Επόμενη

 
Το πρόγραμμα των αγώνων του Σαββατοκύριακου 18 & 19 Μαΐου 2019 - ΟΡΘΗ ΕΠΑΝΑΛΗΨΗ (17/05/2019)
 
 

Πατήστε στην εικόνα να δείτε σε μεγαλύτερο μέγεθος το πρόγραμμα των αγώνων των τμημάτων του Αετού για το Σαββατοκύριακο 18 & 19 Μαΐου 2019.

 
 
ΠΑΣΧΑΛΙΝΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ACROPOLIS 01 - 05 / 05 / 2019 (08/05/2019)
 
 

Ολοκληρώθηκε με επιτυχία και το δεύτερο πασχαλινό τουρνουά "ACROPOLIS" που έλαβε χώρα από 01 – 05 Μαΐου 2019 στα γήπεδα ″CAMPO DE FUTBOL″, "RENTI STAR", ″RENTI ARENA", και ″SOCCER ACTION".

Στο Τουρνουά έλαβαν μέρος από την Ακαδημία μας τα εξής τμήματα : Κ – 14 (Καβάσης), Κ – 12 (Καβάσης), Κ – 10 (2009 - Λαζάρου), Κ – 10 (2010 - Λαζάρου) και Κ – 8 (Μάναλης).

Η Κ – 14 έπαιξ...

περισσότερα

 
 
ΠΑΣΧΑΛΙΝΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ACROPOLIS CUP 2019 - 5η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (04/05/2019)
 
 

Το πρόγραμμα για την 5η ημέρα του τουρνουά δηλαδή την Κυριακή 5 Μαΐου 2019 είναι το εξής :

1. Κ - 12 (ΚΑΒΑΣΗΣ) ΑΝΑΜΟΝΗ.
2. Κ - 10 (2009 ΛΑΖΑΡΟΥ) ΤΕΛΙΚΟΣ ΑΝΑΜΟΝΗ.
3. Κ - 10 (2010 ΛΑΖΑΡΟΥ) Γήπεδο CAMPO ώρα 11:00΄ με ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ.
4. Κ - 8 (ΜΑΝΑΛΗΣ) ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ Γήπεδο RENTI STAR ώρα 15:00΄ με ΚΑΡΑΒΑ.

 
 
ΠΑΣΧΑΛΙΝΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ACROPOLIS CUP 2019 - 4η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (03/05/2019)
 
 

Το πρόγραμμα για την 4 η ημέρα του τουρνουά δηλαδή το Σάββατο 4 Μαΐου 2019 είναι το εξής:

1. Κ - 14 (ΚΑΒΑΣΗΣ) Γήπεδο SOCCER ACTION ώρα 17:30΄ με ΟΛΥΜΠΙΑΚΟ ΤΑΥΡΟΥ.
2. Κ - 12 (ΚΑΒΑΣΗΣ) ΡΕΠΟ
3. Κ - 10 (2009 ΛΑΖΑΡΟΥ) Γήπεδο CAMPO ώρα 15:00΄ με ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ
4. Κ - 10 (2010 ΛΑΖΑΡΟΥ) Γήπεδο CAMPO ώρα 16:00΄ με ΝΕΟ ΙΚΟΝΙΟ
5. Κ - 8 (ΜΑΝΑΛΗΣ) Γήπεδο RENTI STAR ώρα 11:00΄ με ΑΝΑΓΕΝΝΗΣΗ ΠΕΤΡΟΥΠΟΛΗΣ

Για το πρόγραμμα των υπόλοιπων ημερών...

περισσότερα

 
 
ΠΑΣΧΑΛΙΝΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ACROPOLIS CUP 2019 - 3η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (02/05/2019)
 
 

Το πρόγραμμα για την 3 η ημέρα του τουρνουά δηλαδή την Παρασκευή 3 Μαΐου 2019 είναι το εξής:

1. Κ - 14 (ΚΑΒΑΣΗΣ) Γήπεδο SOCCER ACTION ώρα 17:00΄ με ΗΦΑΙΣΤΟ.
2. Κ - 12 (ΚΑΒΑΣΗΣ) Γήπεδο ΦΩΣΤΗΡΑ ώρα 19:00΄ με COERVER.
3. Κ - 10 (2009 ΛΑΖΑΡΟΥ) Γήπεδο CAMPO ώρα 17:00΄ με COERVER.
4. Κ - 10 (2010 ΛΑΖΑΡΟΥ) Γήπεδο RENTI ARENA ώρα 22:00΄ με Π.Α.Ο. ΡΟΥΦ.
5. Κ - 8 (ΜΑΝΑΛΗΣ) Γήπεδο RENTI STAR ώρα 16:00΄ με COERVER.

Για το πρόγραμμα των υπόλοιπων...

