Πρωτάθλημα
 

 
 
Τελευταίος Αγώνας
Α' Κατηγορία - 2ος Όμιλος
2η Αγωνιστική

Αετός
Μαύρος Αετός
1
1
 
 
 
Επόμενος Αγώνας
Α' Κατηγορία - 2ος Όμιλος
3η Αγωνιστική

ΑΕ Ίκαρος
Αετός
Γηπ: Παραλία Καλλιθέας
Κυριακή 17 Οκτωβρίου
Ώρα: 15.30
 

 
 
Ηχητικά μηνύματα
 

 
 

Χορηγοί - Υποστηρικτές

 
 
 
Πρόγραμμα
 

 

1η - 18η Αγωνιστική
Μαύρος Αετός - ΑΣ Δραπετσώνα
Ερμής - ΑΕ Περάματος
ΑΕ Μοσχάτου - ΑΕ Ίκαρος
ΑΠΟ Φίλαθλοι - Αετός
Ατρόμητος Κερ. - Ελλάς Ποντίων
ΑΟ Χαλκηδών - ΑΕ Σαρωνικός
2η - 19η Αγωνιστική
ΑΕ Σαρωνικός - Ερμής
Αετός - Μαύρος Αετός
ΑΕ Περάματος - ΑΕ Μοσχάτου
ΑΕ Ίκαρος - ΑΣ Δραπετσώνα
Ελλάς Ποντίων - ΑΠΟ Φίλαθλοι
ΑΟ Χαλκηδών - Ατρόμητος Κερ.
3η - 20η Αγωνιστική
ΑΕ Μοσχάτου - ΑΕ Σαρωνικός
ΑΣ Δραπετσώνα - ΑΕ Περάματος
ΑΕ Ίκαρος - Αετός
Ατρόμητος Κερ. - ΑΠΟ Φίλαθλοι
Μαύρος Αετός - Ελλάς Ποντίων
Ερμής - ΑΟ Χαλκηδών
4η - 21η Αγωνιστική
ΑΕ Σαρωνικός - ΑΣ Δραπετσώνα
ΑΕ Περάματος - Αετός
Ερμής - Ατρόμητος Κερ.
ΑΠΟ Φίλαθλοι - Μαύρος Αετός
Ελλάς Ποντίων - ΑΕ Ίκαρος
ΑΟ Χαλκηδών - ΑΕ Μοσχάτου
5η - 22η Αγωνιστική
Αετός - ΑΕ Σαρωνικός
ΑΕ Μοσχάτου - Ερμής
Ατρόμητος Κερ. - Μαύρος Αετός
ΑΕ Ίκαρος - ΑΠΟ Φίλαθλοι
ΑΕ Περάματος - Ελλάς Ποντίων
ΑΣ Δραπετσώνα - ΑΟ Χαλκηδών
6η - 23η Αγωνιστική
Ερμής - ΑΣ Δραπετσώνα
ΑΕ Μοσχάτου - Ατρόμητος Κερ.
Μαύρος Αετός - ΑΕ Ίκαρος
ΑΠΟ Φίλαθλοι - ΑΕ Περάματος
Ελλάς Ποντίων - ΑΕ Σαρωνικός
ΑΟ Χαλκηδών - Αετός
7η - 24η Αγωνιστική
Αετός - Ερμής
ΑΣ Δραπετσώνα - ΑΕ Μοσχάτου
ΑΕ Περάματος - Μαύρος Αετός
Ατρόμητος Κερ. - ΑΕ Ίκαρος
ΑΕ Σαρωνικός - ΑΠΟ Φίλαθλοι
Ελλάς Ποντίων - ΑΟ Χαλκηδών
8η - 25η Αγωνιστική
Μαύρος Αετός - ΑΕ Σαρωνικός
ΑΕ Μοσχάτου - Αετός
ΑΣ Δραπετσώνα - Ατρόμητος Κερ.
ΑΕ Ίκαρος - ΑΕ Περάματος
Ερμής - Ελλάς Ποντίων
ΑΠΟ Φίλαθλοι - ΑΟ Χαλκηδών
9η - 26η Αγωνιστική
Αετός - ΑΣ Δραπετσώνα
Ατρόμητος Κερ. - ΑΕ Περάματος
ΑΕ Σαρωνικός - ΑΕ Ίκαρος
ΑΠΟ Φίλαθλοι - Ερμής
Ελλάς Ποντίων - ΑΕ Μοσχάτου
ΑΟ Χαλκηδών - Μαύρος Αετός
10η - 27η Αγωνιστική
Μαύρος Αετός - Ερμής
ΑΕ Περάματος - ΑΕ Σαρωνικός
Αετός - Ατρόμητος Κερ.
ΑΕ Μοσχάτου - ΑΠΟ Φίλαθλοι
ΑΣ Δραπετσώνα - Ελλάς Ποντίων
ΑΕ Ίκαρος - ΑΟ Χαλκηδών
11η - 28η Αγωνιστική
Μαύρος Αετός - ΑΕ Μοσχάτου
ΑΕ Σαρωνικός - Ατρόμητος Κερ.
Ερμής - ΑΕ Ίκαρος
ΑΠΟ Φίλαθλοι - ΑΣ Δραπετσώνα
Ελλάς Ποντίων - Αετός
ΑΟ Χαλκηδών - ΑΕ Περάματος
12η - 29η Αγωνιστική
ΑΣ Δραπετσώνα - Μαύρος Αετός
ΑΕ Περάματος - Ερμής
ΑΕ Ίκαρος - ΑΕ Μοσχάτου
Αετός - ΑΠΟ Φίλαθλοι
Ελλάς Ποντίων - Ατρόμητος Κερ.
ΑΕ Σαρωνικός - ΑΟ Χαλκηδών
13η - 30η Αγωνιστική
Ερμής - ΑΕ Σαρωνικός
Μαύρος Αετός - Αετός
ΑΕ Μοσχάτου - ΑΕ Περάματος
ΑΣ Δραπετσώνα - ΑΕ Ίκαρος
ΑΠΟ Φίλαθλοι - Ελλάς Ποντίων
Ατρόμητος Κερ. - ΑΟ Χαλκηδών
14η - 31η Αγωνιστική
ΑΕ Σαρωνικός - ΑΕ Μοσχάτου
ΑΕ Περάματος - ΑΣ Δραπετσώνα
Αετός - ΑΕ Ίκαρος
ΑΠΟ Φίλαθλοι - Ατρόμητος Κερ.
Ελλάς Ποντίων - Μαύρος Αετός
ΑΟ Χαλκηδών - Ερμής
15η - 32η Αγωνιστική
ΑΣ Δραπετσώνα - ΑΕ Σαρωνικός
Αετός - ΑΕ Περάματος
Ατρόμητος Κερ. - Ερμής
Μαύρος Αετός - ΑΠΟ Φίλαθλοι
ΑΕ Ίκαρος - Ελλάς Ποντίων
ΑΕ Μοσχάτου - ΑΟ Χαλκηδών
16η - 33η Αγωνιστική
ΑΕ Σαρωνικός - Αετός
Ερμής - ΑΕ Μοσχάτου
Μαύρος Αετός - Ατρόμητος Κερ.
ΑΠΟ Φίλαθλοι - ΑΕ Ίκαρος
Ελλάς Ποντίων - ΑΕ Περάματος
ΑΟ Χαλκηδών - ΑΣ Δραπετσώνα
17η - 34η Αγωνιστική
ΑΣ Δραπετσώνα - Ερμής
Ατρόμητος Κερ. - ΑΕ Μοσχάτου
ΑΕ Ίκαρος - Μαύρος Αετός
ΑΕ Περάματος - ΑΠΟ Φίλαθλοι
ΑΕ Σαρωνικός - Ελλάς Ποντίων
Αετός - ΑΟ Χαλκηδών

 

16/10/2021

 
 
Βαθμολογία
1. ΑΕ Μοσχάτου 6
2. Ελλάς Ποντίων 6
3. Αετός 4
4. ΑΟ Χαλκηδών 4
5. ΑΕ Σαρωνικός 4
6. ΑΕ Ίκαρος 3
7. Μαύρος Αετός 2
8. ΑΣ Δραπετσώνα 1
9. Ερμής 1
10. ΑΕ Περάματος 1
11. Ατρόμητος Κερ. 0
12. ΑΠΟ Φίλαθλοι 0
 

 
 

Μέγας Χορηγός

 
 


 
 

Χορηγοί - Υποστηρικτές