περισσότερα

 
 
ΠΑΣΧΑΛΙΝΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ACROPOLIS CUP 2019 - 2η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (01/05/2019)
 
 

Το πρόγραμμα για την 2 η ημέρα του τουρνουά δηλαδή την Πέμπτη 2 Μαΐου 2019 είναι το εξής:

1. Κ - 14 (ΚΑΒΑΣΗΣ) Γήπεδο RENTI STAR ώρα 15:30΄ με Π.Α.Ο. ΡΟΥΦ.
2. Κ - 12 (ΚΑΒΑΣΗΣ) Γήπεδο ΦΩΣΤΗΡΑ ώρα 18:00΄ με ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΜΕΓΑΡΩΝ.
3. Κ - 10 (2009 ΛΑΖΑΡΟΥ) Γήπεδο CAMPO ώρα 20:00΄ με Α.Ο. ΙΛΙΟΥ.
4. Κ - 10 (2010 ΛΑΖΑΡΟΥ) Γήπεδο RENTI STAR ώρα 21:00΄ με Π.Α.Ο. ΑΙΓΑΛΕΩ.
5. Κ - 8 (ΜΑΝΑΛΗΣ) Γήπεδο SOCCER ACTION ώρα 17:00΄ με ΑΜΙΛΛΑ ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΟΥ.
6. Κ...

περισσότερα

 
 
ΠΑΣΧΑΛΙΝΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ ACROPOLIS CUP 2019 - 1η ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ (30/04/2019)
 
 

Το πρόγραμμα για την 1 η ημέρα του τουρνουά δηλαδή την Τετάρτη 1 Μαΐου 2019 είναι το εξής:

1. Κ - 14 (ΚΑΒΑΣΗΣ) Γήπεδο RENTI STAR ώρα 15:30΄ με M.P.F..
2. Κ - 12 (ΚΑΒΑΣΗΣ) Γήπεδο RENTI ARENA ώρα 17:00΄ με ΚΟΡΥΔΑΛΛΟΣ.
3. Κ - 10 (2009 ΛΑΖΑΡΟΥ) Γήπεδο CAMPO ώρα 19:00΄ με Π.Α.Ο. ΑΙΓΑΛΕΩ.
4. Κ - 10 (2010 ΛΑΖΑΡΟΥ) Γήπεδο CAMPO ώρα 20:00΄ με ΘΥΕΛΛΑ - ΑΧΙΛΛΕΑΣ.
5. Κ - 8 (ΜΑΝΑΛΗΣ) ΡΕΠΟ.

Για το πρόγραμμα των υπόλοιπων ημερών θα γίνεται ενημέρωσ...

περισσότερα

 
 
ΠΑΣΧΑΛΙΝΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ SOCCERLINK 20 - 25 / 04 / 2019 (25/04/2019)
 
 

Ολοκληρώθηκε με επιτυχία το πρώτο πασχαλινό τουρνουά ″SOCCERLINK‟, που έλαβε χώρα από το 20 – 25 Απριλίου 2019 τον Κηφισό.

Στο Τουρνουά έλαβαν μέρος από την Ακαδημία μας τα εξής τμήματα : Κ – 14 (Αγγελάκης), Κ – 12 (Κοζακόπουλος), Κ – 10 (Μπούγας) και Κ – 8 (Καβάσης).

Η Κ – 14 έπαιξε κατά σειρά με Δάφνη Παλαιού Φαλήρου νικήσαμε 2 – 1, με Ακαδημία Coerver νικήσαμε 1 – 0, με Α.Ο...

περισσότερα

 
 
ΠΑΧΑΛΙΝΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ (24/04/2019)
 
 

Κ - 14
ΜΕΓΑΛΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ
Μ.ΠΕΜΠΤΗ 25 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2019
ΑΕΤΟΣ - ΑΓ. ΕΛΕΟΥΣΑ
ΓΗΠΕΔΟ ΚΗΦΙΣΟΣ
ΩΡΑ 16:00

 
 
ΠΑΧΑΛΙΝΟ ΤΟΥΡΝΟΥΑ (23/04/2019)
 
 

Κ - 12

ΜΙΚΡΟΣ ΤΕΛΙΚΟΣ

Μ.ΤΡΙΤΗ 23 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2019

ΑΕΤΟΣ - ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ ΑΙΓΑΛΕΩ

ΓΗΠΕΔΟ ALEO

ΩΡΑ 20:00

 
 
26/05/2019

 
 
Βαθμολογία
1. ΑΕ Μοσχάτου 76
2. Καραβάς 72
3. Μαύρος Αετός 44
4. ΑΟ Χαλκηδών 43
5. ΑΕ Περάματος 42
6. Αετός 39
7. Αστυπάλαια 29
8. Ατρόμητος Κερ. 28
9. Κύπρος 27
10. Παννεαπολικός 27
11. ΑΣ Δραπετσώνα 24
12. Αν. Μοσχάτου 20
13. Δόξα Πειραιά 18
14. Ένωση Ρέντη 16
 

 
 

Μέγας Χορηγός

 
 


 
 

Χορηγοί - Υποστηρικτές